Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nullpoint


nullpoint
senior tag

Szóval akkor nem ússzuk meg ezt a hajlítási ökörséget. Rá fogják erőltetni a piacra, függetlenül attól hogy mennyire értelmetlen. :C

[ Szerkesztve ]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#2) dutrás válasza nullpoint (#1) üzenetére


dutrás
őstag

Ne vegyél majd ilyet. Egyenlőre úgyis rétegtermék.

P50 pro/P40 Lite

(#3) MarkCsiha461 válasza nullpoint (#1) üzenetére


MarkCsiha461
junior tag

Szerintem olyan lesz, mint a kis mobiloknál, az első Note-nál mindenki mondta, hogy hülyeség, nincs jövője stb. Most pedig nézzük meg a telefonokat.6 col alatt nincs is, vagy csak 1-2.

(#4) mikej95


mikej95
aktív tag

Táblagépek feltámadnak.
@MarkCsiha461
Pedig nagyon örülnék kisebb formátumú telefonnak minden árkategóriában.

[ Szerkesztve ]

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#5) opr válasza MarkCsiha461 (#3) üzenetére


opr
veterán

Elég nagy baj az. Ismerősi köröm minimum 90%-a ölni tudna egy max 5"os, de amúgy csúcskategóriás, jó kamerás, jó akkus (bírjon ki egy teljes napot akkor is, ha használva van), nagy belső tárhelyes vagy bővíthető telefonért. Az se baj, ha cserébe pár millivel vastagabb, mint az átlag.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#6) nullpoint válasza MarkCsiha461 (#3) üzenetére


nullpoint
senior tag

Pont azt írtam hogy van jövője. Rá lesz erőltetve a piacra. :)

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#7) helixP válasza opr (#5) üzenetére


helixP
nagyúr

Én viszont senkitől nem hallottam, hogy még kisebb kijelzőn akár mütyürkészni.

Egyértelműen a foldable lesz a jövő. Aztán, hogy 3 colos kis telefontól hajtunk ki kozepeset (Moto) és/vagy közepesből tabletet (MateX), az majd kiderül. Én az utóbbi mellett vagyok.

nullpoint: nem így működik a piac. Amire nincs kereslet, nem veszik.

[ Szerkesztve ]

(#8) opr válasza helixP (#7) üzenetére


opr
veterán

Ez inkább kéz méret szerintem. Ha nagyobb kijelző kell, ott a laptop. Ha még nagyobb kijelző kell, ott a desktop. Ha még nagyobb kijelző kell, ott a kisebbik tv. Ha még nagyobb kijelző kell, ott a nagyobbik tv. Ha meg még ennél is nagyobb kijelző kell, ott a VR. :DDD
A telefon akkora legyen, hogy egy kézzel is kényelmesen tudjam használni, mert a másik kézzel éppen kapaszkodok a metrón.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#9) helixP válasza opr (#8) üzenetére


helixP
nagyúr

Mért ne lehetne kihasználni a hajtogatást arra, hogy a telefon és laptop között lévő kategóriát eltedd a zsebedbe?
Ha utazom a vonaton, repülőn, stb. mért ne akarnék nagyobb kijelzőn tartalmat fogyasztani anélkül, hogy laptopot nyitnék?
Amúgy meg, ha nem ér rá, amíg megérkezel és életed legfontosabb tevékenységét akarod a metrón végezni egy kézzel , miközben zötyögsz és kapaszkodsz, szerencsére már mindenki kínál egykezes módot.

[ Szerkesztve ]

(#10) roli543


roli543
őstag

Én azt gondolom, hogy a Huawei féle koncepció életképes lehet. Csak még kell neki idő, hogy a kijelző strapabíróbb legyen. Mert becsukva egy teljesen használható méretű telefon, ha kell kihajtom és tablet. El tudnám képzelni ezt becsukva 6 colos telefon, kihajtva 8-9 colos tablet.

jöhetne egy Mate X mini :DD

Illetve a Xiaomi koncepció telefonja is életképes lehetne ha kijön

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#11) opr válasza helixP (#9) üzenetére


opr
veterán

Ne ragadj le a maximum 10 perces metrozasnal. A vilag nagyvarosaiban boven konnyu akar tobb, mint egy orat metrozni ugy, hogy nem ez a cel, es ~2 percenkent jon a metro. Nem az eleted legfontosabb tevekenyseget akarod vegezni, csak mondjuk nem akarsz tobb, mint egy oran at bambulni? Ne legyel mar ennyire beszukulve a falu hataraig legyszives, mert ugy nem jo beszelgetni. :(
Nem csak az egykezes mod hianya vagy meglete miatt rossz egy 60"-os, fel kilos szart egy kezben egyensulyozni egy oran at, mikozben minden oldalrol random helyen es erovel lokdos a tobbi ember, amikor a metro gyorsit/fekez/kanyarodik.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#12) helixP válasza opr (#11) üzenetére


helixP
nagyúr

Az első felét a hozzászólásodnak nem értem. Milyen falu? Milyen 2 percenként jövő metró? Hogy kapcsolódik ez a témához?
60''-os fél kilós... :U Mondjuk ekkora tukzasokkal elég nehéz beszélgetni Veled.

(#13) opr válasza helixP (#12) üzenetére


opr
veterán

"életed legfontosabb tevékenységét akarod a metrón végezni egy kézzel"
Te irtad. Netto baromsag. Nem eletem legfontosabb tevekenyseget akarom vegezni, hanem mondjuk e-bookot olvasni, vagy igazabol barmit, kiveve azt, hogy a semmibe bamulok tobb, mint egy oran at.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#14) nullpoint válasza opr (#13) üzenetére


nullpoint
senior tag

Huszonéve még nem kellett bambulni utazás közben, lehetett csajozni is. Ma már szemkontaktust sem tudsz hiszen mindenki a telefonjába van merülve. :D

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#15) helixP válasza opr (#13) üzenetére


helixP
nagyúr

Igen, ironizáltam. Pont arra reflektálva, hogy mi lehet olyan rohadt fontos, hogy állva fel kézzel is el kell végezninaz alatt a rövid idő alatt, amíg állsz.
Mert ne mondd azt nekem, hogy több órás elővárosi közlekedés során végig, órákig állni fogsz. Onnantól kezdve pedig, hogy ülsz, máris jól jön a kihajtható kijelző, a 7-8 collos tablet funkcióval.

(#16) opr válasza helixP (#15) üzenetére


opr
veterán

"Mert ne mondd azt nekem, hogy több órás elővárosi közlekedés során végig, órákig állni fogsz."
Pedig de, simán megesik. Nem feltétlenül több órás, de 1-2 órás út simán lehet, és akkor még nem volt semmi egyéb gond.
És ez még a rövidebb, viszonylag elviselhető londoni metró. Shanghaiban a 3-4 óra is elképzelhető. Volt ahhoz is "szerencsém". És igen, ha nincs hatalmas mákod, végig állsz.

nullpoint: az ötlet nem rossz, de szerintem az asszony nem díjazná.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#17) redgreg válasza helixP (#7) üzenetére


redgreg
tag

Hát pedig nagyon nem kevesen örülnének 1 kezes telefonnak...
És persze jó úgy piacot emlegetni, hogy azt veszik amire kereslet van, csak ugye jelenleg ez olyan, h kér vacsorát? Mi a menü? Igen vagy nem

[ Szerkesztve ]

(#18) opr válasza redgreg (#17) üzenetére


opr
veterán


:DDD :DDD :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#19) helixP válasza redgreg (#17) üzenetére


helixP
nagyúr

Igen. És nyilván a vállalatok meg jól kib*sznak magukkal.
- Főnök a market research azt mutatja, hogy az egész világ kis telefonra vágyik. Szóljak a fejlesztőknek, mehet a 4,5 colos telefon fejlesztése?
- NE! Utálom a profitot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.