Hirdetés

2020. március 29., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) wesder

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Ideje lenne, pénzt màr nem nagyon hoz a Sony-nak, PC-n biztos vennék még pàran.

It's like I'm holding all the aces, but I know I'll never win.

(#2) Hopkins95

Hopkins95
(őstag)

Jöjjön már!!! :Y Miattam jöhet Epicen is, csak jöjjön!

Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\ XMG Core 15 \\ Playstation 4 Slim \\ Origin/Uplay/Steam: Hopkins955

(#3) zolomon17 válasza wesder (#1) üzenetére

zolomon17
(aktív tag)

Személyemben egy vevőre biztosan számíthatnak :K A Heavy Rain-nek is úgy örültem, mint majom a farkának, amikor végre ledobra a PS-only gúnyát.

OnePlus 6T + Nexus 9 + ASUS ROG STRIX GL502VS + ASUS Vivobook S14 S410UN

(#4) Bunyec válasza wesder (#1) üzenetére

Bunyec
(tag)

Anno kiplatináztam, de biztos hogy megveszem PC-re is, ha tényleg megjelenik.

(#5) myckey válasza wesder (#1) üzenetére

myckey
(addikt)

Személyemben lenne egy vevő.

Remek látvány, tetszetős játékmenet .... meg persze oda és vissza vagyok a témáért.
:C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6) vvega30

vvega30
(senior tag)

Mindegy mennyit kell várni rá. Sok :)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#7) hajbel

hajbel
(addikt)

Nálam a generáció játéka, leginkább HZD miatt vettem PS-t. Megveszem PC-re is ha kijön, utáltam a madarakra célozni analóg karral. :)

The Verge professional PC building guide: "You'll need a Swiss Army knife that hopefully has a phillips head screwdriver."

(#8) 30z.Samu

30z.Samu
(nagyúr)

PS-en is olyan a grafika, hogy fel kell segíteni, mert lefolytál a székről a gyönyörtől. Technikai szempontból kíváncsi lennék egy PC portra. :K

Sic Parvis Magna | Keresek Ring Fit Adventures játékszoftbert tartozékaival együtt! Ha van Neked és megváltál tőle, dobj egy privátot!

(#9) wesder válasza 30z.Samu (#8) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Belövik az Ultra-t a PS4Pro szintjére, hogy az eddigi PS tulajok is megnyugodhassanak hogy nem hiàba vettek PS-t miatta.;]

(#10) hombre[EU]

hombre[EU]
(senior tag)

Nekem már késō, itt a tavasz jönnek az újdonságok.

build bridges not walls

(#11) hajbel válasza hombre[EU] (#10) üzenetére

hajbel
(addikt)

Azoknak a 90%-a el lett halasztva őszre ;]

The Verge professional PC building guide: "You'll need a Swiss Army knife that hopefully has a phillips head screwdriver."

(#12) hombre[EU] válasza hajbel (#11) üzenetére

hombre[EU]
(senior tag)

Inkább az alsó 50%-a ;] nyárig elvagyok a sony triójával, utána a tsushima,dying light és karácsonyig remélem összekalapálják a cyberpunkot :)

build bridges not walls

(#13) wjbhbdux válasza hombre[EU] (#12) üzenetére

wjbhbdux
(addikt)

dying light 2 is el lett halasztva.

(#14) Hopkins95 válasza hajbel (#7) üzenetére

Hopkins95
(őstag)

Dettó, én is ez végett vettem a Slimet! :K

Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\ XMG Core 15 \\ Playstation 4 Slim \\ Origin/Uplay/Steam: Hopkins955

(#15) hombre[EU] válasza wjbhbdux (#13) üzenetére

hombre[EU]
(senior tag)

Igen, azt írtam. Nyár után jön az ōsz :)
De ha becsúszik oda egy EldenRing akkor a CP-DL2 elmarad :DDD

build bridges not walls

(#16) wjbhbdux válasza hombre[EU] (#15) üzenetére

wjbhbdux
(addikt)

Az a halasztás levél úgy volt megfogalmazva, hogy idén biztos nem jön ki.

[ Szerkesztve ]

(#17) hombre[EU] válasza wjbhbdux (#16) üzenetére

hombre[EU]
(senior tag)

egy egész évet csúszna? elképzelhetō, én abban voltam,hogy decemberig kijön

build bridges not walls

(#18) hajbel válasza hombre[EU] (#12) üzenetére

hajbel
(addikt)

Mi az a trió? TLOU 2 és melyik a másik kettő?

(#16) wjbhbdux: Semmi info nem volt a halasztó levélben a megjelenéssel kapcsolatban, csak hogy az elkövetkező hónapokban jön majd az info. [link]

[ Szerkesztve ]

(#19) hombre[EU] válasza hajbel (#18) üzenetére

hombre[EU]
(senior tag)

Nioh,FF7R

build bridges not walls

(#20) saelin válasza 30z.Samu (#8) üzenetére

saelin
(veterán)

Szerintem akkora nagy különbség nem lesz. Szebb árnyékok, valamilyen élsimítás, 4k 60 fps, esetleg szebb textúrák. Nem hiszem hogy túl sok energiát fektetnének egy portba.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#21) oriic válasza 30z.Samu (#8) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Engem pont ezért kezdett érdekelni.Holott PS4-en annyira nem jött be, de cseszi a csőrömet, hogy fest majd 1440p-ben 60+ FPS-sel. :C

Live-Die-Respawn

(#22) Hopkins95 válasza saelin (#20) üzenetére

Hopkins95
(őstag)

Engem legjobban az érdekel, hogy az ultrawide monitoromon játszhassam majd és magasabb FPS-sel. :B

[ Szerkesztve ]

(#23) Tsa-bika

Tsa-bika
(senior tag)

Jöjjön csak! A 3 idén megjelenő játék egyike, amit év elején tudtam, hogy beszerzek. :R

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#24) Szakiii válasza saelin (#20) üzenetére

Szakiii
(őstag)

Ahogy mondod, ez egy port lesz nem egy upgradelt pc verzio. :)

(#25) wjbhbdux válasza Szakiii (#24) üzenetére

wjbhbdux
(addikt)

Normális irányítás a legnagyobb upgrade amit egy konzol játék kaphat, felőlem lehetne rosszabb is a grafika, csak lehessen lőni :C

(#26) wesder válasza wjbhbdux (#25) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Esetleg megtanulhatnàl controllerrel célozni. Just sayin'
Egyébként minden single only jàtékban olyan az aim assisst hogy nagyon célozni sem kell.

(#27) Hopkins95 válasza wesder (#26) üzenetére

Hopkins95
(őstag)

Én sem szeretek kontrollerrel célozni. Nem lehetetlen, meg kb. a Horizon közepénél ahol abbahagytam elég jól ráéreztem már én is aztán, de nem szerettem meg. :N
Persze ettől függetlenül használható az irányítás konzolon is, de pl. az is faxa lenne, ha a weapon wheel helyett egyes billentyűkre lehetne bindelni egyes fegyvereket vagy egérgörgővel tudnék váltogatni.

[ Szerkesztve ]

(#28) lmno

lmno
(senior tag)

Nem azért, de a cikkben szereplő link bár be sem jön.

(#29) wesder válasza lmno (#28) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Nem vesztettél vele sokat, mert amúgy is üres volt.

(#30) Hopkins95 válasza lmno (#28) üzenetére

Hopkins95
(őstag)

Valóban, pedig pár órája még élt a link és én is megnyitottam. :( Ez volt látható rajta: Amazon FR lists Horizon Zero Dawn for PC, published by Sony

(#31) hombre[EU] válasza wesder (#26) üzenetére

hombre[EU]
(senior tag)

Ebben pont nincs auto aim :) csak a hitbox lesz nagyobb aimassist-tal úgy emlékszem

build bridges not walls

(#32) wesder válasza hombre[EU] (#31) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Gratulàlok nekik. Akkor nem csodàlom a sok PS Pistike sipàkolàsàt hogy szarezajàtékmertnemtudoklőni. :DDD

(#33) tomazin válasza wesder (#26) üzenetére

tomazin
(veterán)

Aki soha nem hasznalt kontrollert, annak ez nem ennyi,h megtanulom es kesz. Meg emellett meg el kell fogadnia azt is,h bena vele az ember. Nekem is kellett ido mire tudtam elvezni a jatekot es nem azon feszultem,h mekkora balf vagyok.

(#34) wesder válasza wesder (#32) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

PC*

(#35) wesder válasza tomazin (#33) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Nem kell ràfeszülni.

(#36) hajbel válasza tomazin (#33) üzenetére

hajbel
(addikt)

Szerinte, már eleve az vagy, mivel PS-t vettél.

(#37) tomazin válasza hajbel (#36) üzenetére

tomazin
(veterán)

Ezt nem igazan ertem. Xboxot nem veszek, mert pcn is tudom azokat jatszani, a pst meg az exkluzivok miatt vettem. Eddig lou-t toltam vegig, ami nagyon tetszett.
De szivesen meghallgatom miert volt szerinted rossz dontes a ps.

(#38) wesder válasza tomazin (#37) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Szerintem ő sem tudja.

(#39) hajbel válasza tomazin (#37) üzenetére

hajbel
(addikt)

Nem szerintem, hanem szerinte. Lásd. #32 hsz, ps pistikék.

(#40) wesder válasza hajbel (#39) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Làsd #34.

(#41) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

A lényeg, hogy Epic store-ba jöjjön. ;]

"Régen volt egy SoundBlaster Pro hangkártyám. Jól szólt. Sajna már nem használhatom, mert max a seggembe tudom bedugni. Kár érte."

(#42) wjbhbdux válasza GodGamer5 (#41) üzenetére

wjbhbdux
(addikt)

Ez azon is múlhat hogy a Sony mennyire ódzkodik attól hogy egy platformra eressze a játékait a Microsofttal a Steamen.

Ha komolyan gondolják a PC platformra átállást és a PS5 exkluzívok már a megjelenés napján jönnek, nyílhat akár egy saját Sony store is, nem lenne gond a népszerűségével.

(#43) wesder válasza wjbhbdux (#42) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Nem. Ez attól függ hogy melyik bóltból jön vissza több pénz.
Adhat az Epic nagyobb szàzalékos kedvezményt, ha Steam-en többen vennék meg. Ha egy Halo MCC topseller tudott lenni úgy Steam-en hogy csak a Reach van kész + GamePass-ban is elérhető Day1, akkor a HZD is simàn esélyes erre.
Persze simàn nyithat a Sony egy sajàt Store-t. Azért kivàncsi leszek ha ez lesz, akkor lesz e majd a szokàsos "jajj még egy kliens" nyígàs.

[ Szerkesztve ]

(#44) hajbel válasza wesder (#43) üzenetére

hajbel
(addikt)

Szvsz ez a ps port dolog csak azért jöhet létre, mert az epic fizet érte. Így simán megéri a Sony partnereinek (nyilván a Sony is kap), hogy kiadják a játékokat, amikor már konzolon elenyésző a profit. Nem hinném, hogy a Steam adója mellett megérné nekik bohóckodni a porttal. A saját store lehet opció, de akkor sem hinném, hogy megjelenéssel egyidőben jönnének a játékok, amíg nem megy el az egész dolog felhő irányába (szvsz még min. 1 teljes konzolgeneráció). Jobb a sonynak, ha be vagy zárva az ökoszisztémába.

[ Szerkesztve ]

(#45) wesder válasza hajbel (#44) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Honnan tudod hogy az Epic fizetvérte?

(#46) hajbel válasza wesder (#45) üzenetére

hajbel
(addikt)

Onnan, hogy exkluzívok. Az Epic valószínűleg minden esetben fizetett az exkluzivitásért. Ezt a kiadók vagy bevallották, vagy hallgattak róla.

(#47) wesder válasza hajbel (#46) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Melyik 1stparty ex címért fizetett eddig az Epic?

(#48) hajbel válasza wesder (#47) üzenetére

hajbel
(addikt)

A Controlért 9.5 milliót, amit a fejlesztő és a kiadó cég osztott. A Metro esetében is voltak utalások hasonló jellegű megállapodásra.

(#49) wesder válasza hajbel (#48) üzenetére

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Ezek közül egyik sem Sony 1stparty ex cím. Az Exodus meg úgy volt "1 évig exklúzív" hogy júniusban màr a WinStore-ban volt megvehető.
Valószinű hogy a Control exklúzivitàs sem fog kobírni egy évet.

[ Szerkesztve ]

(#50) wjbhbdux válasza wesder (#49) üzenetére

wjbhbdux
(addikt)

Az Epic csak azért fizet, hogy Steamen ne jelenjenek meg, a többi mehet mert úgyis jelentéktelen.

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.