Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#93) hunluki válasza heihachi (#60) üzenetére


hunluki
senior tag

Nálam a fő problémája a dózernek az hogy ritkán indítom el és nem erre tervezték hanem arra hogy folyamatosan fusson. Ha 2-3 havonta elindítom akkor egyből nyekeg hogy kritikus frissítés van amit azonnal fel kell tenni mert simán lehet hogy már 2 hónapja fent kéne lennie és emiatt nem igazán türelmes.

Én értem hogy valakinél, jelen esetben nálad tök jól működik, nálam sajnos voltak bajok, de a legtöbbett sikerült már workaroundolni. Pl hangkártya driverét frissítette, akkor elkezdett a hang recsegni/pattogni/késni, feltettem a gyártó oldalán lévőt, tökéletesen ment, egészen addig amíg a következő winupdate megint fel nem frissítette a recsegősre. Csoportházirendből HW ID alapján megfogtam hogy ne bántsa, azóta nincs vele gond.

Amit szeret elrontani az a VGA driver, szintén winupdate van hogy feltesz egy frissebbet, én meg csak azt veszem észre hogy a vajsima forza elkezd akadozni, itt is az a megoldás hogy nv oldaláról legfrisebb driver lehúz és kész.

A frissítések azért problémásak mert ismerősök vegyesen játszanak boxon/PC-n és forzából és gearsből is szükség van a legfrissebb verzióra az online multihoz, viszont ahhoz kell a legfrisebb win verzió is, szóval az updatek megfogása nem opció.

Nem kritikus problémák és megoldhatóak, csak idegesítőek. Legfőképp akkor ha megszokod hogy ilyenekkel már nem kéne foglalkozni így 2020-21 környékén.

#68: Nem, az a problémám hogy be van állítva a store-ba hogy frissítse kérdés nélkül a háttérben, de miután lefrissült minden (winupdate) utána azt kapom hogy nincs elérhető session, nem tudok online játszani. Ilyenkor store, frissítések keresése, hopp ott a tizenpár gigás update. Amit le kellett volna szednie de nem tette.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.