Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xmaas


xmaas
őstag

Egy kezzel adnak kettovel vesznek vissza igy kell ezt csinalni :))

(#2) G.Peter


G.Peter
aktív tag

És az egészben az a legjobb, hogy függetlenül se ér 10e-nél többet :C

(#3) Bambalazs


Bambalazs
senior tag

Az egy- és kétéves előfizetés közötti 240 Ft differencia odab*sz. :C

(#4) kristof83


kristof83
aktív tag

...és most kapható még az Asus Padfone 2 vagy nem?
Hallani már mindenfélét!

(#5) McSpy


McSpy
őstag

Ezeknél a szolgáltatóknál valami nem stimmel kommunikációs fronton :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#6) Reignman


Reignman
aktív tag

E-digitalnál 24900 ez a Galaxy telefon kártyafüggetlenül, 2 év garanciával. Én nem értem a T-Mobile-t, mi értelme annak, amit a készülékárakkal művelnek. Jó árak nincsenek, hszolgáltatói hűség nekik pár forintot ér meg csak.

Nekem azért rosszul esik, hogy ~20 év Westel hűség után 240 forintot ér meg nekik, ha aláírok plusz 1 évet. Értem, hogy nekik smafu az a 6-7 ezer forint, amit egy hónapban befizetek nekik, és amit Ők nagylelkűen évi 1000 forinttal jutalmaznak hűségpont gyanánt, de ilyen árképzés mellett nem férne bele kicsit jobban odafigyelni a meglévő ügyfelekre? És nem csak azokra gondolok, akik havi 20-30000 forintot lebeszélnek...

http://logout.hu/bejegyzes/reignman/tobbet_fizetsz_ha_huseges_vagy/hsz_1-50.html

(#7) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Az xperia Z ára mintha lejebb ment volna.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#8) #56573440 válasza Reignman (#6) üzenetére


#56573440
törölt tag

nekem kicsit rosszul esik hogy kb 15 év céges hűség után drágábban kapjuk a telefont mint az új privát előfieztők, pedig nem kevesen vagyunk és nem kevezet telefonálunk, hogy jelenleg 50k alatt nem igazán van normális készülékük, egy alca ot-991 és egy hua y300-on kívül talán az optimus l5 II ami értékelhetőnek tűnne, a nokia 620 naponta túnik el a shoppból és kerül vissza, most pont megint nincs fent.

(#9) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Bebizonyítja az "Ár Kitaláló Osztály", hogy dolgoznak. Amúgy csak akkor érdemes T-nél bármit is venni, ha részletre megy. Akinek van pénze kifizetni a teljes árat, az kb 10% plusz mellett (a dzsunka boltokban - XXL GSM, VIP Phone - meg anélkül) már vehet függetlent.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#10) Bence1998 válasza kristof83 (#4) üzenetére


Bence1998
csendes tag

Lehet kapni ,igen listaáron 189.000 ft.

[ Szerkesztve ]

(#11) Reignman válasza #56573440 (#8) üzenetére


Reignman
aktív tag

Egyáltalán mi az értelme a 1 és 2 éves csomag nélküli hűséggel bohóckodni? Ez megalázó a vásárlónak is, meg szerintem a TMobilnak is... Sok 100000 forintnál drágább telefonra is adnak 1000 forint adományt, ha aláírsz 2 évet... Vicc kategória.

(#12) Reignman válasza Fryskitt (#9) üzenetére


Reignman
aktív tag

http://www.edigital.hu/vasarolj_kamatmentesen-sp2348.html?utm_source=Fooldal&utm_medium=bigfoot-1&utm_campaign=majus_0thm_hosszabbitva

EDigitalnál például van 0% THM, és a Mediamarkrtnál is szokott lenne, pedig az brutál drága viszonteladó, de a T-nél még Ők is olcsóbbak sokszor... :C

(#13) Fryskitt válasza Reignman (#12) üzenetére


Fryskitt
addikt

Sok helyen van nulla százalék, bár ezeken sem állandóan, és a hitelbírálat egy horror. A T-nél legutóbb telefonon történt és kb 1 perc volt. De ízlések és pofonok, nem vitatkozom.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#14) #56573440 válasza Reignman (#11) üzenetére


#56573440
törölt tag

díjcsomagra is megvan a hűség természetesen. plussz ugye a cégek mindig pontosan fizetnek, erre sincs kockázat, mindegy abbahagytam a nyígást, úgyse nagyon tehetek semmit. bár ha tőlem függne már dobbantottunk volna mint a szél :(

(#15) littledon


littledon
tag

Ez igen! :C Gyönyörű! :DD 2x-3x drágább és komolyabb készülékeket is ingyen kellene osztogatni 2év aláírása után, nem, hogy jóformán a létező, legesleggagyibb okostelefont... :Y

[ Szerkesztve ]

"Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

(#16) Kereszhaver


Kereszhaver
tag

Van olyan hülye,aki még ezt megveszi?XD

(#17) Maateeo


Maateeo
aktív tag

a Domino és az hüséges ár közti differencia megmosolyogtató :)

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#18) margithid


margithid
veterán

Ez a jelenlegi telefonok legalja, kb semmire se jó. Havernak még a bejővő hívást se sikerült felvenni vele.
Azt hiszem ennek nicns értelme és manapság már a zte blade 3 és sony tipo alatt nem szabadna kiadni semmit, akinek ezekre sinc spénze az gyűjtsön vagy vegyen egy hagyományos samsungot nokiát.

(#19) zkosaras


zkosaras
aktív tag

A vodának azért sikerült ennél is lejjebb süllyednie a lumia 520 árazásával... ;]

(#20) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

+ a napi akció. Xperia p. XXL díjcsomaggal 38200 ft. :DDD XS-el talán elhoznám ennyiért ma. :B

1éve lejárt a hűségem. Azóta se vettem náluk semmit. És ha így haladunk, nem is fogok. S3-on gondolkoztam mikor 83-ezerért dobálták. És most mennyi???

[ Szerkesztve ]

(#21) neelix válasza Kereszhaver (#16) üzenetére


neelix
csendes tag

Hogyne lenne...

Galaxy néven?

A sony (ericsson)-tól pedig kibaxták a fenébe a kínálatból a sokkal jobb telókat, pl. live with walkman, alig fél évvel a megjelenés után.
Ezeket pedig 2.5 év után is kapni és még emelik is az árát, pl. galaxy ace.

Ezek sose fogynak el a raktárukból?

(#22) Reignman


Reignman
aktív tag

Annyi még, hogy emiatt a változás miatt az összes boltban a bejáratnál lévő 2 oldalas nyomtatott árlistákat ki lehet dobni és újakat nyomtatni helyettük, csakmert 1 telefonnál 1000 forintot emeltek valahol, majd csökkentettek 1000et máshol, magyarul adtak a shit-nek egy pofont.
Nooooormális?

(#23) tzsolesz válasza G.Peter (#2) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

:DDD :C

neelix Ne is mondd. Ezen már egy jó párszor felbasztam az agyam. Egyszerűen minden más gyártó csúcsmodelljeit 5-6 hónap múlva kukázzák, mert hogy a Samsungnak nem tetszik, és az orrukra koppint. Ez már ma nem is titok, teljesen nyíltan nyalja a Samsung seggét a T-Mobile.
Nézd meg a T-Mobile-nál a reklámokból az derül ki, hogy csak Samsungot árulnak. Nincs is más modell. Ez komoly?

[ Szerkesztve ]

(#24) kengyel


kengyel
nagyúr

Ez érdekes árazásra sikeredett :U

kengyel

(#25) Depression


Depression
veterán

Megtehetik, ennyi :W

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#26) porse


porse
senior tag

Az munka!

... szerintem.

(#27) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Arról volt már szó, hogy a Htc 8s, 15-20 ezer forintokkal lett drágább?

(pedig anno 54, vagy 55 ezerért piszok jó vétel szerintem)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.