Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wesder


Wesder
félisten

A 2 hétig tartó 3$-os akció utàn ez ilyen nesze semmi fogd meg jól.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2) wjbhbdux válasza Wesder (#1) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Én megvettem annyiért de szó szerint bealtat a lassú játékmenet, legalább ha ugrálni lehetne miközben órákat caplatsz egy kicsit serkentene. Azért el lehet lootolgatni benne de nem tudok több ezer órát elképzelni benne. talán magasabb szinten izgibb lesz.

/s

(#3) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Karácsonykor akinek még nem volt meg az úgyis megvette 5€-ért. Köztük én is. :)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) saelin válasza wjbhbdux (#2) üzenetére


saelin
veterán

Nekem az elsőt két barátom tolta. Azt mondták egyedül ne is gondoljak rá, mert ez party-ban jó csak. Pár free weekend-en kipróbáltam ezt is és az elődöt is, de ez... tényleg nem magányos fakasnak való.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#5) velizare válasza wjbhbdux (#2) üzenetére


velizare
nagyúr

lehet benne gyorsutazni, csak előtte egyszer oda kell jutnod a helyszínre más módon. a mapen az X gombbal tudsz odaugrani, ahol már jártál, és ahová engedélyezett a gyorsutazás.

@saelin: a raiden kívül minden szólózható benne jelenleg. a játék nehézsége, az npc-k erőssége dinamikusan is skálázódik, mindig igazodik a party méretéhez (kivéve heroic nehézségi fokozat, és a raid).

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#6) .LnB válasza saelin (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Neked van egy barát toplistád? :D Fix, vagy folyamatosan változik?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) Wesder válasza .LnB (#6) üzenetére


Wesder
félisten

Dobj be egy kàvét, mert nem azt írta hogy az első kettő baràtja, hanem hogy az első részt kettő baràtja is tolta.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) pandras83


pandras83
senior tag

a Div2 3 eur, a NY expansion meg 30 eur hozzá. sehogyse jó ez így :O valaki tudja hogy a warlords expansion mekkora területet ölel fel a Div1 teljes térképéből?

Cyberfuck Patchrunner

(#9) wjbhbdux válasza pandras83 (#8) üzenetére


wjbhbdux
veterán

semmi köze nincs a div1 térképéhez, másik városrész.

/s

(#10) pandras83 válasza wjbhbdux (#9) üzenetére


pandras83
senior tag

ja ok, azt hittem hogy télből nyár lett, aztán annyi. mekkora helyet foglal warlords azt tudja valaki?

Cyberfuck Patchrunner

(#11) lmno


lmno
őstag

Hogy lehet a Trialt letölteni PS-re?
Nem látom sehol, csak megvenni lehet.

(#12) oriic válasza lmno (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fura mert most én sem találom. A hivatalos oldalon pedig ott van hogy PS-en és Xbox-on is játszható.

[link]

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.