Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) RevolutioN2


RevolutioN2
tag

MC Pite: köszönöm a tanácsokat, ha tudom megfogadom, bár egy blokk már elkészült. Igazi home-made a cucc :) jelenleg a polírozási fázisban tartok amiben már szintén van 2-3 órányi munkám. A mart blokknak egyedül a felépítése nem tettszik, sokan panaszkodnak a hőlépcső effektusra, bár tény, hogy a felső résznek nem igazán van befolyása a hűtésre. A rendszer felépítését úgy próbálom folyamatosan terhelni, hogy 1-2 napig csak a cpu-t vigye, majd ezután rákötöm a vga- blokkot ezután pedig az alaplapi kiegészítőket. Így viszonylag jól lemérhető, hogy a radiátor passzíven mit/miket képes lehűteni. Ezután vagy ventiztetés lesz (amihez külön köszi a tanácsot) vagy nagyobb radi építése (de az már kiesne a számomra még tettszetős kategóriából).
Orbano: igen, maratáson sokat gondolkoztam, bár ha jól tudom a vörösrezet mint alapanyagot nem nagyon szeretik a szakik. Amiről jót hallottam az az Aluminium-magnézium, de kishazánkban ez nehezen fellelhető.

Nagy sok munka lesz még benne, el fog húzodni a dolog. Az első cpu tesztig még meg kell érkeznie a pasztámnak (kezdő hűtős vagyok :DD ), csöveket kell beszereznem, no és valami faja szivattyút kell találnom, remélhetőleg ez vasárnap a bolhapiacon meg lesz. Ha valakinek van tapasztalata átfolyásmérővel az nyugodtan zúdítsa rám :D

Halhatatlan vagyok. Egyelőre. Battlelog: TheGeniusHUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.