Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wesder


Wesder
félisten

Ideje lenne, pénzt màr nem nagyon hoz a Sony-nak, PC-n biztos vennék még pàran.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Jöjjön már!!! :Y Miattam jöhet Epicen is, csak jöjjön!

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#3) zolomon17 válasza Wesder (#1) üzenetére


zolomon17
senior tag

Személyemben egy vevőre biztosan számíthatnak :K A Heavy Rain-nek is úgy örültem, mint majom a farkának, amikor végre ledobra a PS-only gúnyát.

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#4) Bunyec válasza Wesder (#1) üzenetére


Bunyec
tag

Anno kiplatináztam, de biztos hogy megveszem PC-re is, ha tényleg megjelenik.

(#5) myckey válasza Wesder (#1) üzenetére


myckey
veterán

Személyemben lenne egy vevő.

Remek látvány, tetszetős játékmenet .... meg persze oda és vissza vagyok a témáért.
:C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6) vvega30


vvega30
senior tag

Mindegy mennyit kell várni rá. Sok :)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#7) hajbel


hajbel
addikt

Nálam a generáció játéka, leginkább HZD miatt vettem PS-t. Megveszem PC-re is ha kijön, utáltam a madarakra célozni analóg karral. :)

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#8) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

PS-en is olyan a grafika, hogy fel kell segíteni, mert lefolytál a székről a gyönyörtől. Technikai szempontból kíváncsi lennék egy PC portra. :K

Sic Parvis Magna

(#9) Wesder válasza 30z.Samu (#8) üzenetére


Wesder
félisten

Belövik az Ultra-t a PS4Pro szintjére, hogy az eddigi PS tulajok is megnyugodhassanak hogy nem hiàba vettek PS-t miatta.;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Nekem már késō, itt a tavasz jönnek az újdonságok.

Life, Uh, Finds A Way

(#11) hajbel válasza hombre[EU] (#10) üzenetére


hajbel
addikt

Azoknak a 90%-a el lett halasztva őszre ;]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#12) hombre[EU] válasza hajbel (#11) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Inkább az alsó 50%-a ;] nyárig elvagyok a sony triójával, utána a tsushima,dying light és karácsonyig remélem összekalapálják a cyberpunkot :)

Life, Uh, Finds A Way

(#13) wjbhbdux válasza hombre[EU] (#12) üzenetére


wjbhbdux
veterán

dying light 2 is el lett halasztva.

/s

(#14) Hopkins95 válasza hajbel (#7) üzenetére


Hopkins95
addikt

Dettó, én is ez végett vettem a Slimet! :K

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#15) hombre[EU] válasza wjbhbdux (#13) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Igen, azt írtam. Nyár után jön az ōsz :)
De ha becsúszik oda egy EldenRing akkor a CP-DL2 elmarad :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#16) wjbhbdux válasza hombre[EU] (#15) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az a halasztás levél úgy volt megfogalmazva, hogy idén biztos nem jön ki.

[ Szerkesztve ]

/s

(#17) hombre[EU] válasza wjbhbdux (#16) üzenetére


hombre[EU]
veterán

egy egész évet csúszna? elképzelhetō, én abban voltam,hogy decemberig kijön

Life, Uh, Finds A Way

(#18) hajbel válasza hombre[EU] (#12) üzenetére


hajbel
addikt

Mi az a trió? TLOU 2 és melyik a másik kettő?

(#16) wjbhbdux: Semmi info nem volt a halasztó levélben a megjelenéssel kapcsolatban, csak hogy az elkövetkező hónapokban jön majd az info. [link]

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#19) hombre[EU] válasza hajbel (#18) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nioh,FF7R

Life, Uh, Finds A Way

(#20) saelin válasza 30z.Samu (#8) üzenetére


saelin
veterán

Szerintem akkora nagy különbség nem lesz. Szebb árnyékok, valamilyen élsimítás, 4k 60 fps, esetleg szebb textúrák. Nem hiszem hogy túl sok energiát fektetnének egy portba.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#21) oriic válasza 30z.Samu (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Engem pont ezért kezdett érdekelni.Holott PS4-en annyira nem jött be, de cseszi a csőrömet, hogy fest majd 1440p-ben 60+ FPS-sel. :C

Live-Die-Respawn

(#22) Hopkins95 válasza saelin (#20) üzenetére


Hopkins95
addikt

Engem legjobban az érdekel, hogy az ultrawide monitoromon játszhassam majd és magasabb FPS-sel. :B

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#23) VágniValó


VágniValó
addikt

Jöjjön csak! A 3 idén megjelenő játék egyike, amit év elején tudtam, hogy beszerzek. :R

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#24) Szakiii válasza saelin (#20) üzenetére


Szakiii
addikt

Ahogy mondod, ez egy port lesz nem egy upgradelt pc verzio. :)

(#25) wjbhbdux válasza Szakiii (#24) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Normális irányítás a legnagyobb upgrade amit egy konzol játék kaphat, felőlem lehetne rosszabb is a grafika, csak lehessen lőni :C

/s

(#26) Wesder válasza wjbhbdux (#25) üzenetére


Wesder
félisten

Esetleg megtanulhatnàl controllerrel célozni. Just sayin'
Egyébként minden single only jàtékban olyan az aim assisst hogy nagyon célozni sem kell.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#27) Hopkins95 válasza Wesder (#26) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én sem szeretek kontrollerrel célozni. Nem lehetetlen, meg kb. a Horizon közepénél ahol abbahagytam elég jól ráéreztem már én is aztán, de nem szerettem meg. :N
Persze ettől függetlenül használható az irányítás konzolon is, de pl. az is faxa lenne, ha a weapon wheel helyett egyes billentyűkre lehetne bindelni egyes fegyvereket vagy egérgörgővel tudnék váltogatni.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#28) lmno


lmno
őstag

Nem azért, de a cikkben szereplő link bár be sem jön.

(#29) Wesder válasza lmno (#28) üzenetére


Wesder
félisten

Nem vesztettél vele sokat, mert amúgy is üres volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30) Hopkins95 válasza lmno (#28) üzenetére


Hopkins95
addikt

Valóban, pedig pár órája még élt a link és én is megnyitottam. :( Ez volt látható rajta: Amazon FR lists Horizon Zero Dawn for PC, published by Sony

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#31) hombre[EU] válasza Wesder (#26) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ebben pont nincs auto aim :) csak a hitbox lesz nagyobb aimassist-tal úgy emlékszem

Life, Uh, Finds A Way

(#32) Wesder válasza hombre[EU] (#31) üzenetére


Wesder
félisten

Gratulàlok nekik. Akkor nem csodàlom a sok PS Pistike sipàkolàsàt hogy szarezajàtékmertnemtudoklőni. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33) tomazin válasza Wesder (#26) üzenetére


tomazin
veterán

Aki soha nem hasznalt kontrollert, annak ez nem ennyi,h megtanulom es kesz. Meg emellett meg el kell fogadnia azt is,h bena vele az ember. Nekem is kellett ido mire tudtam elvezni a jatekot es nem azon feszultem,h mekkora balf vagyok.

(#34) Wesder válasza Wesder (#32) üzenetére


Wesder
félisten

PC*

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#35) Wesder válasza tomazin (#33) üzenetére


Wesder
félisten

Nem kell ràfeszülni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36) hajbel válasza tomazin (#33) üzenetére


hajbel
addikt

Szerinte, már eleve az vagy, mivel PS-t vettél.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#37) tomazin válasza hajbel (#36) üzenetére


tomazin
veterán

Ezt nem igazan ertem. Xboxot nem veszek, mert pcn is tudom azokat jatszani, a pst meg az exkluzivok miatt vettem. Eddig lou-t toltam vegig, ami nagyon tetszett.
De szivesen meghallgatom miert volt szerinted rossz dontes a ps.

(#38) Wesder válasza tomazin (#37) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem ő sem tudja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#39) hajbel válasza tomazin (#37) üzenetére


hajbel
addikt

Nem szerintem, hanem szerinte. Lásd. #32 hsz, ps pistikék.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#40) Wesder válasza hajbel (#39) üzenetére


Wesder
félisten

Làsd #34.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#41) GodGamer5


GodGamer5
addikt

A lényeg, hogy Epic store-ba jöjjön. ;]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#42) wjbhbdux válasza GodGamer5 (#41) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ez azon is múlhat hogy a Sony mennyire ódzkodik attól hogy egy platformra eressze a játékait a Microsofttal a Steamen.

Ha komolyan gondolják a PC platformra átállást és a PS5 exkluzívok már a megjelenés napján jönnek, nyílhat akár egy saját Sony store is, nem lenne gond a népszerűségével.

/s

(#43) Wesder válasza wjbhbdux (#42) üzenetére


Wesder
félisten

Nem. Ez attól függ hogy melyik bóltból jön vissza több pénz.
Adhat az Epic nagyobb szàzalékos kedvezményt, ha Steam-en többen vennék meg. Ha egy Halo MCC topseller tudott lenni úgy Steam-en hogy csak a Reach van kész + GamePass-ban is elérhető Day1, akkor a HZD is simàn esélyes erre.
Persze simàn nyithat a Sony egy sajàt Store-t. Azért kivàncsi leszek ha ez lesz, akkor lesz e majd a szokàsos "jajj még egy kliens" nyígàs.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#44) hajbel válasza Wesder (#43) üzenetére


hajbel
addikt

Szvsz ez a ps port dolog csak azért jöhet létre, mert az epic fizet érte. Így simán megéri a Sony partnereinek (nyilván a Sony is kap), hogy kiadják a játékokat, amikor már konzolon elenyésző a profit. Nem hinném, hogy a Steam adója mellett megérné nekik bohóckodni a porttal. A saját store lehet opció, de akkor sem hinném, hogy megjelenéssel egyidőben jönnének a játékok, amíg nem megy el az egész dolog felhő irányába (szvsz még min. 1 teljes konzolgeneráció). Jobb a sonynak, ha be vagy zárva az ökoszisztémába.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#45) Wesder válasza hajbel (#44) üzenetére


Wesder
félisten

Honnan tudod hogy az Epic fizetvérte?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#46) hajbel válasza Wesder (#45) üzenetére


hajbel
addikt

Onnan, hogy exkluzívok. Az Epic valószínűleg minden esetben fizetett az exkluzivitásért. Ezt a kiadók vagy bevallották, vagy hallgattak róla.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#47) Wesder válasza hajbel (#46) üzenetére


Wesder
félisten

Melyik 1stparty ex címért fizetett eddig az Epic?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#48) hajbel válasza Wesder (#47) üzenetére


hajbel
addikt

A Controlért 9.5 milliót, amit a fejlesztő és a kiadó cég osztott. A Metro esetében is voltak utalások hasonló jellegű megállapodásra.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#49) Wesder válasza hajbel (#48) üzenetére


Wesder
félisten

Ezek közül egyik sem Sony 1stparty ex cím. Az Exodus meg úgy volt "1 évig exklúzív" hogy júniusban màr a WinStore-ban volt megvehető.
Valószinű hogy a Control exklúzivitàs sem fog kobírni egy évet.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#50) wjbhbdux válasza Wesder (#49) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Az Epic csak azért fizet, hogy Steamen ne jelenjenek meg, a többi mehet mert úgyis jelentéktelen.

/s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.