Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) dejvid8


dejvid8
őstag

Megértem, hogy érdekesnek találjátok hogy 7 évesen telefonom volt, valószínűleg felesleges volt még akkor nekem. De azért ne felejtsük el, hogy szerintem más az mikor "annó" 2005-2006-ban az infrás,2 megapixeles, kis nyomógombos telefonokkal szaladgáltak a 7-8-9 éves gyerekek, meg más manapság, mikor egy 8 éves gyereknek Iphone 6, vagy Samsung Galaxy S5-je van. Igen, ez valóban túlzás már.

Az utolsó 4 telefonomra Apámtól 1 forintot sem kunyeráltam, ahogy mondtam, csak erre gyűjtök,félrerakok,nem cigizek, nem verem el a pénzt baromságokra. (na meg persze nem kell sokat hozzárakni mikor az új telefont veszem, hiszen az előzőt eladom, így összejön rá a pénz)
És tudom értékelni a telefont,pláne úgy 14-15 éves korom óta. Egyetlen-egyszer sem ejtettem le az elmúlt 3-4 évben a telefonomat, úgy vigyázok rá mint a hímes tojásra,minden nap többször is letörlöm a képernyőt mikroszálas kendővel,és fólia is mindig van rajta.Sokszor a haverok hülyének is néznek, hogy mennyire vigyázok rá.

Persze mindenkinek meglehet a saját véleménye, nekem is az a véleményem magamról, hogy felesleges volt 7-8 évesen a telefon, de mostmár úgy érzem felnőttem hozzá. Sokan mondják, hogy minek egy 17 éves gyerek kezébe okostelefon. Hát, saját véleményem szerint, néha egy 17 éves "gyerek" jobban vigyáz rá, illetve jobban megbecsüli az okostelefonját, mint sok felnőtt.

Na meg szerintem manapság azért nem fura dolog, ha egy 17-18 éves középiskolás gyereknek(mint én), okostelefonja van. :K

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.