Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16939776


#16939776
törölt tag

Tényleg ügyesen bánik az airbrush-al de ennyi. Kiálló csavarok, elszabott élvédő, és a csövezés sem valami következetes. És hol a két körös víz???

Ez most ilyen lejárató cikk? WTF :F

[ Szerkesztve ]

(#2) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

Hát igen, ez a csavaros átlátszó oldallap rögzítés szerintem is igénytelen. Ezenkívül ez a lilás-kékes fény pont tönkre vágja a SMOKE jelentését. Halványabb fehér fényű világítás jobb lett volna szerintem.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#3) hemaka


hemaka
nagyúr

Átlátszó gányolás nélküli, festett fém oldallal jöhetne(mint a másik oldal).

(#4) Xaels


Xaels
félisten

Nekem tetszik. A csavarok szerintem szándékosan ilyenek. Persze ez szubjektív kinek mi tetszik. Mondjuk én sem látom azt a 2körös vizet, de ami van az rendben van.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) csapee válasza #16939776 (#1) üzenetére


csapee
senior tag

Már ha nem nyomtatva van, a többi kivitelezés színvonalához az passzolna.

Csapee

(#6) #16939776 válasza csapee (#5) üzenetére


#16939776
törölt tag

Ezek szerintem festve vannak:[link]

(#3) hemaka: +1

[ Szerkesztve ]

(#7) energy4ever


energy4ever
addikt

Hat ez inkabb kokanyolas, mint modding.

(#8) zoleek


zoleek
tag

Ha ez gány és kókányolás szerintetek, komolyan kíváncsi lennék a gépeitekre... :K
Az idióta plexit vagy üveget rögzítő átmenő csavarokon kívül szerintem teljesen jó.
Bár aki már épített hasonlót az tudja, a fényképen sok minden "visszaköszön" ami élőben nem...

Ha nem vagy képes egy értelmezhető privátot összehozni, (köszön-->nevezd meg a tárgyat-->kérdés róla-->elköszön) könnyítsük meg egymás dolgát! Kérlek inkább NE is írj nekem.

(#9) Milka 78 válasza zoleek (#8) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Szeretnék én ilyen kókány gépet :K

(#10) tatabike


tatabike
őstag

Hát, elég gázok azok a csavarok. A festés nagyon szép, de ha azok a csavarok direkt ilyenek, akkor mi az apropója? Vagy mit akar jelenteni? Nem értem. Mi a kapcsolat a mod témájához?

zoleek, nekem is plexi a gép oldala, meg a teteje, és nekem is fekete-fehér a téma, ez nálam abban is jelentkezik például, hogy a gép teteje fekete, és ott fehérre zománcozott, 5mm-es szegecsekkel rögzítettem a plexit, a gép oldala meg fehér, ott pedig feketére zománcozott szegecsek vannak.

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#11) Shodan


Shodan
addikt

Hát ezt nem értem miért kellet kitenni ennél 100x jobb modok vannak. Szerintem még az alkotója sem tudja hogy mit akart ezzel. :)

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#12) imibogyo válasza #16939776 (#1) üzenetére


imibogyo
veterán

A kiálló csavarokat még értem (bár nekem tetszik, mert szeretem az ipari design dolgokat), az elszabott élvédőt is értem....

De a csövezés miért nem következetes? Tartály --> pumpa --> vga --> proci --> radiátor --> tartály. Ebben mi a következetlenség? Egy normális körben 2-5 foknál több nem lehet a kör bármely két pontja között. Ha cikkcakkban vitte volna a csövezést, akkor sem.

Az meg, hogy nem 2 körös, na bumm. Nekem is volt 290x egy körben a 3770k-val és nem volt gáz (mondjuk nekem 9x120-as radi volt). Még azt is el tudom képzelni, hogy anyagilag ennyire futotta. Hőmérsékleti adatok nélkül így előre leszólni szerintem meg amúgy sem szabad.

(#7) energy4ever: szerintem nagyon sokan szeretnének ilyen kókány gépet... ;)

(#11) Shodan: persze vannak jobb modok ennél, de ahogy itt le lett hordva, az szerintem túlzás. Ennyire szerintem messze nem rossz. Vannak egyértelmű hibái, de aki már csak egyáltalán próbálkozott minőségi moddinggal az tudja, hogy ebben is mennyi munka (és anyagi ráfordítás is) lehet. :K

(#13) tatabike válasza imibogyo (#12) üzenetére


tatabike
őstag

Ipari design, akkor inkább legyenek jó vastag (8-as, vagy 10-es), feketére eloxált bkny-csavarok (imbusz), de fejjel kifelé... :) Az iparban sem nagyon hagynak szabadon meneteket látható/könnyen elérhető helyen, egyrészt balesetveszélyes, másrészt maga a csavarmenet is könnyebben sérül, megnehezítve ezzel a kötés megbontását, a szerkezet javítását. De hát ezt pont Neked magyarázzam...? :N

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#14) imibogyo válasza tatabike (#13) üzenetére


imibogyo
veterán

Na jó, de az ipar, meg az iparias design, azért két teljesen más dolog. :B

(#15) tatabike válasza imibogyo (#14) üzenetére


tatabike
őstag

Az oké, csak ha ezért van a pucér csavar, akkor hogyan kapcsolódik a mod témájához? Mert az úgy egészében nem arról szól. Akkor kéne még pár Hilti-szalag, forrasztott réz idomok a vízhez és hasonlók. Meg a plexi helyett drótos üvegtábla... :))

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#16) imibogyo válasza tatabike (#15) üzenetére


imibogyo
veterán

Értem én, hogy nem annyira koherens így, én csak azt mondtam, hogy nekem azért tetszik, de legalábbis annyira nem szar, mint ahogy itt lehúzták. ;)

(#17) tatabike válasza imibogyo (#16) üzenetére


tatabike
őstag

Nekem az jön le, hogy nem volt jó a csavarok mérete, azért lett ilyen. Meg valószínűleg azért van befelé a csavarok feje, mert bentről építkezett kifelé, és lehet, hogy le kell bontani az egész oldalát a gépnek, hogy a belsejéhez hozzáférj. Nem lehet levenni az oldalát, mint egy hagyományos háznak.

De várjatok, ha megnézitek a galéria képeit, ott van olyan kép, ahol még egy anya rá van hajtva a kilogó menetes részekre... :K Szerintem ahol látszanak a csavarok kiálló végei, az még nem a kész állapotban készült, vagyis nincs fent a plexi. Mert az "eláll" a ház oldalától. Az anyák tartják el.

Nézzétek, itt:

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#18) tatabike


tatabike
őstag

Na ezt jól benéztük páran, azért van az a kiálló menetes rész, mert arra még jön egy plexi, és még egy anya. Így már korrekten néz ki... :)

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#19) haxiboy válasza tatabike (#17) üzenetére


haxiboy
veterán

Itt már sokkal jobban néz ki :C

Edit :
Itt is hasonló megoldással van felfogatva a plexi (szintén tőle)

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#20) tatabike válasza haxiboy (#19) üzenetére


tatabike
őstag

Szép. Bejön ez a módszer. Ha nem lenne egyéb funkciója is a gépemen az oldal plexinek, átalakítanám ilyenre...
Meg még az jutott eszembe, hogy keskeny házakat így meg lehet szélesíteni. Ha mondjuk nem fér el a custom vga-hűtés (pl. egy Shchyte Setsugen). Vagy egy durung nagy toronyhűtő a procin.

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#21) imibogyo válasza tatabike (#18) üzenetére


imibogyo
veterán

:Y

Én ez azt hittem mindenkinek nyilvánvaló. Amikor végignéztem a képeket, ott egyértelműen látszódott, hogy miért van az úgy. :K Azt hittem ennek ellenére (vagy épp ezzel együtt) mondjátok azt, amit....

[ Szerkesztve ]

(#22) tatabike válasza imibogyo (#21) üzenetére


tatabike
őstag

Hát nekem is csak később tűnt fel. Mert a cikkben csak pucér menetes képek vannak. A galériát nem néztem meg elsőre. Jobb lett volna azzal a képpel indítani a cikkben a fotókat, ahol az egész gép van egyben.

Miért nem szóltál, bakker? :DDD

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#23) imibogyo válasza tatabike (#22) üzenetére


imibogyo
veterán

Áhh, így sokkal vidámabb lett a topik. ;]

(#24) xmaas


xmaas
őstag

Szepen nez ki habar szemelyesen nem rajongok a ledes vilagitos megoldasokert de elfogadnam

(#25) Stirlitz


Stirlitz
senior tag

Nekem ez bejött, már hányok a sok piros-fekete színű moddingtól. Értem én, hogy ASUS a szponzor esetleg, de akkor is.

(#26) #90933760 válasza imibogyo (#12) üzenetére


#90933760
törölt tag

Egy vga-t szinte sose kötünk külön körre, valamikor még kettőt se. Úgyhogy azt én se értem miért probléma.

(#27) #16939776 válasza #90933760 (#26) üzenetére


#16939776
törölt tag

A cikkben akkor még az szerepelt: "természetesen két körös vízhűtésről van szó...", ami azóta javítva lett.

Mielőtt mindenki bolondnak néz. :U

(#12) imibogyo: látszatra több helyen meg van horpasztva a krómozott csövezés, mert túl kicsi ívben hajlította?!

[ Szerkesztve ]

(#28) Acélfarkas válasza tatabike (#17) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Na így már más a leányzó fekvése, de a SMOKE elnevezéshez továbbra se illik ez a lilás fény. Persze ez csak az én véleményem.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#29) shiftac


shiftac
aktív tag

Érdekesen néz ki.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#30) #90933760 válasza #16939776 (#27) üzenetére


#90933760
törölt tag

Jah, az más.

(#31) imibogyo válasza #16939776 (#27) üzenetére


imibogyo
veterán

Értem de te nem azt írtad, hogy nem szép, vagy igénytelen, hanem azt, hogy nem következetes. Én erre reagáltam....

+ (#26) Baltoafarkas:
A két körösség felvetése így már érthető.
És Duracellm... senki sem nézett bolondnak. ;)

Dehogy.... ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#32) fondorlatos


fondorlatos
aktív tag

Elég egyedi ez a dizájn, mindenesetre jól mutat egyben.

(#33) haxiboy válasza tatabike (#20) üzenetére


haxiboy
veterán

Bár azt nem láttam hogy ezen a füstös modon is hasonlóan kúp alakú anyával rögzítették-e a plexit, de úgy kifejezetten jól néz ki.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#34) Bolobi


Bolobi
tag

Hát nem semmi :) elfogadnám :)

i5 3570k@4,5Ghz 1,08v, Noctua D14, AsRock Fatal1ty z77, EVGA GTX980 FTW, G.Skill Ares 2x4Gb CL9 2133, Corsair CX500, Corsair 550D, Razer Deathadder 2013

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.