Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Giovan! válasza #06658560 (#97) üzenetére


Giovan!
addikt

Nem, de ha valamin gyengébb a szolgáltatások minősége, mint a konkurencia készülékein (márpedig a HMS gyengébb a GMS-nél), azt szerintem árazásnál is illene figyelembe vennie a gyártónak, másképp előfordulhat, hogy az emberek inkább az alternatívát választják.

De mint mondtam is az eredeti hozzászólásomnál, ez nem tömegterméknek van szánva, szóval itt kb. még érthető az extrém árazás.
Kíváncsi vagyok mi lesz a P40 széria esetén.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#102) nyisziati válasza #06658560 (#97) üzenetére


nyisziati
veterán

"Ott a kijelzőt mindig nagyon kis sugáron fogod meghajtani, mindig sokkal könnyebben tönkre fog menni emiatt"
Ezt a véleményedet ne nagyon hangoztasd. Párévtizedes tapasztalatom szerint a nagyobb sugárban hajtogatott dolgok mennek előbb tönkre.
Otthon is kipróbálhatod. Félig bevágsz egy vastagabb vaslapot, majd elkezded hajtogatni. Nem a kis hajlítgatástól fog előbb eltörni, hanem a minél szélesebb "nyitogatástól".

(#103) neo_xperia


neo_xperia
aktív tag

Látom elgurult a gyógyszer Huaweinél..... Ennyire súlyos ez a koronavirus? :W

(#104) flexxx2


flexxx2
őstag

Most eltekintve az ártól, ez a telefon úgy néz ki jobb, mint a Samsung, vagyis a kínaiak már jobban terveznek egy csúcs mobilt náluk.

(#105) Ricardo válasza Giovan! (#101) üzenetére


Ricardo
félisten

"Kíváncsi vagyok mi lesz a P40 széria esetén."

Talán nem gurul el az ára. [link]

(#106) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

Én személy szerint alig várom, hogy egymilliót adjak egy kínai kémtelefonért. Veszek a család többi tagjának is.

A játéknak soha nincs vége.

(#107) Ricardo válasza dreampage (#106) üzenetére


Ricardo
félisten

Erre valóban szükség van?

(#108) Noukoum válasza flexxx2 (#104) üzenetére


Noukoum
veterán

Ebben semmi meglepő nincs.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#109) beastars


beastars
tag

Mutogatam hogy 1 milla a huawei teloja pár kinai munkatársamnak.Na most a reakciok ezek voltak; 1,kényszeredett mosoly, 2. Kinai nyelvü szitkozodás.3. Nem baj sok gazdag ember van.( 笨)

(#110) atike válasza dreampage (#106) üzenetére


atike
nagyúr

Házigazda...? :F

A cikkhez: egymillió az még akkor is durván sok lenne, ha nem lenne az a bizonyos Trump húzás jelen... :U Lehet Vuhanban voltak akik beárazták... :DDD Ez a külső ívre feszített kijelző is nem tudom mennyire lesz tartós. Betegek ezek.

(#111) Juhaszatti válasza flexxx2 (#104) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Mi alapján néz ki úgy? Egy árva teszt sincs róla, ráadásul a konstrukció is sokkal kényesebb.

(#112) mjani1172 válasza Juhaszatti (#111) üzenetére


mjani1172
addikt

Most ha csak külsőt nézzük csak, akkor tényleg jobb.
Samsungnál a jobb felső sarok kinyitva iszonyú kezdetleges.

(#113) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Ezek fényében kíváncsian várom mennyibe fog kerülni az alma hajlíthatója :)

(#114) Juhaszatti válasza mjani1172 (#112) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Külsőre nekem is jobban tetszik, de azért nem ez dönti el hogy melyik a jobb. Bár aki kiad majd érte 1 milliót, megteheti hogy ez alapján válasszon.. :))

(#115) #06658560 válasza nyisziati (#102) üzenetére


#06658560
törölt tag

Szerintem fuss neki a szilárdságtannak. Nem vélemény, hanem a valóság.
#101 Giovan!: Vagyis veszteségesen kéne árulják?

#111 Juhaszatti: Nyitásra nem kényesebb, karcokra igen.

[ Szerkesztve ]

(#116) Giovan! válasza #06658560 (#115) üzenetére


Giovan!
addikt

Parancsolsz? Szerinted az 1000 dolláros árcímke teljes egészében haszonkulcs nélkül jött ki? :DDD

Én nem mondtam hogy ne keressenek rajta, csak azt, hogy valószínűleg GMS nélkül nem fog úgy fogyni, mint a konkurencia gépei (amiken van GMS), ezért lehet jobban járnának, ha kevesebbet keresnének egy adott terméken, viszont cserébe az alacsonyabb ár miatt megnövekedett keresletnek köszönhetően többet adnának el belőle, ezáltal összességében nagyobb profit keletkezne.

De mivel igazából ez a kategória egyelőre amúgysem a tömegeknek van szánva (nem is világos hogy van-e egyáltalán konkurenciája, hiszen aki kifelé hajlítható csúcsgépet akar venni, annak nincs nagy választása), így itt igazávól mindegy is, hogy mennyiért adják (ez majd a P40-es szériánál lesz érdekes inkább), de ez is leírtam már ebben a topikban vagy háromszor...

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#117) nyisziati válasza #06658560 (#115) üzenetére


nyisziati
veterán

A gyakorlatnak nem kell nekifutni.
Inkább próbáld meg értelmezni, amit leírtam. Valamint a gyakorlatban megvalósítani. Meg fogsz lepődni.

(#118) joey04 válasza #06658560 (#97) üzenetére


joey04
titán

értelek, de nekem jobban teszik, hasznosabb.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#119) Giovan! válasza Giovan! (#116) üzenetére


Giovan!
addikt

*Az ezer dollár helyett egymillió forintra gondoltam, csak már nehezen forognak azok a fogaskerekek :D

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#120) akaido válasza koxx (#10) üzenetére


akaido
addikt

:K Ez a készülék így sok megtérüléssel nem kecsegtet.

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#121) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Pfú...ez már rohadt drága nekem

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#122) gyu456


gyu456
tag

1.000.000 Ft, ez nyilván nem az átlagkereső magyar ember pénztárcájára van szabva!

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#123) Kasya válasza gyu456 (#122) üzenetére


Kasya
nagyúr

Egyaltalan nem pénztárcához szabtak, mikor az árról döntöttek.

(#124) Gargouille


Gargouille
őstag

Az apple-nek is volt már korábban ilyen hajlíthatós telefonja, igaz azt nem lehetett teljesen összecsukni, ez biztos ezért drágább. :D

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#125) petymeg


petymeg
addikt

Csak egy guriga? Annyiért nem kell, egy tízesért megvettem volna. :P

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#126) Colomb


Colomb
csendes tag

Szerintem azért ennyi mert nem akarják eladni, és ezt szó szerint értem!
Valószínüleg még kiforratlan az egész, lehet hogy simán megnyekken ha mindennapi használatba venné valaki 3 hét alatt. DE valamit be kell mutatni mert "le vannak maradva"
Kell egy csilli-villi bemutató, legyen valami "termék" meg ár... DE mindenki csak kesztyüben merjen hozzányúlni!!!! , nehogy valamelyik ujságiró nagyon gyötörje itt nekünk,... mert ugye senki nem akar fizetni 1000000 azért mert csak meg akarta nézni... irjanak róla szépen..., hümmögjenek a népek is, hogy na ezek a Huawei-nél is mekkora innovátorok... de 5db-nál többet el ne merjen adni senki... mert a csapból is az fog folyni pár hét múlva, hogy beszart az egész.... ;) :C ügyes....

(#127) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

És akkor ezen a google cuccok már nincsenek...
TechLaci 500ezer ft ra tippelt elsőre, de az “emilió” hallatán kissé meglepődött. Azt mondta, ha elesel vele, akkor inkább a kezed, vagy a lábad törjön, mint a telefon. :DDD

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#128) joey04 válasza HarleyCustom (#127) üzenetére


joey04
titán

Amúgy én is hasonlót tippeltem. Hát mondom eleve picit a samu alá áraznak általában, ha nem is sokkal, plusz a Foldot is meg kéne fogniuk, meg ugye csak hms van. Így az hittem erősen a Fold alá mennek árban. Erre... :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#129) bigaatis


bigaatis
csendes tag

uhh ilyen árra nem szamitottam :O
ez már 1 havi fizu..
na mindegy, most úgysincs mire költeni, eggyel meglepem magam ha már ennyit nézegettem

(#130) #06658560 válasza nyisziati (#117) üzenetére


#06658560
törölt tag

Jó, hajlíts meg egy fémlemezt! Mikor fog megtörni hamarabb?
Voilá! Íme a gyakorlat!

#116 Giovan!: Szerinted mennyit adnak el ebből? Szerinted mennyi volt a fejlesztési költsége, a hozzá való szoftverek megírása, tesztelése stb.? Szerinted az Opelnek mennyi nyeresége volt egy eladott Opel Ampera 2-n? A VW-nek a Bugatti Veyron? Jelenleg mi köze van bármihez is, hogy mi lesz a P40-nel? Ennek az árazásán megy a vita.

(#131) Giovan! válasza #06658560 (#130) üzenetére


Giovan!
addikt

Te tényleg képtelen vagy értelmezni amit írok, vagy csak megjátszod???

De mivel igazából ez a kategória egyelőre amúgysem a tömegeknek van szánva (nem is világos hogy van-e egyáltalán konkurenciája, hiszen aki kifelé hajlítható csúcsgépet akar venni, annak nincs nagy választása), így itt igazávól mindegy is, hogy mennyiért adják (ez majd a P40-es szériánál lesz érdekes inkább), de ez is leírtam már ebben a topikban vagy háromszor...

A P40 azért lesz érdekes, mert az már nem ilyen prototipus szerűség, hanem tömegcikk lesz, így ott már igenis számít az ár, és azok a szempontok, amiket abban a hozzászólásomban említettem.

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#132) geezer


geezer
aktív tag

Nehogy ötletet adjanak a Samunak az S21 szériához vagy hogy a gyíkba fogják hívni jövőre, hogy ha ő is kihagyja a Google cuccokat, akkor drágábban tudja adni :DDD

Másik:
Majd a XII. kerületben meg a dombon élő újgazdag családból kiszakadt gimis csajok között megjelenik a MájkellKorsz mellet a Húaveji owersize felirat is, hogy lássa a paraszt hogy itt van lé ;]

(#133) akaido válasza petymeg (#125) üzenetére


akaido
addikt

10€ vagy 10$ ? :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#134) judas13 válasza akaido (#133) üzenetére


judas13
addikt

10Ft? :)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#135) nyisziati válasza #06658560 (#130) üzenetére


nyisziati
veterán

Ahha, szóval ez a gyakorlat. Akkor mutass képet egy ugyanennyi használatnak kitett Mate XS-ről.
Csak a korrektség kedvéért.
Addig ez nettó csúsztatás.

(#136) winhate


winhate
őstag

Vérlázító az ára. Teljesen mind1 mi van benne mert ez már sok. Ezt nem lehet szó nélkül hagyni. Igazából valami nagyon velőset írtam volna ide de nem akarom hogy kirakjanak az oldalrol. :)

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#137) mjani1172 válasza winhate (#136) üzenetére


mjani1172
addikt

Örülök ha ez a legnagyobb gondod. :)
Engem egy ilyen dolog abszolút nem idegesít.Nem kötelező, nem keresztezzük egymás útját, legfeljebb beszélgetünk róla,jelen esetben röhögök rajta,(meg azon aki megveszi) de vérlázítónak nem tartom.

(#138) judas13


judas13
addikt

Különben is kettő lett, maradhat?

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#139) nagyesz13


nagyesz13
csendes tag

Szerintem 150 vagy 200 ezer forint is sok egy MOBILTELEFON készülékért.
(Mondom ezt úgy, hogy egy 6/128as telóm van, kihasználom és életem legdrágább telefonja volt, 55k.) DE Aki pedig 300-400 ezret kiad hasonló célokra, az 1 gurigát is kiadhat.
Ez tablet és mobil 1ben,ezt nem tudja semelyik másik. A fold nem tudja ezt hozni, összecsukva kicsi, kinyitva a kamera belóg, semmi elegancia.
Van, vagy nincs gógül ez egy baszógép szerintem. :C
Az elveimnek ellent mond, de ha piszkos gazdag lennék, ez lenne az egyetlen "nekem van a legjobb és ez nem kérdés" telefon a fókuszban. Unikum.

Túl rendesnek lenni nem kell,de azért meg kell próbálni ;)

(#140) Wapmester válasza nagyesz13 (#139) üzenetére


Wapmester
senior tag

aha aztán pár nap után vihetnéd kijelzőcserére :D drága játékszer ez és nem is a legjobb,de legalább a legdrágább :D

(#141) nagyesz13 válasza Wapmester (#140) üzenetére


nagyesz13
csendes tag

Az az igazság elég sok márkából volt már telefonom és eddigi észrevételeim során a huawei a legstrapabíróbb(Kivéve a régi nokia ,meg régről az összes telefon, a 6600-ám szerintem még beindulna ha raknék bele egy új akksit). Elég csak a samsung csíkos hajlított kijelzőire, az iphone-ok halott ujjlenyomatolvasós gombjaira, akksijaira, a megdöglött sony telóimra gondolni, imádtam az Lg-met is, de most egy p10 plus-ot nyúzok, ég és föld, megy, gyors, és nem szarik be. A "Xiauma" még ami nem rossz, bár sampont is gyárt ami nagyon jó, a telefonjai is elég átütőek és az egyetlen márka a piacon talán aki tisztes haszonkulccsal nyitja a széfjét. Amit eddig leszűrtem, az az, nincs tökéletes telefon, de a huawei legalább nem szaródik el és nincsenek idegesítő hibái számomra. Szubjektív, hogy melyik a legjobb.
Az iphone jó cucc pl, annak aki szereti, ha le van korlátozva, de ezzel együtt gyors a rendszere, az alap dolgokra. Ezzel együtt sem hiszem, hogy visszafizetné azt az összeget amit manapság elkérnek egy olyan modellért amiben elég tárhely van.
Samsung? Biztos nagyon jó, volt anno nekem is Omniám , még az első, praktikus volt,strapabíró és az akksija kiváló volt, manapság sok a kis idegesítő hiba bennük.
Ha ez nem lenne elég túl van árazva, sokkal jobb huaweit kapok az anno felső kategóriából.
Xiaomi amivel szemezgetek biztos jó, de használok olyan funkciókat is , ami szerintem nincs benne. A zenelejátszóba pl automatikusan integrálva van, hogy csengőhangnak kivághatok egy részt a zenéből. Egyszerre tudok excelt szerkeszteni, miközben a youtube-on happy hour-t hallgatok felesben. :D
Futottak még márkák...Az Lg-vel, Sony-val van tapasztalatom azokat inkább hagyjuk, jó hogy nem robbantak fel a kezemben.
Nem ér meg, egy időpazarlásra szánt eszköz sem 1 milliót, de 400 ezret sem hinném.
Ez az én véleményem, ha valaki kihasználja a munkája során és a telefon vissza is fizeti az árát az király. Minden esetre nem hinném, hogy olyan feature van egy 400 ezres mobilban amit egy p10 plus 6/128 nem csinál meg 50 ezer körül használtan.
Ez is 240 ezer volt , mikor kijött, nem ért annyit akkor sem. Ez ilyen.
:))

Túl rendesnek lenni nem kell,de azért meg kell próbálni ;)

(#142) h4h01 válasza Wapmester (#140) üzenetére


h4h01
senior tag

"nem is a legjobb" - Hát jelenleg 2 ilyen kacat van a piacon..Rakjuk már egymás mellé a kettőt! Szerintem ez a legjobb, nem kérdés! A motorola, és a z flip az nem ez a kategória..Ebből a meglátásból pedig annyit kérnek el érte, amennyit akarnak..Aztán aki vagizni akar egy ilyen kacattal az megveszi, de ezt már apuci sem szívesen csengeti ki semmilyen formában..
De ez a dolog kb. mindig így volt, hogy ha valakinek a legújabb technológia kell azonnal, akkor az drága..Amúgy meg a fold is, és ez is egy béta, kiforratlan valami..Számomra ezek egyelőre olyanok mint a xiaomi kijelzővel körbetekert telefonja, hogy csak az üveg mögött léteznek..és nem csak az áruk miatt tekintek rájuk így..

(#141) nagyesz13: :K

(#143) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ennyiért ajándék. Veszek egyet tartalékba is. :))

(#144) bigrock


bigrock
addikt

Kikérem magamnak ezt a szenzáció hajhászó cikket.
Teljesen téves adatok közöl, ugyanis nem kérnek 1Mft-ot a ketyeréért, csak 999.990 Ft-ot.
Így sokan el sem olvassák a cikket és nem veszik meg eme nagyszerű okosságot, de aki végigolvassa, az rájön, hogy bizony jóval olcsóbb, mint a cím hirdeti. Rohanok is előrendelni. :DDD

(#145) rnyk


rnyk
tag

Lehet már valaki mondta, de szerintem ez az ár arra hasonlít amikor megcsináljuk ha nagyon akarod de azért ennyi, hogy azért olyan nagyon ne akard... :))

Modern az, ha látsz valami szépet, ami nagyon drága és nincs pénzed megvenni.

(#146) Duree


Duree
veterán

Úgy látszik nem eladásra gyártják, legalábbis az ára ezt mutatja.

duree54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.