Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) creation


creation
senior tag

Én motoros vagyok és maradok is (legalábbis míg család nem lesz). Gyerek híjján párommal szívesen ülünk motorra, még a hidegebb időkben is (ja ja, biztos meg lesz a következménye). Párom most tervezi, hogy ő is leteszi a jogsit motorra és megörökli a kis VTR250-et, én meg tervezek beruházni egy TDM850-re. De és itt jön a DE. Valóban, ha család kerül kilátásba, akkor egy személygépjármű, autóban megtestesülő változata elengedhetetlen. (Még akkor is ha tévedsz "De maximum csak két utast szállíthatsz, míg a kocsival egy komplett családot elfuvarozol." ezzel kapcsolatban. Ugyanis ha jól emlékszem 10 éves korig oldalkocsiban két gyermek szállítható, plusz az asszony az utas nyeregben, az 4 fő :DDD )

Ha autó, akkor mindenképp minél kevesebb elektronikával rendelkező. Jelenleg szóban van és tervben a házfelújítás. Ide öszvér kell. Amit én egy Skoda Favoritban, a régi kiadásban aka 3-as golf látok megtestesülni. A későbbiekben pedig, mivel falun élek ezért RAV4, SX4, vagy Duster ami nekem ideális.

Ha motor, akkor pedig már boncolgattam. Páromnak kezdésre a VTR250 untig elég, nekem a túra - túra endúró kategória az ami tetszik, így ezen a vonalon DR800 Big, Transalp, V-Storm, Versys, de leginkább egy TDM850. Páromnak a túra kategória és a naked tetszik, de magasságából adódóan a magasabb motorok kiesnek, így neki most a moto guzzikat és triumph-okat nézegetjük.

:R

[ Szerkesztve ]

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.