Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Általában én kivágok egy kedvenc zene refrénjét vagy gitár szolóját. :D Eddig a Helloween - Burning Sun c. dal szolója sikerült, mert vagy 2-3 éve használom csengőhangként.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#2) Diokhan válasza Sanchez638 (#1) üzenetére


Diokhan
addikt

Épp erre való ez a funkció :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#3) zenwalk


zenwalk
senior tag

sziasztok
a 30mp-es korlátot nem lehet valahogy felülírni?
Van mód létrehozni a telefonkönyven belül csoportokat (család, munka,....) és azoknak különböző csengőhangot beállítani?

(#4) Diokhan válasza zenwalk (#3) üzenetére


Diokhan
addikt

Sajnos a 30mp-et nem lehet megkerülni, egyéni csengőhangot pedig kontakthoz lehet beállítani.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#5) univerzita válasza zenwalk (#3) üzenetére


univerzita
addikt

Úgy tudom ha Syncios,vagy 3uTools - al teszed fel akkor lehet hosszabb.

[ Szerkesztve ]

(#6) Diokhan válasza univerzita (#5) üzenetére


Diokhan
addikt

Akkor sem lehet több ha jól tudom, mert nem játszik le többet. Az iTunes-al is annyit kell beállítani.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#7) univerzita válasza Diokhan (#6) üzenetére


univerzita
addikt

Nemtudom hogy telefonon hogy van de Syncios -al iPad -re fel tudtam tenni egész számot csengőhangnak.

(#8) Diokhan válasza univerzita (#7) üzenetére


Diokhan
addikt

Hanyas ios-re? En ugy tudtam, hogy mindig is 30 (vagy 45, nem emlékszem pontosan) mp volt a korlát. De most mar utána olvasok.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#9) univerzita válasza Diokhan (#8) üzenetére


univerzita
addikt

10.3.1.

(#10) Diokhan válasza univerzita (#9) üzenetére


Diokhan
addikt

Telefonra is próbáltad ugyanúgy? Nekem nincs iPad-em, lehet, hogy arra lehet, telefonra pedig nem. En csak telefonra próbáltam, GarageBand-el es iTunes-al. Syncios-t sosem használtam.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#11) univerzita válasza Diokhan (#10) üzenetére


univerzita
addikt

Telefonra nempróbáltam mert (még) nincs iPhone. De ahogy olvastam a iphon fórumokat úgy emlékszem akik Syncios -al vagy 3uTools -al raktak fel csengőhangot hosszabbat is felraktak mint 30mp. De a iTunes -ban a zene és videó kezelést manuálisra kell állítani mert a iTunes kitörli azokat a csengő hangokat amiket Syncios - al tesznek fel.

[ Szerkesztve ]

(#12) Diokhan válasza univerzita (#11) üzenetére


Diokhan
addikt

Igen azt tudom. De biztos vagyok benne, hogy nem lehet hosszabb a csengőhang 30mp-nél.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#13) sqpp válasza Diokhan (#12) üzenetére


sqpp
őstag

Szia avatar kolléga :)

(#14) Diokhan válasza sqpp (#13) üzenetére


Diokhan
addikt

Szia :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.