Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) petipetya


petipetya
nagyúr

Szép lista. :C

OnePlus? Azt rom(b)olhatod, ameddig csak akarod.

"nincs rá lezsóidő"

(#2) erkxt


erkxt
tag

Úgyszint G2 tulaj vagyok én is imádom! :D

(#3) AllTheBest válasza petipetya (#1) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Hááááát OnePlus is gondolkodóba ejtett, de most max 50-et szánok telefonra, mert közben motort építek és a motor fontosabb :D

erkxt: Hát én is vissza fogok térni, eddig az egyik legjobb telefon amit birtokoltam :)

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#4) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

végül maradt egy bugos 4.3-on. Sajnos a ram kezelés nem volt az igazi

Nem az igazi, ja, finoman szólva... Kb. minden második használatnál legszívesebben falhoz b@sznám... céges, úgyhogy hozzá vagyok kötve, de gyűlölöm ezt a vackot... :(((

Sent from my keyBoard

(#5) AllTheBest válasza N€T0X|N (#4) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Hát nem akartam így fogalmazni :D nem bírt egyszerre futtatni egy chrome-ot meg egy zenelejátszót...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#6) Klaus Duran válasza AllTheBest (#5) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Nekem a Galaxy Mini még a zenelejátszót is kinyírta bringázás közben. (MortPlayer) :W :W

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#7) AllTheBest válasza Klaus Duran (#6) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Hát remélem, hogy csak pár napig kell a galaxy mini-t használnom :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#8) Simi87


Simi87
senior tag

Most mar en is megirom lassan a listamat, mondjuk en nem tudnam felsorolni az osszeset.
Kategoriak lesznek, mint pl.: elso 20, utolso 20, legszerethetobb top 10, legrosszabb top 20, egzotikumok.
Azert par telefonnal belenyultal a tutina. (Ot-995, star)

(#9) AllTheBest válasza Simi87 (#8) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Tegyük hozzá, hogy csak 19 éves vagyok és az utóbbi 2 évben kattantam csak rá nagyon a váltogatásra :D
Eddig az összes telefonom vásárlásánál úgy voltam, hogy ennél jobb nekem nem kell és elég lesz 2 évre, nos ezt az utolsó meizunál is elmondtam májusban... Ma adtam el...
Én szívesen olvasnám, szóval jöhet :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#10) Simi87 válasza AllTheBest (#9) üzenetére


Simi87
senior tag

Holnap mar tenyleg megirom. En keves telefonnal voltam eddig ugy hogy megerkeztem, de most nagyon ez az ertes a 6 Plus-al.

(#11) AllTheBest válasza Simi87 (#10) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Hát én nem igazán fogok többet apple terméket venni, nekem túl zárt, ettől függetlenül szerintem is jók, de nem tudnám sokáig elviselni :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#12) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Pont 50ért van egy eladó G2-m :DDD

(#13) AllTheBest válasza Fr0z3n (#12) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Az már reklám :D
Ha nem találok napokon belül a közelemben g2-t, akkor lehet, hogy érdekel :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#14) Simi87 válasza AllTheBest (#11) üzenetére


Simi87
senior tag

En is szerettem a droidot butykolni, csak azert vettem egy iPhone-t, hogy megismerjem jobban az ios-t is. Most neha veszek egy droidos telefont, hogy ne maradjak le nagyon azon a fronton sem, de nincs az az isten, hogy en visszaterjek. Jo volt, elmult.

(#15) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

A meizut miért nem lehet módosítani?

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#16) AllTheBest válasza alkatraz3000 (#15) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Nos, valamilyen szinten lehet, de az nekem nem volt elég. Csak rootolni lehet, zárt bl, szóval pl egy cm-et lehetetlen rá feljuttatni ami nekem fájó pont

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#17) e-newsee


e-newsee
addikt

Az LG Nexus 4-nél:
"A váltásra csak az vitt rá, hogy kezembe vettem egy ismerősöm telefonját, ami rávett a váltásra."

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#18) AllTheBest válasza e-newsee (#17) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Javítom :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#19) Kemkamera


Kemkamera
újonc

A te bejegyzésed inspirált hogy megírjam a sajátom, jó kis nosztalgia volt összeszedni. :)

[ Szerkesztve ]

Minden ami kamera, kémkamera: kemkamera.blog.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.