Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) INGJOKE


INGJOKE
veterán

looool
Csak emilió lesz az ára? :D :D :D :D
Kettőt fogok venni egyet a húsnak és egyet a zöldség szelésre... :DDD :DDD :DDD

(#2) #24536576


#24536576
törölt tag

Samsung meglátja az árát, rádob még egy keveset a saját áraira. :D

(#3) g4mer válasza INGJOKE (#1) üzenetére


g4mer
senior tag

Miért, az sok? ;]

Sic Parvis Magna

(#4) Kasya


Kasya
nagyúr

Ezzel szerintem rekordot is allitottak, mint a "konzumer mobilgyarto ceg legdragabb termeke".

Mellesleg fele ennyiert se kellene...inkabb a Samu megoldasa.

(#5) d@vee


d@vee
őstag

Nem is vészes, nincs 1 milla sem (10 Ft híja van ugyebár) :DDD
Tessék Apple meg Samu, lehet árat emelni, le vagytok maradva :W

[ Szerkesztve ]

Ja

(#6) Hank18


Hank18
csendes tag

:)

Hank18

(#7) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Vajon a két kijelző kőzé mennyi 20 ezrest hajtogatnak gyárilag?:D

(#8) Plug Life


Plug Life
aktív tag

Kérni lehet... 😆😂

(#9) Polarstar válasza INGJOKE (#1) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Helyes! Első a kosher konyhai biztonság. :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10) koxx


koxx
MODERÁTOR

Mókás emberek dolgoznak a huawei sales osztályán.

(#11) Polarstar válasza koxx (#10) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Mi mindannyian igen vidámak lettünk ettől az ártól. :DDD :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#12) jeni


jeni
félisten

Itthon élő Kínai megveszi magának és a családtagjaiknak.

(#13) joey04


joey04
titán

Ezek teljesen hülyék.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) borand


borand
aktív tag

Kíváncsi leszek, hogy ez mennyire strapabíró. Mértékadó oldalon tesztet meg a sima X-ről sem találtam. Az "s" elnevezés meg elég egyedi lett. :C

(#15) xedamen


xedamen
senior tag

Oké, legyen drágább, mint egy Mate 30 Pro vagy Galaxy S20 Ultra, mert azért csak hajlítható meg újdonság, és rengeteg pénzt beleöltek a fejlesztésbe, de ez azért a pacinak a túlsó oldala már nagyon.

Mondjuk a Xiaomi Alpha is hasonló áron jön ugye (900 ezer), régebbi procival, nem is hajlítható design, de cserébe titanium házzal...

Samsung most a Z Flip-et jól belőtte 600 ezerre (ami szintén vicc), de az 1 millió már pofátlanul szánalmas, főleg Google szolgáltatások nélkül. Mondjuk egy 64 GB-os iPhone 11 Pro Max meg 440 ezer, 256-os 500 ezer és ott kutatás-fejlesztés sem indokolja, mert 3 éve ugyan az az előlap...

Inkább az a szánalmas, hogy egy $1000-1100 készülék angliában 900 font, ami kb fél havi fizetése egy pincérnek (tapasztalat), míg itthon az a 400 ezer forint körüli telefon 2 havi fizetése egy átlag bért kereső munkásnak. Nem mindegy azért ez sem :U Ha itthon is 700-800 ezret keresne az átlag nettóban, akkor nem igazán lepődnénk meg egy 500 ezres telefonon, aminek 2 hónap alatt eltennénk az árát nevetve...

[ Szerkesztve ]

(#16) Polarstar válasza jeni (#12) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Már látom is, hogy a Kőbányai meg a Sárkány piaci átcimkézett vietnamikínai árusok az 500 forintos pólók mellett ezeken nézik a hazai kínai nyelvű origót. :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17) #65577472 válasza xedamen (#15) üzenetére


#65577472
törölt tag

Porsche Design változat jöhetne 3-4 gurigáért.

Szerk: Bocs, nem válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#18) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

A Mate X bemutatása óta rohadtul tetszik a cucc, a Samsung Fold ellenében. A vas is megfelelő. A védelem ugyan kérdéses, de első fecskék egyike lévén még csakcsak érthető.
Ezen nincs akkor látható hajlítás a kijelzőn, becsukva is frankó méret(szép-szép a Z Flip, de értelme nekem nincs..), minden adott..

De google nélkül 1 millióért, kösz, de nem..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#19) xedamen válasza Barthezz2 (#18) üzenetére


xedamen
senior tag

Ennyiért dupla Google-lel sem kéne :D

(#20) Armagedown


Armagedown
őstag

Mi kerül ezen ennyibe? :D

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#21) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Ma nem április 1 van, hanem szökőnap. Elég erős még viccnek is ez az ár, max. a felét ha éri a HMS-el együtt.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#22) m@xsys


m@xsys
senior tag

Kérni lehet... :DD

(#23) mrThomi válasza xedamen (#15) üzenetére


mrThomi
addikt

Azért nézd meg azt is hogy angliába mennyi egy lakás. Lehet hogy 2 ezer fontot keres egy alap munkás amiből szépen kijön a telefon de ha kecót akarsz venni akkor hitel. Ezek az árazásu telefonok nem létszügséglet

Nothing Phone (2a)

(#24) #10949376


#10949376
törölt tag

Kár érte,pedig jó cucc, de ennyiért felejtős ,meg kell várni a fold2-öt.

(#25) xedamen válasza mrThomi (#23) üzenetére


xedamen
senior tag

"ha kecót akarsz venni akkor hitel"
Itthon nem? Mert Budapesten egy 140 nettós tanári fizetésből nyilván móka és kacagás 26 milliós panelt kp-ra venni. Még nettó 300-ból sem, hacsak nem örökölsz 6-8 milliót, ami elég a 20%-os önerőre a 30 éves hiteledhez... Egyébként Angliában nem drága a lakás (Birmingham pl.), London drága, az tény. De Birminghamben is annyit fizetnek, mint Manchesterben vagy Londonban a munkádért, ellentétben mondjuk itthon már szegeden is 20-22 millió egy panel, de a British Petrol ott fizet 250 nettót ugyanarra a munkakörre, amire pesten 320-340-et.

(#26) jacis


jacis
nagyúr

Szerintem nagyon jól ki van találva a cucc.
Azt gondoltam, hogy ha majd csak HMS lesz nekik akkor olcsóbbak lesznek... nagyon nem úgy tűnik hogy jól gondoltam. Sőt.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#27) Napfénysüti

Kicsit sok volt a tömény a beárazásos partin. :DDD
Jó kütyü de ennyiért ki az aki megvenné?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#28) xedamen válasza jacis (#26) üzenetére


xedamen
senior tag

Én is azt gondoltam, de majd pofáta esnek... Kizárt, hogy tartani tudják az eladásokat ilyen árakkal, ilyen szolgáltatásokkal...

(#29) jacis válasza Napfénysüti (#27) üzenetére


jacis
nagyúr

Lehet direkt csinálják és úgy vannak vele hogy ne is nagyon vegye senki mert ez az egy darab van belőle amit itt mutogattak. ;]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#30) #10949376 válasza jacis (#29) üzenetére


#10949376
törölt tag

Az is benne lehet ,hogy a vírus miatt keveset gyártanak,ha már kevés legyen jó drága ,úgyis megveszi valaki akinek van és nem számít a pénz.

(#31) total90 válasza xedamen (#15) üzenetére


total90
veterán

Azért kérdezte már meg azt angliai pincért, hogy mennyi a kiadása, lakás, kaja stb.
Úgy dobálod az összegeket, mint ha nulla kiadása lenne egyeseknek.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#32) jeni válasza Kasya (#4) üzenetére


jeni
félisten

Az LG V50 megoldása jobban bejön biztosabb hosszabb távon. Kevésbé sérülékeny.

(#33) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Most tudtuk meg, hogy van benne infra! Így már gondolom mindenkinek egyértelmű, hogy mi kerül ezen ennyibe.

;]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#34) mjani1172


mjani1172
addikt

Nettó vagy bruttó? Mer azért nem mindegy.
Egyébként lehet itt fikázni meg minden, de biztos ami biztos, én elmentem sorba állni, nehogy ne jusson. :D

[ Szerkesztve ]

(#35) jeni válasza Barthezz2 (#18) üzenetére


jeni
félisten

Van-e tapasztalat egy olyan android mobillal ami nem tartalmazza a Google -t?
Lehet,hogy a Huawei Store már nyújt annyit féle változatot ami ki tudna váltania a GOGGLE szolgáltatásait.

(#36) Zé. válasza Bog (#33) üzenetére


Zé.
tag

BOG!
A legutóbbi ,,SZENZOR" című műsort (2020. 02. 20.) nem lehet vissza hallgatni!
Légy szíves korrigálni, köszönöm. :)

(#37) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mennyi? 1 millió?

[link]
____________________________

Egyébként nekem még mindig tetszik, nagyon szívesen kipróbálnám valahol. :C

szerk: Google cuccok majd APK-ból. ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#38) humanerror24


humanerror24
csendes tag

Tehát a Huawei megcsinálta a mi mix alpha-t kihajthatósra, szinte teljesen ugyan olyan össze csukva. Bár a xiaomi koncepció készüléke volt 1 milla, de azt egyesével csak megrendelésre gyártották, így érthető volt a magas ár, de itt? 😅

(#39) antim


antim
tag

Ha lenne benne lézerkard funkció, akkor adnék érte ennyit. Egyébként meg a Huawei Mediapad X sorozat tudott ennyit és még hajlítgatni sem kellett. :W
A Surface Duo remélem hamarost jön és akkor nem kell több kínai viccet tanulnuk. ;)

[ Szerkesztve ]

(#40) altecsóka válasza jeni (#35) üzenetére


altecsóka
tag

A han elvtársaknak csak olyan mobilokkal van tapasztalata amin nincs kugli....
A Huawei ennek ellenére piacvezető otthon nem kis előnnyel.
Nekem Honor 8a telóm van és sok olyan app van fenn az ő boltjukban ami a Play-en is.
( nyilván nem a kuglisok).Persze én is a Play- t használom.
Arra én is kiváncsi vagyok hogy apk-t engednek-e telepiteni ,amik innen-onnan letölthetők.

DIN 14 040

(#41) #17413376 válasza total90 (#31) üzenetére


#17413376
törölt tag

https://www.numbeo.com/cost-of-living/in/Birmingham

tessék, ezek nagyjából valós adatok, kinn élek, ha kérdésed van állok elébe :) ha össze adod a külvárosban a bérlést, ami nem egy szobát jelent hanem kb. egy 35nm2-es lakást, akkor a kaja+egyébb kiadással is még röhögve marad pénze, egy pincérnek, aki egy átlagos helyen!! simán megkeres nettóban 1500-1800 fontot, ja és itt fullra be van jelentve egy pincér, szóval nem az asztal alatt keres ennyit.

[ Szerkesztve ]

(#42) Barthezz2 válasza jeni (#35) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Gmail, maps, translate, youtube, gmusic.. Mindegyiket használom és ha van is alternatíva, egy 300k-s telefonnál sem én szeretnék kompromisszumot, nem 1 millánál.
Mondom ezt úgy, hogy egy Mate 20 Proról írok most is, és szeretem. De egyelőre akár hol is tart a HMS, úgy az életben nem fog elterjedni és megoldást adni, hogy egy Mate 30 vagy majd a P40 is drágább, mint az elődje, de legalább google már nincs rá..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#43) Polarstar válasza oriic (#37) üzenetére


Polarstar
nagyúr

P.csába! Megelőztél! :C :C

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#44) MarkCsiha461 válasza xedamen (#15) üzenetére


MarkCsiha461
junior tag

A különbség az hogy amíg egy Pro Maxot támogatnak 5 évig, addig egy ilyen Huaweit 2-3 évig :B

(#45) xedamen válasza total90 (#31) üzenetére


xedamen
senior tag

Miért is kérdezzem meg? 2 éve költöztem haza, pontosan tudom, hogy mennyibe kerül kint az élet. De érdekes módon nem okozott gondot egy havi fizuból megjelenés napján megvennem az első Huawei Watch Classic-ot, amit itthon nehezebben tudnék megtenni...

Imádom, mikor magyarok belefejelnek ebbe a "milyen drága anglia" és fényképről látták csak meg mendemondákból és olyat akarnak kioktatni, aki kint élt több évig.

(#46) xedamen válasza MarkCsiha461 (#44) üzenetére


xedamen
senior tag

Igen, ezt írtam én is, ez valóban nem mindegy, sokaknak számít. De számomra nem reális 5 év már a mai világban egy eszközzel, 2 év támogatás több, mint örvendetes :D

(#47) #17413376 válasza xedamen (#45) üzenetére


#17413376
törölt tag

A legjobb, hogy minden magyar "mosogatni" megy ki :D csak amikor mosogatásból magasabb életszinvonalon élsz, mint hunban mosogatásból, vagy takarításból félig bejelentve, akkor azért elgondolkozik az ember.

(#48) Noukoum válasza #17413376 (#47) üzenetére


Noukoum
veterán

Csak nem csinálsz semmit munka mellett, egyrész azért mert sokat dolgozol hogy sokat keress másrészt azért mert minden szolgáltatás nagyon drága.
Mert a magasabb életszínvonal addig tart hogy itthon megy el fogászatra, orvoshoz, szülni , étterembe , normális ételt vásárolni, bármilyen szolgáltatásst igénybe venni mert kint nem tudná megfizetni.
Persze munkásszállón vagy méregdrágán albérletben , ha nagybevásárlóközpontokból eszel és semmit nem csinálsz valóban lehet spórolni ez igaz (bár az sem mindegy hogy 900eurót keresel vagy 1500-at, egyedül vagy kint vagy pároddal, mennyit dolgozol stb)

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#49) twollah1976


twollah1976
őstag

Ebbol is kisajnaltak a jack csatlakozot.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#50) INGJOKE válasza twollah1976 (#49) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ne viccelj már. Egy millió az ára és még a jack is férjen bele? Akkor nem veszel még 50-100k-ért bluetooth headsetet hozzá. :DDD :DDD :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.