Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) elektrotank válasza creation (#5) üzenetére


elektrotank
tag

Szép darabok ezek a motorok, gratula hozzá :)
Igazad van, az oldalkocsis motorokra valahogy nem gondoltam, de igazából azt se tudtam, hogy abba két gyerek szálítható :DDD (10 éves korig). Mindig tanul valamit az ember. :D
Én is sokat néztem a 4x4-t, de nem telepjáró formájában, hanem egyszerű autóként. Van olcsóbb is belőle és van drágább is. Inkább a javítási költsége zavar, ha tönkremegy, tudtommal drágább, mint egy egyszerű 2 kerék meghajtású. Telepjáróból Range Roveres vagyok, ez persze nem azt jelenti, hogy nem tetszene más :D

Én is sokat gondolkodtam a golf 3-ason,, de egyenlőre hanyagolom, ahogy lesz keretem úgy fogok venni egy használt autót, nem márka alapján. Persze megpróbálok nem suzuki-t venni.
Én mint írtam, ha szeretnék motort akkor az Chopper lenne, szerintem nagyon szépek, anno néztem azokat a motor építőket, apa és fia céhe, ahol aztán összevesztek, különváltak... nos nem tudom mi volt a címe, de jó volt. Tetszett. És anno a szobám falán nem is egy motor volt, de márkát nem tudom megnevezni, az tudom hogy volt suzuki, meg kawasaki. Bár nekem a quad-ok is tetszenek. Szívesen kipróbálnám őket.

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.