Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Ádám16


Ádám16
addikt

Én leginkább azt sajnálom, hogy ez a HMS tolása megy ezerrel a Huawei részéről, mintsem a megegyezés.
Sajnálom, hogy elengedték a közös munkát a Google-lel, bár nyilván érthető. Így viszont nekem nem lesz több Huawei telefonom

Huawei Mate 20 Pro eszközömről küldve

(#52) Noukoum válasza Ádám16 (#51) üzenetére


Noukoum
veterán

Hidd el nem a Huawei akart kicseszni a felhasználókkal, Kína pláne nem. Ezt egyedül az USA-nak lehet köszönni. :( Ők szarnak bele a userbe , csak a profit mindenek felett.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#53) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Szerintem sokkal jobban néz ki mint a Galaxy Fold. A kijelző is kevésbé elválasztott, a kamera is szebben van megoldva. Aki meg az áron van elborzadva, az aki szán 580 ezret iPhone Pro-ra az még meg is fog lepődni, hogy csak dupla annyiért már hajtogatható a telefon.

A Google-ért meg tényleg kár

[ Szerkesztve ]

(#54) this is life válasza humanerror24 (#38) üzenetére


this is life
Ármester

Lehet ,hogy ezt is egyesével külön megrendelésre gyártják, más nem indokolja ezt a kellemes árazást . :Y

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#55) Kamikaze75


Kamikaze75
tag

A sima mobilok is majd 7" coll.
Teljesen értelmetlen az egész koncepció főleg 1 milláért.
Sem a fold sem ez az X nem tartós megoldás.
A rugalmas kijelző hajlítási éleknél kétséges hogy idővel nem e lesz nyoma a sok hajlítgatásnak....

[ Szerkesztve ]

(#56) #24536576 válasza Noukoum (#52) üzenetére


#24536576
törölt tag

Aztarohadt. :DD 🤦🏻‍♂️

(#57) #17413376 válasza Noukoum (#48) üzenetére


#17413376
törölt tag

Szülésért itt nem kell fizetni, NHS fizeti, étterem nem drágább, fogászat az nincs ingyen, de otthon sincs, ha jót akarsz magadnak, és ha hun átlag fizetést nézed a hun fogásazti árakhoz, háááát......itt jobb minőségű a kaja, szinte olcsóbban, mint hunban, de a hun gyümölcs sokkal finomabb, mint itt.
Igazad is van meg nincs, mert semmi sem csak fekete és fehér :)
Nappali egyetemre járunk a párommal, egy kis kertesházat bérlünk 2en, heti 15órát dolgozik ő, én 20at, novemberben vettünk egy autót (oké nem egy mai darab, de megy) :) ezt otthon nem tudnád megcsinálni nappali tagozatos egyetemistaként. Igen, vidék, de pl. Szegeden se tudnád ezt megcsinálni. Bp-én meg hagyjuk.

[ Szerkesztve ]

(#58) judas13


judas13
addikt

:C :C :C

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#59) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Ez még mindig életképtelennek tűnik a Foldhoz képest, a kifelé hajló, sokkal védtelenebb kijelzőjével. És ez az árától független, 200.000-ért is így lenne..
Valóban szép, de nem praktikusnak még annyira sem, mint a konkurenciája.

(#60) Bagoly01 válasza xedamen (#25) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Egyetértek

(#61) Depression


Depression
veterán

"Mondjuk ennyiért úgysem veszi meg senki..."

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#62) karmaresz


karmaresz
senior tag

Nem közembereknek szól ez az ajánlat, de ahogy van, aki nem sajnál 30+ milliót egy autóra, úgy lesz olyan, aki ezt is megveszi a Porsche és a Rolex mellé.
Nekem egyébként az eddigi hajtogatós dizájnok közül ez tetszik legjobban. Ha majd eljut arra a szintre a technológia (4-5 év), hogy egy ilyen készülék leér a középkategóriába és nem kell félteni, mint a hímes tojást, akkor majd elgondolkodom rajta.

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#63) Napfénysüti válasza karmaresz (#62) üzenetére

Így van amúgy. Asszony 10 évig BMW szalonban dolgozott, volt aki 34 millát kápéban kicsengette a pénztárnál. 7-es bemutatón meg az autó mellett 8 milliós Rolex karóra volt kitéve, nyilván nem azért mert senki nem veszi majd meg a potenciális BMW vásárlók közül... Ugyanígy lesz aki már csak azért is megveszi ezt a Mate Xs-t hogy villantson, mert megteheti.

Més que un club!

(#64) #06658560 válasza #17413376 (#41) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mi a fullra bejelentés? Nulla órás szerződés?

(#65) #06658560 válasza Juhaszatti (#59) üzenetére


#06658560
törölt tag

Viszont a nagyobb hajlítási sugár miatt ez kevésbé érzékeny a kinyitások/becsukások számára, nem jár úgy, mint a Samu modellje, hogy faszán tönkre megy középen.

#51 Ádám16: Hogy tudna és kivel megyegyezni a Huawei?

[ Szerkesztve ]

(#66) total90 válasza #17413376 (#41) üzenetére


total90
veterán

Én is külföldön élek ... Tisztában vagyok a dolgokkal.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#67) Teal'C válasza xedamen (#15) üzenetére


Teal'C
addikt

A magyar árazás mindig is fura volt például a z flip vs s20u
Z flip ajánlott fogy ár samu szerint 1380$
S20u ajánlott fogy ár samu szerint 1399$
Itthon
Z flip 535900ft
S20u 485000ft
Na valaki mesélje el hogyan lett a Z flip drágább itthon :F Mikor kint 19$ al olcsóbb.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#68) HarleyCustom válasza INGJOKE (#1) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Hádudududududuvónadensz...... :D
Emilió, nevében a gázsija :D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#69) INGJOKE válasza HarleyCustom (#68) üzenetére


INGJOKE
veterán

Így így. Biztos ő volt az árazási tanácsadó, bár akkor ez a számla nélküli ár lenne. :DDD :DDD :DDD

(#70) beyruth82


beyruth82
veterán

Komplett őrültek ezek.

(#71) #22743424 válasza Teal'C (#67) üzenetére


#22743424
törölt tag

Ott van benne. Ajánlott fogyasztói ár!

(#72) Kasya válasza beyruth82 (#70) üzenetére


Kasya
nagyúr

Leveset tudtak gyártani, vagy nem akarnak többet. Akárhogy is, nekem itt valami sántít. Piacképes telefont nem ennyiét adnának.

(#73) Giovan! válasza Ádám16 (#51) üzenetére


Giovan!
addikt

A megegyezéshez minimum ki kellene vonulniuk az európai 5g szektorból, amit nem fognak megtenni, szóval nincs más választásuk, mint a HMS-t erőltetni.

A cikkhez: Az eddigi hajtogatható mobilok közül nekem ez a koncepció tetszik a legjobban. Kihajtva egész futurisztikusnak hat azzal a szélső vastagított résszel (ami engem az Expanse széria kézi termináljaira emlékeztet), és összehajtva sem tűnik használhatatlannak. Egy tollat mondjuk még csaphattak volna hozzá a tökéletesség kedvéért, ha már ilyen szépen fogott az árazó ceruza (ami a GMS hiányában számomra kissé meglepő, de végülis ez nem tömegterméknek lesz szánva).

Remélem a többi gyártó is ebbe az irányba mozdul majd el, ez a design most eléggé el lett találva :K

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#74) marcee


marcee
addikt

Sokkal jobbnak tűnik, mint a Fold. Az nem kellene, de ezt elfogadnám.
A mechanikáját nem volt szabad fotózni? Megnézném kinyitva hátulról.

\m/

(#75) #22743424 válasza Kasya (#72) üzenetére


#22743424
törölt tag

Emlékszem a Huawei májgombóc leves valami eszméletlen finom volt GMS-el. HMS ísezítéssel már nem az igazi :DDD :R

(#76) #24536576 válasza marcee (#74) üzenetére


#24536576
törölt tag

Cserébe a Fold nem karcolódik minden asztalra rakástól. :D Fold lesz a közeljövő, amíg nincs rendes védelem(a normál telóknál se tudják megoldani, kérdéses, hogy ezeken mikorra sikerül). Foldról lekerül a noccs, esztétikusabb lesz a külső kijelző, akkor már jobban fog kinézni.

(#77) #06658560 válasza Giovan! (#73) üzenetére


#06658560
törölt tag

Hogy tehettek volna rá GMS-t szerinted?

(#78) Giovan! válasza #06658560 (#77) üzenetére


Giovan!
addikt

Sehogy, nem írtam ilyesmiről a hozzászólásomban.
Kissé talán esetlen lett a megfogalmazás, arra gondoltam, hogy az árazás a GMS hiányának tükrében lehetett volna barátságosabb, hogy nem így lett, az meglepett.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#79) Giovan! válasza #24536576 (#76) üzenetére


Giovan!
addikt

Ha veszel hozzá egy szütyőt (vagy valami hasonló "zsebszerű" tokot, nem tudom hogy hívják az ilyeneket), és abban tartod, akkor ez sem karcolódik :D

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#80) McNamara


McNamara
Ármester

Valaki: Nehéz lesz ezt az árat überelni.
Apple: Fog meg a söröm... ;]

(#81) Noukoum válasza McNamara (#80) üzenetére


Noukoum
veterán

kíváncsi leszek, lehet hogy 600-700e lesz a legolcsóbb iphone alapára.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#82) Teal'C válasza #22743424 (#71) üzenetére


Teal'C
addikt

Ja és ez magyarázat arra hogy 51e vel drágább itthon. Tudom hogy hova kéne menniük és kihez de itt nem írom le. ;]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#83) #22743424 válasza Teal'C (#82) üzenetére


#22743424
törölt tag

Artisjus díj +áfa + stb stb stb
Ez van sajna :((

(#84) Teal'C válasza #22743424 (#83) üzenetére


Teal'C
addikt

Ja és a másikon nincs? Amúgy engem nem izgat mert kintről vásárolok, csak felháborítónak tartom amit itthon megengednek.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#85) Giovan! válasza Noukoum (#81) üzenetére


Giovan!
addikt

Én azt hallottam nem is lehet majd csak dél-afrikai Krugerranddal fizetni érte :))

Viccet félretéve, szerintem rosszul tippelsz, már a 11 bejelentéskori ára is olcsóbb volt 50 dollárral mint a közvetlen előd XR-é, részben ezért is lett olyan jó az Apple előző negyedéve.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#86) Noukoum válasza Giovan! (#85) üzenetére


Noukoum
veterán

Csak azóta mindenki árat emelt (Sony, Xiaomi, Samsung, ott a razr stb)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#87) Giovan! válasza Noukoum (#86) üzenetére


Giovan!
addikt

Szerintem az Apple idén nem fog, elérték a lélektani határt, megpróbálták átlépni az XR-re, nem jött be, visszatáncoltak. Az alapmodell szerintem idén is $700 lesz.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#88) duo válasza Kasya (#72) üzenetére


duo
őstag

Elirigyelték a Blackberry sikerét. :DDD

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#89) Wapmester


Wapmester
senior tag

koronavírus az agyukat fertőzte meg ;]

(#90) joey04 válasza Giovan! (#85) üzenetére


joey04
titán

csak trollkodik.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#91) joey04 válasza #24536576 (#76) üzenetére


joey04
titán

Fold lesz a közeljövő, amíg nincs rendes védelem

Ha lesz, akkor is. Sokkal jobb megoldás, mint amit a Mate erőltet szvsz. Annyi, hogy a mechanikán sokat még reszelni, a kijelző strapabíróságán szintén, meg a hajlítás ne legyen ennyire látható. A külső kijelző meg legyen nagyobb.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#92) HarleyCustom válasza Noukoum (#81) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Miért is ne? Van pénz lóvéra, meg a Samsung is emelt, a többi gyártó is...akkor az Apple is fog. Nehogymá’...
Mondjuk a Troll-oknak mindegy. Ha emel, ha nem, akkor is előjönnek az ovis stílussal az Apple hírek alatt. Ugye? :U

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#93) joey04 válasza HarleyCustom (#92) üzenetére


joey04
titán

Meg a Huawei hírek alatt. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#94) #87628288


#87628288
törölt tag

vicces árazás,kezdenek nagyon elszállni az árak.Mondjuk engem ezek az összehajtogatós telefonok nagyon nem fognak meg.Gondolom azért ilyen drágák,mert gariban majd sokat kell cserélni,mert eléggé sok a hibaszázalék. ;]

Amúgy biztos vagyok,hogy venni fogják,már csak azért is mert trendi,és egyedi

[ Szerkesztve ]

(#95) HarleyCustom válasza joey04 (#93) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:K

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#96) #06658560 válasza HarleyCustom (#92) üzenetére


#06658560
törölt tag

"Mi kérem itt minőséggel dolgozunk, annak meg ára van. Annak meg menni kell felfele. Na meg a Sanyi."
"Naná, hogy emelek, még jó hogy, nem?"

(#97) #06658560 válasza Giovan! (#78) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mert a GMS miatt kerülne sokba a termék szerinted?

#84 Teal'C: Magyar ÁFA 27%, német 19%, USA árak ÁFA nélkül vannak megadva, mert államonként eltérő.

#91 joey04: A Fold semmivel nem jobb megoldás.Ott a kijelzőt mindig nagyon kis sugáron fogod meghajtani, mindig sokkal könnyebben tönkre fog menni emiatt. Az extra kijelző ráadásul elvesz helyet az akkutól, egyéb alkatrészektől, s amíg nem tudod hermetikusan lezárni összehajtott állapotban, addig a belső karcolódásának a veszélye érdemben nem csökken.

#94 bathorypeter: Nem, azért ilyen drágák, mert kifejleszteni drágább, mint egy normális telefont, cserébe nagyságrendekkel kevesebben fogják venni. (Nem lesz még százezres eladás sem, nem hogy milliós.) És a komponensek sem olcsóbbak.

(#98) unravel


unravel
őstag

Nem értem ezt a hajtogatós trendet.
Eddig is össze tudtam hajtani bármelyik készüléket. :)

¯\_(ツ)_/¯

(#99) jeni válasza unravel (#98) üzenetére


jeni
félisten

Aztán jött a fizetős megoldás utána

(#100) confuser válasza Teal'C (#84) üzenetére


confuser
senior tag

Lehet hogy azért lett drágább, mert a nyitó tárhelyméret a Z Flip-nél 256 GB, az S20U-nál meg 128 GB, ezért magasabb Artisjus adó ment a Z Flip-re.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.