Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#53) simonzé


simonzé
addikt

Szuper írás, remek motor, de szerintem csak közepes a cikk. Ennek egyetlen oka van: nincsenek fotók. Amikor a műszerfalról, a tükrökről, az ülésről, az akármiről írsz, azt 2019-ben illene színes fotókkal illusztrálnod. Vagy legalább egy "fotók" szekcióval zárni az írást. Persze ha kifogyott a film az ájfónból, az mindjárt más... ;]

A mociról az az én személyes, és persze mindenek felett álló véleményem, hogy érdekes játék. Viszont a hatótávolság súlyos problémái és az elektromos rendszerű járművek súlyos korlátoltságai miatt én elektromos járművet csak helyi/városi közlekedésre tudok elképzelni. (Igen, autót is.) Városba pedig nem motor való, hanem robogó. Tehát az ideális elektromos jármű robogó testbe van zárva, és sok pakolási lehetőséggel rendelkezik. Így alkalmas egyszerű egyetlen emberes személyszállításon kívül városi teherhordó funkcióra is. Én pl. a jó kis robogómmal jártam nyáron bevásárolni. Egy hátsó dobozba mennek a nagyobb csomagok, a hátizsákba a sok kis szar, a lábtérbe pedig 1-2 zsugor ásványvíz fér el kényelmesen. Szóval nem csak napi bevásárolgatásra, de 15000-es közepesre is simán alkalmas egy jó kis robi.

Egy ilyet elektromosban nagyon tudnék szeretni.

I don't fit in. I fit out.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.