Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabancs


gabancs
addikt

Számomra ez furcsa. Én csak akkor böngészek a mobilon, ha nagyon muszáj. Állandóan 2 újjal nagyítgatni, húzgálni a képet nagyon nem kényelmes.
A fotó megosztás meg számomra nem böngészés, de mindegy.

(#2) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Sokat netezek mobilról, de ha van lehetőségem inkább nem azt választom.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3) AS


AS
félisten

Én Tableten böngészek

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) domerator


domerator
veterán

Amiota doglodik a laposom en 99,9%-ban mobilon netezek telon vagy tableten. ( legtobbszor wifin, de nem keveset mobilneten is)

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#5) mathaus=)


mathaus=)
senior tag

Nalam teljesen hatterbe szoritotta a mara mar igen lassu pcmet, sokkal korulmenyesebb mindig bekapcsolni,megvarni amig felall stb. Telon ez annyi h benyomom a wifit es mar mehet is.

(#6) smkb válasza gabancs (#1) üzenetére


smkb
őstag

Azért ez teló függő is. Egy 5"+ os telón már nem olyan rossza ám böngészgetni. Plusz mindig kéznél van, ott van bekapcsolva.

(#7) gabancs válasza smkb (#6) üzenetére


gabancs
addikt

Nekem 4,7"-os van :-) de nem szeretem erre használni. Egy 22"-os monitoron mindjárt más. Csak akkor használom, ha nincs más lehetőségem. A lányom 7"-os tabletjén már-már kellemes a böngészés, de a telefonon csak kényszer.

(#8) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Hosszabb távon (2-3 óra egyhuzamban) agyrém még a tableten való böngészés is, persze kinek mi az igénye, twitterre/facebookra bőven megfelelő egy 4-5 colos mobil

[ Szerkesztve ]

(#9) Lirion


Lirion
addikt

Azért az utolsó mondat eléggé megsemmisíti a cikk egész témáját.. Nem kicsit túlzás belevenni a facebookozást meg chatelést a böngészésbe és ezzel érvelni amellett, hogy többet böngésznek az emberek mobilon mint pc-n...

[ Szerkesztve ]

(#10) xperiasigi


xperiasigi
őstag

en kb csak telefonon bongeszek.sokkal kenyelmesebb kompaktabb es igy nem kell vennem gepet se miota behalt az elozo:))

Iphone 6s

(#11) ESP23


ESP23
senior tag

Közel 2 éve csak táblagépen internetezek, és néha telefonon.
A jövőben nem is tervezek ezen változtatni, max átváltok egy 10 inches eszközre.

(#12) C$abi


C$abi
aktív tag

Én mindig telefonon böngészek, de néha valami komplexebb oldalt nem tölt be a telefon akkor gépen nézem meg.

(#13) batai15


batai15
félisten

Kéznél van, bárhol bármikor. Így van. Hiányzik is.

(#14) lacix76


lacix76
őstag

Ti milyen böngészőt használtok hozzászólók?
Csak azért kérdezem mert ki szeretnék próbálni olyan böngészőt amit még talán nem ismerek.
Én most Opera Classic-ot használok.

[ Szerkesztve ]

(#15) Simi87


Simi87
senior tag

iPhone-on, iPad-en, Macbook-on safari-zok, A lapos Lenovo-n meg chrome.

(#16) edward2


edward2
addikt

Olaszország esetében azt kell megérteni, hogy a telefonon gyorsabb az internet mint DSL-en és iszonyat kicsi az internet elterjedtsége így a gyakoribb mobilos használat is képes azt lepipálni. Engem ez nem lep meg.

(#17) Narxis válasza =Mentor= (#8) üzenetére


Narxis
nagyúr

Majdnem mindenre megfelelő csak akarni kell. Ez olyan mint mikor ledöbbennek, hogy én hogy tudok sorozatokat nézni a tabletemen és mé nem huszonakárhány colos monitoromon nézem. Azé' me' csak. Mert nekem bőven elég.

Thanos was right.

(#18) Steve1207


Steve1207
veterán

és a félregpélesék nagyrésze is ebol adódik a fórmkon... :D

Amúgy csak, ha nagyon muszáj, konkrét böngészőt nagyon ritkán, olvasgatni is inkább a különböző appokat használom.

.

(#19) halkow


halkow
őstag

Ez rám is jellemző a pc-m már rég elavult boldogan elvagyok telon és mindig velem van

Alcatel onetouch idol2s the king

(#20) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Nekem nincs is net a gépemen, de ha lenne, se azon neteznék. 5.2'-n kényelmesen el tudok mindent olvasni. :)

(#21) Griff55


Griff55
senior tag

én elég gyakran netezek mobilról (4,8") a gépet már szinte csak letöltésre meg néha egy kis játékra használom

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#22) nemlehet


nemlehet
őstag

Hát nem tudom, de én sokkal jobban szeretek gépen netezni. Már csak az egér miatt is, illetve mert minden normálisan megjelenik rajta... 10" tab már-már jó, de azért közel sem 24"-os monitor. A gép meg amúgy is kell nekem, így a telefon marad utazás közbenre, vagy ha valami nagyon kell.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#23) saelin


saelin
veterán

Inkább tablet, ha már böngészés. Másfél éve csak tabletről netezek a fotel és ágy kényelme miatt. :DDD Általában youtube, híroldalak és valamelyik fórum, és igazat adok az előttem szólónak: Fórumon 90% hogy elgépelek egy hosszabb szöveget aztán szerkesztgethetek. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#24) bence96benko válasza lacix76 (#14) üzenetére


bence96benko
csendes tag

Firefox Chrome gépen telón meg internet Explorer (wp8)

chuck norris a legerősebb szuperszámítógép

(#25) prolad


prolad
őstag

Nekem amióta megvan a mate már egyre kevesebbet netezek pc-n.

(#26) macskea


macskea
őstag

Hát nagyon nem mindegy, hogy tartalomfogyasztásra vagy érdemi tevékenységre használja az ember. Az előbbre nem csodálkozom hogy sokan egy tabletet választanak. Tespedni tökéletes. :) Viszont írásban kommunikálni, űrlapokat töltögetni alapvetően jobb egy rendes gép, már csak a billentyűzet miatt is.

Kivéve ha van egy BlackBerry-d. :))

[ Szerkesztve ]

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#27) moleculez


moleculez
veterán

Szinte csak telón netezek. Leginkább út közben, buszon. De régebben mikor meghalt a gépem,akkor szoktam rá...nekem kényelmesebb egyébként, már itthon is ezt használom. Egy tabot azért majd veszek, de kb ennyi.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#28) Peterson_


Peterson_
addikt

Én rengeteget megyek, szóval nálam kizárásos alapon marad a mobil
De pl szöveget írni, linkelgetni borzalom rajta még így is.
Ha gépnél vagyok, akkor meg inkább játszok, de ez sem épp törvényszerű.
Egy szónak is száz a vége, nem én vagyok a reprezentatív példa:DDD

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#29) (An)Dante válasza Peterson_ (#28) üzenetére


(An)Dante
őstag

„De pl szöveget írni, linkelgetni borzalom rajta még így is.” – nem feltétlenül... ...én ezt teszem évek óta nap mint nap... ;) Persze rendszeresen kapok elég kemény kritikát is, szóval nem az én példám a legjobb. :)

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#30) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Én is szinte csak mobilon netezek,de a laptop azért kelleni szokott,mert nincs mindig kedvem tapicskolni......:DD

(#31) GeneralCube


GeneralCube
tag

nálam szerintem megoszlik.a gép mindig megy a torrent miatt mert elég sokat filmezek,játszani is gépen szoktam,de van hogy böngészéshez oda sem megyek a géphez...csak a mobilarenat nezem gepen mert a mobilra terveuett felület elég kevés infot ad a pc-shez képest
De írni hozzászólásokat hagyományos billzeten jobban szeretek irni

(#32) Peterson_ válasza (An)Dante (#29) üzenetére


Peterson_
addikt

Oké, erősen fogalmaztam.
Megoldható, csak számomra kényelmetlen.
Pedig ennél nagyobb lapáttal már nem tudnék szaladgálni. :D

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#33) KovátsAti válasza lacix76 (#14) üzenetére


KovátsAti
csendes tag

Mobilon IE, pc-t kb. csak játékra használom, de ha használok ott böngészőt akkor a FF..

[ Szerkesztve ]

(#34) Fryskitt válasza gabancs (#1) üzenetére


Fryskitt
addikt

Ez azért nem egy nagy hír, nem? Mindenki a telefonját nyomogatja és ahogy nőnek a kijelzők, még inkább így lesz.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#35) Flind


Flind
senior tag

A gépem már elavult, mindent telefonról csinálok. És mivel létezik UC Browser nagyon kényelmesen, gyorsan el tudom érni amit akarok. Ha minden funkció kell, átváltok asztali nézetbe, még úgy könnyen kezelhető.
Bár 4,3"-osom van, a Touchpal X billentyűzetnek köszönhetően a gépeléssel sincs probléma.
Szóval nekem teljesen megfelel a mobil is, de majd ha beszerzek egy tabletet gondolom átveszi ezt a funkciót. Gépen nem is gondolkoztam.

[ Szerkesztve ]

(#36) focvis


focvis
veterán

Netezésre a legjobb a 10"-os tablet, én 80%-ban ezt használom (Safari), kb. 15% noti (Firefox), 5% telefon (4,5", Dolphin, Opera Mini).

"Termelőmunkára" viszont messze a noti a legalkalmasabb 80%.

[ Szerkesztve ]

(#37) fatal`


fatal`
titán

Csak akkor netezek telón, ha nincs más, a desktop pc még mindig a legkényelmesebb.

(#38) socialkiller


socialkiller
tag

Általában én is csak telón netezek (4,3 " ) ,gépen csak akkor ha valami oldalt vagy videót nem tudok megnézni vagy mondjuk FB chat-en egy hosszabb regényt írok :))

Üdv, Patrik

(#39) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Szerintem ez sok mindentől függ. Ha az asszony a háztartás egyetlen gépénél ül, nyilván nem tudok ott böngészni. Fordítva ugyanez. Ha csak meg akarok nézni valami apróságot vagy éppen fészbúkon akarok üzenetet írni akkor nem masírozok oda a géphez, sokkal kényelmesebb a telefonon intézni. És a legtöbb dologra van külön alkalmazás is, szóval nem gond a tördelés meg nagyítás stb.

(#40) ivana válasza lacix76 (#14) üzenetére


ivana
Ármester

Gépen chrome, mobilon UC browser, ami jó és gyors is, legalábbis az opránál biztos jobb.

(#41) takacsbotond válasza ivana (#40) üzenetére


takacsbotond
őstag

Maxthon?

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#42) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Egyetértek.Én is 90%-ban ha valamit meg akatok nézni a neten a mobilt használom, mert sokkal egyszerűbb, és gyorsabb.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#43) ONEFREE


ONEFREE
aktív tag

Én is kizárólag tableten netezek...Sokkal kényelmesebb ágyban mint akár egy jó székben... :-) Amit nagyon hiányolok az a Youtube szóljon ha nincs képernyőn.. :-)

Be kell vallanom a legfrissebb CyanogenMod ot használom és nagyon boldog vagyok vele...A következő tabletem Sony xperia z2 lessz, de előre félek a sima androidtól.....:-)

[ Szerkesztve ]

(#44) nemlehet válasza ONEFREE (#43) üzenetére


nemlehet
őstag

Igen, ez nem is értem miért nem alapfunkció.... Amúgy vannak rá alternatív programok amik tudják ezt, szóval meg lehet oldani, de nem telepítgetnék feleslegesen ha tudná alapból ezt a YT kliens.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#45) ONEFREE válasza nemlehet (#44) üzenetére


ONEFREE
aktív tag

Segitenél melyik az application a Google play in amivel tovább szól Youtube---Köszi! :-)

(#46) fatal` válasza nemlehet (#44) üzenetére


fatal`
titán

Mert online videólejátszó és nem zenelejátszó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.