Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) trufa12


trufa12
addikt

Miért van olyan érzésem hogy vagy bukás lesz, v úgy jár mint a minecraft hogy egy kisebb nagyobb réteg fogja életben tartani és siker lesz ...

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#2) trufa12


trufa12
addikt

dupla lett valahogy...

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#3) duvi


duvi
nagyúr

Szerintem a látványvilág és a játékmenet is borzasztóan elnagyolt. Darabos animációk és harcrendszer. A 8 éve megjelent Age of Conan is jobb ennél a csodánál :(

[ Szerkesztve ]

(#4) Luck Dragon válasza duvi (#3) üzenetére

Egyetértek veled, ez a harc rendszer egy borzalom. Meg a világ betöltési folyamata meg illúzió romboló az egész. Nagyon darabos.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) oriic válasza duvi (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig multkor pont ezt beszéltük, hogy valszeg az Age of Conanből építik a játékot. Mármint vannak nagyon ismerős assettek és részletek.

Live-Die-Respawn

(#6) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Nincs is olyan fej, amilyet a videó nézése közben vágtam. Engem nem győzött meg... :(

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#7) davidsone


davidsone
addikt

elég gagyi szegény...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#8) okibots


okibots
aktív tag

Mi a sz*r ez? :DDD Olyan jót nevettem ahogy beletekergettem, főleg mikor a karakterek egymás fején álltak és a felsőt darabokra vágta, majd az alsót is :D

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#9) duvi válasza oriic (#5) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen, házon belül (a Funcom berkeiben) készül ez a Conan játék is. Ezért is érthetetlen ez az alkotás. Az itteni "combat system" meg se közelíti az AoC többirányú támadó és védekező rendszerét :( De ez csak egy a sok probléma közül.

(#10) scyllafren


scyllafren
senior tag

Nekem van csak olyan erzesem, hogy ez az Ark sikeret akarja meglovagolni?

(#11) oriic válasza duvi (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen tudom, hogy FunCom. Arról beszéltünk múltkor, hogy valszeg nem az alapoktól csinálják a játékot a készítők, hanem sok mindent felhasználnak az AoC-ből.

Live-Die-Respawn

(#12) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Eddig teljesen úgy néz ki mint az Age of Conan ami nagyot bukott sok évvel ezelőtt. Remélhetőleg ez még csak pre-pre-pre-friend and family alpha verzió, mert ez most egy nagyon gyenge és bugos AoC port.

Ahogy látom, szerintük az intentory és a tárgyak ikonjainak kinézete továbbra is sokadlagos lényegtelen kérdés. Kár hogy erről nem kérdezik meg a játékosok véleményét.

Amúgy vicces egy ilyen grafikai szintnél a beállításokban olyan megnevezéseket használni tömegesen, hogy "ultra" Esetleg játszhatnának öt percet mondjuk a sok évvel ezelőtt kiadott Skyrimmel...csak az akkori verzióval, nem a maival.

Attól hogy egy sivatagos területet mutattak be, nem kellene mindenhez a barna és vörös árnyalatát használni. Anno sem tetszett ez az "agyag" stílus.

Valaki most szóljon nekik, hogy ebből óriási bukta lesz, ha továbbra sem változtatnak.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#13) rdt89


rdt89
addikt

A címéből kicsit más stílusra számítottam, egy Splatterhouse szintű hentelésre, így kicsit a videót végig nézve meglepődtem. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.