Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) boozer


boozer
csendes tag

Egyértelmű: mindenképp folytasd :C
Jó olvasni,és gondolom átélni sem lehet rossz :)

(#2) Kroni1


Kroni1
veterán

Köszönjük a cikket! Le a kalappal a kamionosok előtt! :R :C

(#3) JanFe


JanFe
aktív tag

Gratula a cikkhez. Jo lett. Meg irjal maskor is.
Addig is jo utat!

"There is nothing permanent except change"

(#4) Balage21


Balage21
tag

A képeket látv eszembe jutott a Calais terminál parkolóba történő várakozás... :)A sok nagyokos kamionsofőr egy helyen.Itt aztán tényleg vannak sztorik, hogy ki mit szállított zsiráftól az atomreaktorig.

Számomra viszont érdekes hogy várakoznotok kell fuvarra. :F Én mire odaértem általában már megvolt a viszfuvar is.Nemtudom hogy mi változott a wabinál az elmúlt 1,5évben.Van még "kiképző központ" csepelen?Üzemanyagnorma még mindíg ugyanaz?

(#5) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

De jó volt erre kelni! :DD

(#6) atom87


atom87
aktív tag

:C :C :R

Ismét jó volt elolvasni az irományod, remélem lesz még folytatás. Én végigkóstoltam volna az összes páleszt, bár lehet a végére nem tudtam volna megkülönböztetni az ízüket :)

Kawasaki z1000

(#7) RÁK_


RÁK_
tag

Grat, nagyon szórakoztató olvasni! Mindenképp folytasd! :C

(#8) commanDOS


commanDOS
senior tag

Tényleg jó, szeretem az ilyen beszámolókat :)

Múltkor egy lengyel kamionos tökölt a debreceni cora parkolóban, kereste az áruátvételt, magyaráztam neki angolul meg németül is, hogy merre találja
(összesen ennyi a nyelvtudásom), de az istennek nem akarta megérteni, mutogatott, hogy pattanjak be mellé aztán mondjam merre forduljon... érdekes volt :D

Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

(#9) cilo9


cilo9
aktív tag

"Stau csinálás minden ok nélkül..." Nekem most ez tetszett a legjobban a szövegben, jót nevettem, pedig mennyire igaz. Még gyerekkoromból emlékszem az utazások során a hátsó ülésből a sok stau-ra. :) Tisztára mint Svájcban. Azok meg randomba lezárnak sávokat pár kilométeren keresztül (általában a nagyobb városok előtt) és máris nincs száguldozás a körgyűrűn. De utáltam őket ezért!

Jó volt olvasni, folytasd mindenképp!

Üdv, Cilo

(#10) CsodaPOK


CsodaPOK
senior tag

Ismét egy remek írás. Nagyon jó volt olvasni.
Egyértelmű, hogy folytasd a naplóírást a jövőben is :)

(#11) thomikaf1


thomikaf1
tag

Élvezettel olvasom minden írásod! Természetesen várom a folytatást :)

(#12) keIdor válasza cilo9 (#9) üzenetére


keIdor
titán

Jaja. Életem egyik legnagyobb dugóját Zürichben éltem át. De az olaszok is tudnak ha akarnak. :)

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#13) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Az esetlegesen előforduló kérdésekre megint csak én tudok válaszolni, apám továbbindult Párizs-ba. A véleményeket köszönjük szépen! :R

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#14) tomi79


tomi79
csendes tag

Jó írás. Jöhet még, ha lesz.

(#15) cilo9 válasza gamerkiller (#13) üzenetére


cilo9
aktív tag

Most olvastam el az előző naplót. Egy banális kérdés, csak a képen nem egyértelmű. A vonatra egyszerűen a vagon mellől behajt a szerelvénybe oszt jóvan?

Üdv, Cilo

(#16) gamerkiller válasza cilo9 (#15) üzenetére


gamerkiller
senior tag

A vagonok össze vannak kötve, egy szerkezet az egész. A legesleghátulján behajt az ember, és szépen előre gurul.. :)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#17) Lenry


Lenry
félisten

jó volt olvasni, élvezetes a stílus, csak így tovább :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#18) forras2


forras2
őstag

Jó volt olvasni! :K
Várom a folytatást! :K :R
Köszi szépen :R

(#19) CHIPman válasza gamerkiller (#16) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Kétszer sikerült már átélnem ezt. Mondjuk a buszsofőrnek telt vagy 5 percbe mire úgy rá tudott állni, hogy semmit ne vágjon oda a 3 tengelyes buszból. :DDD
Nekem is tetszett az írás, még ilyet AKARUNK! :))

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#20) gamerkiller válasza CHIPman (#19) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nekem sajnos még nem adatott meg Anglia, de már fájok rá.. :DDD

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#21) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Remek írás, várom a folytatást!!! :R

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#22) Rossi


Rossi
addikt

Tényleg jó olvasni az írásaidat. Még kérünk, és persze vigyázz magadra.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#23) puttputt válasza gamerkiller (#20) üzenetére


puttputt
őstag

Nagyon megéri :)
Nekem kétszer volt szerencsém - '97-'98 -... azóta igencsak "anglomán" vagyok. :D
Szerintem, már neked is csak idő kérdése, hogy "meghódítsd"...
Édesapáddal még nagyobb muri lesz.

Amúgy, örültem a cikknek, sok ilyet!
Felkelés után kezdtem olvasgatni, kifejezetten üdítőleg hatott. :)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#24) sNiP3rFun


sNiP3rFun
tag

Hello!

Jó lett az írás, gratulálok!
Most kezdtem el a C jogsit lerakni remélem egyszer én is eljutok ezekre a helyekre.

Lenne egy kérdésem, E kategóriát csak 2 rutinnal lehet lerakni?Olvasom az NKH honlapját és ott van h jelentkezési feltételek 17,és fél év de nem kezdői vezetői engedély :F

Sok-sok ilyen cikket még.

Üdv.

(#25) Sanyabá


Sanyabá
senior tag

Jó olvasni amit írsz,az ember szinte ott érzi magát a helyszínen. :C

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#26) Balage21 válasza sNiP3rFun (#24) üzenetére


Balage21
tag

Azt jelenti hogy a "B" kategóriás jogosítványod legalább 2éves.Ez mondjuk logikus is ugyanis amíg nincs 2 éves jogsid addig utánfutót sem húzhatsz, nemhogy pótot. :) Gyakorlatilag sztem 19éves kor előtt fölös lerakni (és elvileg nem is tudod), mert általában a cégek 21évet szabják minimum életkornak.

(#27) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Köszi a beszámolót, ismét élvezettel olvastam! :R

(#28) blokad


blokad
senior tag

Nagyon jól sikerült ez az írás is.

"Még még még még még ennyi nem elég"

(#29) domi007


domi007
őstag

Kiraly, folytasd! :DD

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#30) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Mégsokilyet! Nagyon jó volt!

Smoke & Torque

(#31) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

jó cikk :) :R

két hozzáfűzés: hágó teteje, ha a Brenner/Brennero hágóról van szó, ott a vasút 1371 m-en van. (a közút is hasonló magasságban +/- pár m)

másik: kufsteinen át mentetek. a rola nem olcsóbb? egy Regensburg-Trento fuvar súlytól függően ~390-450 € lenne, és akkor pl. végignézhetnéd a Brenner hágóra való felkapaszkodást, [link] pl. itt St.Jodoknál :) /balra megy Brenner, jobbra Innsbruck felé.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#32) Omega81


Omega81
senior tag

Élvezetes írás. :)

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#33) cilo9 válasza gamerkiller (#16) üzenetére


cilo9
aktív tag

Ahaaa.... :U Teljesen logikus. Köszönöm!

Üdv, Cilo

(#34) Tomate


Tomate
veterán

Ez is tetszett, mint az előző rész! Köszi! :R Így tovább.

(#35) Ipse89


Ipse89
tag

Tetszett, ahogy az első rész, még ilyet :R

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#36) madarasz92 válasza Ipse89 (#35) üzenetére


madarasz92
őstag

Még sok ilyet.... :C :C

(#37) Gondar


Gondar
tag

Jó kis írás, köszi. De folytatást is kérünk .. :C :C

(#38) Abotond7


Abotond7
tag

AZ a durva hogy függőséget okozol!!! az ember olvassa olvassa és reméli hogy még van legalább 2-3 oldal...
Nagyon jó amit irsz és nagyon élethűen adod vissza!Ottvagyunk Veled!
igy tovább és még sok ilyent!!

Olyan NINCS, hogy NINCS!!!!

(#39) tocsa


tocsa
senior tag

Legyen folytatas!

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#40) Ipse89


Ipse89
tag

Nekem is HP NC gépem van , csak nekem a kistesó 4010 :P
Még 1szer grat, élvezetes élménybeszámoló :R

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#41) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Egyértelmű, hogy tessék folytatni. Nagyon jó kis olvasmány éjjelre. :)

(#42) gaborbol


gaborbol
őstag

B@szott jo iras na, es kemeny elet, azott kuyta, illat azon majdnem berosaltam.
Irj meg ha tudsz! :R

(#43) Tüzi

Nekem tetszik, örömmel látnám a következőt :)
Bár én kis ideig csináltam a tiedhez hasonlót, csak 3.5essel, főként olasz-ausztria. Nekem tetszett, bár évekig nem menne.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#44) Gradilaci válasza Mr.Csizmás (#31) üzenetére


Gradilaci
tag

Sziasztok! Az az igazsag, hogy nem mi dontunk az uttvonalrol. Ezt irtak elo...

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#45) gamerkiller válasza Gradilaci (#44) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Hali apám! Jó lenne hazafelé terelne már valaki, vagy legalább Spanyolba hogy hozhass nekem konzerveket! :C

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#46) Gradilaci válasza gamerkiller (#45) üzenetére


Gradilaci
tag

Most konzerv nincs, van viszont egy rakas csoki...ott a kep a teritekrol, elkuldtem azt is!

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#47) gamerkiller válasza Gradilaci (#46) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Megjött, láttam. Csak győzzed hazahozni! :R Na látom elment a neted, lejárt az 1 órád. Jó legyél, szart a kereked alá! :R Várunk haza.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#48) Babám


Babám
csendes tag

Folytasd az írást! Bár számomra nem ismeretlen, hiszen időnként elkísérem a páromat, élvezettel olvasom az írásaidat. :K

(#49) bela5 válasza boozer (#1) üzenetére


bela5
aktív tag

Szia!

Sajnos nekem csak a képek megnézésére volt időm,de én is szeretnélek bíztatni,hogy folytasd.

(#50) Gradilaci


Gradilaci
tag

Sziasztok mindenki! Ujra itt vagyok egy kicsit, koszonom a biztatast, rajtam nem mulik, ezzel is telik az idom amikor allok. Jo olvasgatast, az esetleges hibakert meg mindenkitol elnezest kerek, de szerkeszteni meg javitani mar nincs energiam, azt, ha megteszi, akkor a fiam csinalja, en csak megirom, meg ha tudom, hazakuldom. Megegyszer mindenkinek koszonom, aki meg kedvet erez ehhez az eletmodhoz, annak csak azt tudom ajanlani: meg kell probalni, a lehetoseg mindenkinek adott!
Sziasztok.

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.