Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Fred23


Fred23
nagyúr

IP68 nélküli, olcsósított Samsung S21-et tessék! :D

(#3) finley válasza Fred23 (#2) üzenetére


finley
junior tag

De legalább nincs support.

(#4) Graphics


Graphics
Jómunkásember

A sima nagyon szimpatikus, jó a mérete is :)

Erre vevő lennék.
Mondjuk egy 870-essel nekem jobb lett volna.

Az új 888-as kicsit melegedős a Samsung node miatt.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) Noukoum válasza finley (#3) üzenetére


Noukoum
veterán

Ami nem is lenne gond ha nem hiányos / hibás szoftverrel kerülne piacra mint ahogy szokás.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#6) novinyul válasza Fred23 (#2) üzenetére


novinyul
veterán

Engedd már el ezt az ip68 marhaságot. Addig nagyon jó míg nem ázik be, na utána lehet magyarázni meg bizonyítani hogy nem te voltál a hibás. :U Ja és az S21 bár ilyen lenne.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#7) finley válasza Noukoum (#5) üzenetére


finley
junior tag

Az már csak hab a tortán.

(#8) F.B.I. válasza novinyul (#6) üzenetére


F.B.I.
veterán

Egyebkent sem lehet strandra menni, nem is értem, kádban meg nem tudsz vele merülni. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#9) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Nem adnak hozzá mobiltöltőt :U Bár a hurkához se adnak hurkatöltőt, szóval csak megszokás kérdése az egész :)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#10) Fred23 válasza novinyul (#6) üzenetére


Fred23
nagyúr

Eddig nálam talált, hogy az IP védett teló bírja az esőt, megázást, a nem IP védett pedig nem. Szóval mivel ez nálam már nagyon régen működik, maradok annál, hogy nem veszek számomra gagyi telót IP védelem nélkül, és tartom, hogy számomra ez egy elvárható, szükséges minimum.
Egyébként bejönne a kisebb Meizu 18, de IP68 nélkül nem én vagyok a célközönsége. Ha majd már sokan igényelni fogják ezt a minősítést, tuti behozzák ők is, addig meg részemről felejtősek.

(#11) jaszy91 válasza novinyul (#6) üzenetére


jaszy91
aktív tag

Hát ezzel nem értek sajnos egyet. Én pont azért használok Sony-t, telefonban és kamerában is, mert ott tényleg létezik az IP védelem és hasznos is.
A telefonom már megúszta az Atlanti-óceánt, Adriai-tengert és a Baleár-tengert is, mind mind víz alatti fotózás volt.
Mai napig működik és használom ;) Arról meg ne is beszéljünk, amikor kerekpározás közben elkap a felhőszakadás nem egyszer :)

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#12) szami777


szami777
addikt

Szimpatikus telefon lett a sima meizu, főleg abban a kék színben néz ki frankón.
Kamerás fronton nem tudom hogy állnak most kedves meizuék, amikor legutóbb utánanéztem a telefonjaiknak, jócskán le voltak maradva.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#13) Postas99


Postas99
senior tag

Szeretném már ha végre egy gyártó bejelentené a seszínűt... olyat vennék.. de ezek a megmagyarázhatatlan nevek, elszomorító...
Bár olyat sem láttam még hogy Ződ, Roh@dt piros és K.rva kék... és a b@zdm3g barna...

(#14) Donki Hóte válasza Postas99 (#13) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Autóban sem látsz már olyat se, hogy fehér. Van kristályfehér, holdfehér, gyöngyházfehér, hidegfehér, ragyogófehér, jégfehér, arktikfehér, alpesifehér, porcelánfehér, gyémántfehér, stb. stb.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#15) joey04


joey04
titán

papíron jó ajánlat, de a meizu soha nem papíron bukott el, hanem a valóságban.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.