Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Norb79


Norb79
őstag

A technikai bakik közötti hebegés-habogásból nekem nem derült ki egyértelműen, hogy akinek megvan steamen az alap, az megkapja a remastert, mint a bioshock1-2nél volt, vagy olcsóbban megveheti, mint mondjuk Sleeping Dogsnál van, vagy teljes ár részükre?
Konzolon nyilván ez utóbbi, de PCn/steamen? Van erről infó.

(#2) oriic válasza Norb79 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Steamen ha megvan, ingyen megkapod ezt.

Live-Die-Respawn

(#3) Polllen válasza oriic (#2) üzenetére


Polllen
nagyúr

Azt lehet tudni, hogy a mentések átvihetők? Nem biztos, h nulláról kezdeném. :DDD

És pont a héten szedtem le az egyet, hogy neki essek újra. Megvárom a jövő hetet.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#4) oriic válasza Polllen (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha jol ertettem a regi fog frissulni, szoval megmarad minden.

Live-Die-Respawn

(#5) AxBattler


AxBattler
félisten

Szupi! Ha egyszer tolnék a barátokkal valami komolyabb coop kampányt, akkor tuti Borderlands, vagy valamelyik Divinity lenne.
4-es split screen meg állat egy nagyobb UHD tévén!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#6) gbors


gbors
nagyúr

Igazából túl sok újdonság nem látszik ezen, de azért meglesem.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#7) Polllen válasza AxBattler (#5) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ugye ezt egy-két lelkes fejlesztő már megoldotta, csak az irányítás volt kicsit suta. Így azért sokkal jobb lesz.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8) MZsoltee válasza Polllen (#7) üzenetére


MZsoltee
veterán

Kontrollerrel mennyire lehet suta az irányítás?

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#9) laceszgamer válasza oriic (#2) üzenetére


laceszgamer
addikt

Az első kérdés ami megfogalmazódott épp ez volt, de akkor remek. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#10) Polllen válasza MZsoltee (#8) üzenetére


Polllen
nagyúr

Azzal semennyire, de ha megnézed azt a fejlesztést, a bill+egér elég macerás volt.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#11) Polllen


Polllen
nagyúr

Amúgy csak egy kis megjegyzés, hogy bár megvan az Assassin's Creed III, a remastered edition-t (standard) megvehetem 40 EUR-ért. Szóval ez itt példaértékű!

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#12) laceszgamer válasza Polllen (#11) üzenetére


laceszgamer
addikt

Normál esetekben igy illik h az eredeti tulajok megkapjak... csak sajna ez nem mindenhol van igy.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#13) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

4fős split screen konzolokra jön csak. [link]

Live-Die-Respawn

(#14) #54072192 válasza oriic (#13) üzenetére


#54072192
törölt tag

Ennek mi értelme? Ráadásul ott vannak az ultrawide monitorok, azokon lenne igazán jó. Meg amúgy is. PC-n egyáltalán nem lesz split screen.

(#15) l.skywalker válasza #54072192 (#14) üzenetére


l.skywalker
félisten

De lesz FOV Slider ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#16) DummyBoy válasza oriic (#2) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Oriic, azt nem lehet tudni, hogy az Xbox 360 tulajok megkapják-e majd One-ra?

Life is shor...

(#17) oriic válasza DummyBoy (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sajnos nem kapjuk meg.

Live-Die-Respawn

(#18) l.skywalker válasza DummyBoy (#16) üzenetére


l.skywalker
félisten

... a lehetőséget, hogy megvásárold :D Amúgy érdemes egy akcióban Handsome Collection-t venni. Nagyon durva árakat kapott a korábbi akciók során. A GOTY meg ki tudja mennyi lesz és mikor lesz azonnal akciós.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#19) DummyBoy válasza l.skywalker (#18) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Na igen, valahogy éreztem. Remélem akkor legalább olcsó lesz.

Handsome Collection megjelenése óta megvan, most is nyúzzuk, de nincs kedvünk megint kifizetni a BL1-et mint a Handsome Collectionnal a 2-t.

Life is shor...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.