Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cs_Laci


Cs_Laci
senior tag

Ha véletlenül még USB3 és HDMI-is lenne rajta, akkor ez lenne az abszolút favorit. Persze az ára továbbra is nagy probléma.

(#2) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Szinte már látom magam előtt a stress test videók sokaságát youtube-on.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#3) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Szerintem meg vicces videó :D

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#4) Akos96


Akos96
senior tag

Jó kis cuccnak néz ki, bár a 2900 $ durva. :))

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#5) noisia


noisia
aktív tag

a varázsszó: félmillió huf ... :N :C

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#6) alamuszi


alamuszi
senior tag

Nem értelek titeket, az apple nem drága, ami elavult és csak szép semmi több, ha valaki kihoz valódi technológiát és nincs rajta alma akkor gyenge.

Ugyenez volt az x300-nál is.

[ Szerkesztve ]

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#7) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

ennyi pénzbe nem fér bele egy dedikált vga? :B

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8) osztraksajt válasza Plazmacucci (#7) üzenetére


osztraksajt
őstag

A pénzbe beleférne, csak a hűtési rendszer nem férne bele ebbe a vastagságba. :DDD

(#9) cerlux2008


cerlux2008
csendes tag

Szerintem ott van a szeren!

Vékony, 13,3-as tehát jól hordozható. Gorilla Glass, cseppmentes, világítós billentyűzet, strapabíró ház ehhez képest erős proci. A régi ThinkPad-eket is elnyűhetetlenre tervezték és azok se voltak olcsók. Ez úgy gondolom méltó folytatása a sorozatnak. Aki szerint meg drága az vegyen olcsóbb gépet, a lehetőség adott, viszont egyik ismerősöm mai napig használ még Pentium4-es procival hajtott ThinkPadet (képzelhetitek milyen régi szerzemény) és a gép makulátlanul néz ki. Mintha új lenne. Ezt az olcsóbb gépek szerintem nemigen mondhatják el magukról. Szóval ez szerintem nem drága, inkább más kategória.

Egyébként Macbook Air is nagyon király, mert gyönyörű és az SSD miatt elég gyors is, de szerintem más a célközönsége a két gépnek.

(#10) alamuszi válasza Plazmacucci (#7) üzenetére


alamuszi
senior tag

Komolyan kérdezted? :D :D :D Fiatalok. :)

"Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

(#11) Flashcash válasza Cs_Laci (#1) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Lesz rajta usb 3.0 port / displayport meg hdmi is.

[ Szerkesztve ]

(#12) Z86 válasza Plazmacucci (#7) üzenetére


Z86
őstag

Ebbe nem kell dedikált VGA, így jó ahogy van.

(#13) Morden24


Morden24
nagyúr

Lehet kövezni, de a tapipadot leszámítva dizájnra nekem jobban tetszik, mint az Air.

Sectumsempra - For Enemies

(#14) cerlux2008 válasza Morden24 (#13) üzenetére


cerlux2008
csendes tag

Miért kellene ezért kövezni? Mindenkinek más az ízlése. Nekem pl az előző generációs Air tetszik a legjobban külsőre.

(#15) domi007


domi007
őstag

Jááj, ez egy nagyon állati jó gép lett :B :B

Picit lenne csak olcsóbb, mondjuk feleennyi :DDD (akkor lenne ugye az Air-rel egy árban, pesze ez sokkal erősebb minden szempontból).

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#16) Angel1981 válasza alamuszi (#6) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, de ezt a mondatot nem tudom értelmezni...

(#17) Scalpel


Scalpel
senior tag

Szép meg jó, de kérem vissza a régebbi industrial designt, ez sajnos már messze van attól, pedig annál szebb nincs.

(#18) Chosen


Chosen
addikt

Egész ötletes reklám :)

(#19) zdanee


zdanee
őstag

Ebben az árkategóriában már illene az 1366x768 helyett valami nívósabbat belerakni. Egy 3000$-os masinába had férjen már bele az a fránya 1680x1050 pixeles panel. Vagy legalább az 1400x900 pixeles. Ez most így tényleg semmi extra, csak vékony (meg SSD, de ettől 2011-ben hadd ne essek hasra).

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#20) lujó55


lujó55
őstag

De ötletes! Multifunkciós? Kikapcsolás után simán lehet borotválkozni előtte! De jó ez a tükröződő megjelenítő! :R
:( :(

(#21) dzsesztik válasza cerlux2008 (#14) üzenetére


dzsesztik
csendes tag

+1
eddig azt hittem h egymagam vagyok akinek az elozo air volt a tuti :D

[ Szerkesztve ]

(#22) zola8van8


zola8van8
tag

Nekem csak a nagyobb felbontás hiányzik
A HD filmet elviszi a integrált videóvezérlő is, annyi nekem elég
Ha viszonylag könnyű lesz ( strapabíró gépnek kell pehelykönnyűnek lennie ) közel lesz a tökéletes általános munkagéphez, csak bírja sokáig az akku

(#23) delibab


delibab
senior tag

Állat cucc!!
Most próbálom eladni a T410-es thinkpad-et mert vettem egy macbook air-t és jövő héten adhatom el mert kijön egy újabb király lenovo... bár most eléggé tetszik ez, de papíron jobb cuccokat raknak bele az X1-be és az bizos, hogy itthonról is kivágna a "főnököm" :DDD ! Jó lenne róla egy teszt, kíváncsi lennék, hogy milyen használat közben, bár milyen is lehetne... :DD :DD :DD

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#24) Peak


Peak
addikt

700.000 brutto ... epic fail!

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#25) audi100td válasza Morden24 (#13) üzenetére


audi100td
nagyúr

szerintem is szebb :)

(#26) audi100td válasza Scalpel (#17) üzenetére


audi100td
nagyúr

ez mas kategoria, a klasszikus modellsorozatokon (T,X), maradt a szokasos dizajn

Peak: mar ha tenyleg annyi lesz, külföldi forumokon joval kevesebbröl is olvastam

[ Szerkesztve ]

(#27) Alchemist


Alchemist
addikt

Ezek a vékony gépek könnyűek, lehet velük villogni, de az "igazi" ThinkPad szériához képest eléggé kompromisszumosak... a tükröm-tükröm kijelzőről meg a béna billentyűzetről ne is beszéljünk.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#28) audi100td válasza Alchemist (#27) üzenetére


audi100td
nagyúr

igen, ergonomianban elegge elmarad ez a gep, de ezt nem is oda szanjak, az biztos, hogy en sem adnam erte az X200s-em :)

(#29) Xero


Xero
nagyúr

Nagyon tetszik... :U

(#30) Zolás


Zolás
addikt

Na de a lényeg még nem hangzott el: vajon kihajcsae vagy sem? :DDD :P ;]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#31) Tyren


Tyren
aktív tag

Azért szerintem ebben a kategóriában ez egy ULTIMATE gép (ha valaki tud erre kifejező magyar szót, várom).

Árban ne a MacBook-kal hasonlítsuk össze, inkább egy Z szériás VAIO-val. Azzal meg majdnem egy árban van. Szerintem ez már nagyon közel áll az általam elképzelt "nem_kell_több" géphez. Még mondja valaki, hogy kibír az akksija 10 órát közepes terhelés alatt és rohanok eladni a vesémet. :DDD Még jó, hogy erre nincsen esély még 1-2 évig...

''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

(#32) galmat89


galmat89
tag

Majd szóljanak nekem a Lenovo-tól, ha eladták itthon belőle az 1. darabot... Az ára: VICC..

[ Szerkesztve ]

(#33) Xero válasza galmat89 (#32) üzenetére


Xero
nagyúr

Simán eladható.
Ha nem lenne az Air (OS X függőség szar dolog :P ), mobil gépnek asztali vas mellé simán ezt választanám.
Akit nem érdekel az OSX, annak simán ez a legjobb választás ilyen célokra.

(#34) Wyll


Wyll
őstag

Bakker, mit mond a csaj a videó legvégén?? :)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#35) luw2win


luw2win
őstag

Karacsonyi szezon utan mar emberi ara lesz... nem hiszem hogy mo-n sok ember fog venni ilyet, max ha a kepviselok rajonnek hogy az iPad2 melle kell egy ilyen is papirtakarekossak szempontjabol

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#36) zola8van8 válasza luw2win (#35) üzenetére


zola8van8
tag

Inkább arra jönnek ár, hogy csak az Apple szabad venni és megemelik az informatikai keretet a háromszorosára, hogy tudjanak venni egy-két almát még! Aki meg tényleg használja a gépet, az továbbra is nyomkodhatja az 5 éves gépet :DDD

(#37) Mappa


Mappa
addikt

szép darab :K

nem kötelező megadni

(#38) Boxi88


Boxi88
őstag

Nagyon pofás darab!

Ez a reklámvideó nagyon ötletes. :)

(#39) tha_answer


tha_answer
őstag

samsung series 9 azért jobb nála. duraluminium, szebb is , vékonyabb is. stb XD

(#40) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Ez a reklám kb. annyira jó, mint a "Jóban rosszban" egy epizódja (persze azt nem tudom milyen, mert hál' Istennek még sosem láttam egyet sem).

A gép viszont üt! Főleg az ára. Gyanús, hogy a cseppmentesség garanciája kerül ennyibe, mert más nem indokolná sztem.

(#41) valaki654


valaki654
tag

A reklám nagyon jó, a gép is, de árban túl drága(nekem).

(#42) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ami hiányzik belőle hogy normális ThinkPad lehessen:
- Ins-del-home... hatos blokk
- Legalább LV, de inkább ULV proci (az X300/301-ben ezt sikerült megoldaniuk, itt miért nem?)
- ThinkLight
- fém zsanérok

Amúgy jó lenne, de csak lenne. És akkor már lehetne 12" is, a billentyűzet mellett iüres sávon látszik hogy van még rajta felesleges hely. Régen a 13" csak a DVD olvasó miatt jött létre, de már ez se foglalja a helyet. Ennyi pénzért már illene nemcsak "elmegy" szintnek, hanem tökéletesnek lennie.

(#43) bwoay válasza Tyren (#31) üzenetére


bwoay
nagyúr

hát, ha nem is megy 10 órát, legalább pótakksit sem tudsz venni/vinni hozzá, mert nem cserélhető, ultrabay meg ugye nem fért bele.

a reklám ws teleshop szintű gagyi.

ezt a gépet pont ugyanolyan hülyeségnek tartom, mint a MacBook Airt, csak annál legalább lehetett arra hivatkozni, hogy az Apple-ön kívül más úgysem gyárt ilyen haszontalanságot. Erre tessék...

Nekem a Thinkpad azt jelenti, hogy munkagép, mindent ennek rendelnek alá, és a legkomolyabb kompromisszum, amit hajlandóak megkötni ilyen téren, az az x300/301, mert ezek nem dokkolhatóak.

Ez meg egy szalon notebook. Csinálhattak volna neki egy külön brandet, ld Dell Adamo, épp eleget ártottak a TP vonalnak az Edge és társaival.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#44) Alchemist válasza Dr. Akula (#42) üzenetére


Alchemist
addikt

Ez nem normális ThinkPad... inkább PeasantDazzlePad...
:DD :DD

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#45) Findzs


Findzs
addikt

nagyon tetszik jó noti kár hogy nem az én pénztárcámhoz való

"LED háttérvilágítású kijelző Gorilla Glass védőréteggel"

ez így nem teljesen igaz mert a gorilla glass egy edzett üveg nem pedig egy védőréteg

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#46) Scalpel válasza bwoay (#43) üzenetére


Scalpel
senior tag

én sem komálom, hogy a TP brand alatt mindenféle kommersz eszközt akarnak eladni...

(#47) Z86 válasza Findzs (#45) üzenetére


Z86
őstag

Az edzett üveg a védőréteg :)

(#48) Karma válasza alamuszi (#6) üzenetére


Karma
félisten

Az Apple fele ennyibe kerül és azért ránézésre emez sem űrtechnológia :F

“All nothings are not equal.”

(#49) Duree


Duree
veterán

Ez az a darab amit gondolkodás nélkül hazavinnék,csak ne kellene kifizetni.Sajnos nem egy tucattermék és az ára is igazolja,de azért arra kíváncsi lennék,hogy menyit adnak el belöle ennyiért.

duree54

(#50) sti10p


sti10p
senior tag

A belseje stimmel, meg a stapabírósága is, de desing-ban nem nyomja le nállam a Air-t. Árban meg gyakorlatilag szinte semmit (mármint lefelé :) )!

Magyarországon szerintetek kb. hány ember fog ilyet venni magának?!

XY

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.