Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) #41133696 válasza Jim Tonic (#10) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ha már a professzionális monitornál tartunk... Az 400 k körül van nem 160 k, ez irodai használatra van. Professzionális monitort használnak a tervezők, és a grafikusok használnak én sem tervező, sem grafikus nem vagyok. Tévézek rajta / ehhez kell is a jó betekintési szög, hiszen néha ágyból nézem... , játszom rajta, Internetezek, blogot írok stb. Még mielőtt valaki azt mondaná, hogy erre jó, egy TN-es csoda is ,hát nem már rögtön a TV pontnál kiesne, meg úgy általában is, annál nekem több kell.

Ami nekem számít, hogy jók legyenek a betekintési szögek, de ha megveszek egy monitort akkor nem kalibráltatom, mert nincs is itt rá lehetőség, külön meg nem veszek 60-70 k ért vagy még drágábbért kalibrátort. Tessék: egy normális kalibráló eszköz 100 000 Ft körül van .

Ezen kívül a színvilága rendben legyen. Illetve legyen rajta mindenféle csatlakozó, hogy időtálló legyen, és a csatlakozókból is a legfrissebb verziók, legújabb HDMI, Display port. Mondom ezt, úgy hogy most csak DVI-D van, de a jövőben erre is figyelnék. Na és fontos az ár is, mivel nem fogom fél millióért monitort venni, nekem a 80 - 160 k közötti ársáv a megfelelő. Olyat meg ne mond már, hogy ebben az árkategóriában csak ez a márka van ami ezt képes nyújtani, ez középkategória, és mint ahogy az lenni szokott, ott bődületes kínálat van, nyilván van olyan köztük, ami ugyanezt tudja és még a dizájn elvárásaimat is kielégíti. Na most már majd tényleg megnézem ezt a monitort mit tud :XD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.