Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Eastman:] Vuvuzela

Hozzászólások

(#1) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Idegbajt kapok ettől a sz*rtól... rohadt idegesítő, nem bánnám ha betiltanák...

(#3) S.J.M.


S.J.M.
senior tag

Áhá, szóval ezek a sz@rok miatt olyan minden meccs mint ha egy darázsfészekből közvetítenék? :U

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#4) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Nézzetek NBA-t, ugyis most van a döntő. Minden gondotok megoldódik, meglássátok feleim ;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#5) samfishR válasza Nyugdíjas (#4) üzenetére


samfishR
senior tag

hánykor melyik csatornán? :D

Amúgy engem is rohadtul idegesít ez a fantasztikus találmány.

(#6) Nyugdíjas válasza samfishR (#5) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Legközelebbi (ötödik) meccs holnap lesz, illetve már hétfőn hajnal 2-kor :D Ez az egy baj vele... Fránya időzónák. Amugy a döntő összes meccsét adja a Sport1 magyar kommentárral. Egyébként pedig az ESPN-en megy. Idén (is) Celtics-Lakers döntő van. Na pofám befogom, nem offolok :)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#7) samfishR válasza Nyugdíjas (#6) üzenetére


samfishR
senior tag

meg is van, kösz szépen. hétfőn reggel vizsgázok, de ezt szerintem megnézem :DDD

(#8) csimave


csimave
tag

ITT találtam róla egy jó videót.
30. mp körül már hallható.

Engem is eléggé idegesít... Tegnap, eddig először lehetett hallani éneklést is :))
Megértem, hogy hagyománya van ennek a tesco kürtnek, de akkor is... Hogy a rákba bírják ezek teli torokból végig "zümmögni" a meccset?
A.N.K.-n volt róla szó, hogy vb-re betiltják ezeket.

[ Szerkesztve ]

http://www.pro-betting.atw.hu TUTI TIPPEK SPORTFOGADÓKNAK!

(#9) SzalaiG válasza Nyugdíjas (#6) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ok. Köszi a tippet. Kár, h VB ritkábban van.

(#11) zH.


zH.
senior tag

mintha a kurva füvet vágnák. :DD egyébként engem nem zavar annyira.

just be

(#12) Lenry


Lenry
félisten

egyébként ez valami ősi hangszer, amit 1500 éve senki nem használt, mert már akkor is utálták, de most örülnek, hogy végre találtak valamit, amit nem a fehér ember vitt oda?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Az biztos, hogy a helyszínen még jobban dühítenie. :(((
Nem nagyon lehet élvezetes egy meccsen szurkolni mondjuk füldugóval.

(#14) jorden06


jorden06
senior tag

remélem a döntőre, vagy a későbbi meccsekre már több európai,külföldi fog menni, és remélhetőleg ők nem fogják fújni ezt a fost.
egyébként kíváncsi vagyok, hogy ebben az ~1hónapban még hány embert fognak kirabolni/megölni a bantu négerek

(#15) Gergő_


Gergő_
őstag

anyósnyelvet nekik! ;]

(#16) Pukkancs


Pukkancs
tag

Olyan hangja van, mintha jönne egy hatalmas raj gyilkosméh :W .

(#17) CséZé


CséZé
őstag

[link] ezután meg lehet azt hallani, hogy micsoda rasszisták ezek a szervezők.

(#18) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Mondjátok, hogy őrült vagyok, de nekem ez a zaj kifejezetten tetszik, nyugtatólag hat. :DDD

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#19) Ice!?


Ice!?
őstag

én meg ledőltem meccset nézni és azt hittem h beszart a tv.

(#20) zH. válasza Ice!? (#19) üzenetére


zH.
senior tag

:D :D

just be

(#21) Armahun


Armahun
addikt

Annak aki még nem unná [link] :D

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#22) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Fura, h a TV-k nem tudják kiszűrni. :U

(#23) Csemike válasza Armahun (#21) üzenetére


Csemike
csendes tag

Ehh, ezt én akartam... :D

JetiRulez: bolond vagy. :DDD

(#24) ABE


ABE
őstag

Azért nem semmi, hogy ezek a "derék" szurkolók milyen szépen kivívták a fél világ haragját. :D

(#25) DEJVID válasza ABE (#24) üzenetére


DEJVID
őstag

Én eddig is utáltam őket.

(#26) Ice!? válasza DEJVID (#25) üzenetére


Ice!?
őstag

:D :D

(#27) S.J.M. válasza Armahun (#21) üzenetére


S.J.M.
senior tag

Ahh, ez lesz az új csengőhangom. :DD

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#28) vwpolopg


vwpolopg
őstag

(#29) PierNight


PierNight
aktív tag

úristen de idegesítően sz*r, még jó, hogy nem nézem a vb-t :D
sztem pár nap és betiltják...mert biztos mennek a panaszok a tvknek akik meg majd tejelnek a szervezőnek h tiltassák be.

(#30) zoo8800 válasza Armahun (#21) üzenetére


zoo8800
veterán

Már ne is haragudj, de elmész te a pitsába :D

rip and tear, until it is done

(#31) csimave válasza Armahun (#21) üzenetére


csimave
tag

Ez nagyon nagy oldal:D
Nyomjátok be az összes "instant" dolgot, tekerjétek fel a hangerőt.
Szétmegyazagyam:D

http://www.pro-betting.atw.hu TUTI TIPPEK SPORTFOGADÓKNAK!

(#32) danih válasza Armahun (#21) üzenetére


danih
addikt

Nagyon üt, a legjobb hogy megy az overlap, megnyomhatod 100x egymás után, csak erősödik :))
Tiltsák már be a csimpikürtöt!

[ Szerkesztve ]

(#33) mephi666


mephi666
nagyúr

azért az angolok kitettek magukért, mert időnként lenyomták a vuvuzela hangját :)

nekem is megfordult a fejemben, hogy ha megnyernénk a vb rendezési jogát, akkor ki kellene menni kereplőkkel nyomni... szerintem 20-30ezer kereplő is jól szólna... :B

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#34) danih válasza mephi666 (#33) üzenetére


danih
addikt

jól szólna a "qurva anyád" össznépi ritmikus skandálása alá :DDD

(#35) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ez úgy lenne jó ha csak akkor használnák amikor az ő csapatuk játszik nem az összesen, hogy akadna a torkukon. ;] :D

(#36) Probber


Probber
őstag

Remélem sikerül kitiltaniuk a VB. alól ezt a sz@rt! Engem speciel baromira idegesít a meccsek alatt.

(#16) Pukkancs :DDD

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#37) barnam_


barnam_
nagyúr

Érdekes mennyire idegesített az első meccsen, most meg már kezdem megszokni. De ha ott kéne ülnöm, biztos megőrülnék.

(#38) SzlobiG válasza barnam_ (#37) üzenetére


SzlobiG
félisten

A legjobb benne hogy ott van a fülükbe a dugó.:D

(#39) Ijk


Ijk
nagyúr

Én nem értem mire jó ez a szar. Ezek az emberek süketek vagy mi a fene? Olyan jó volt mindig hallgatni a szurkolók éneklését, imádom a dallamot. Ez a vuvuzela pedig felér egy kínzással. Szerintem a titkosszolgálatuk ezt használja vallatásra, fél óra alatt bárkit megtörnek.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#40) csimave válasza Ijk (#39) üzenetére


csimave
tag

:DDD egyetértek veled. nagyon utálom már ezt a szarságot.

http://www.pro-betting.atw.hu TUTI TIPPEK SPORTFOGADÓKNAK!

(#41) :-I válasza Ijk (#39) üzenetére


:-I
tag

Nyújtsunk be egy petíciót ez ellen a szar izé ellen. :C

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#42) mephi666 válasza :-I (#41) üzenetére


mephi666
nagyúr

már megtették... (és emellett csomó helyen)

...eredménye szerintem nem nagyon lesz :( habár eddig az összes meccset néztük és hozzá lehet szokni épp a monotonitása miatt... egy idő után már nem is figyeltünk rá és nem zavart: néztük a játékot, beszélgettünk és totál megfeledkeztünk róla...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#43) Jofi81 válasza :-I (#41) üzenetére


Jofi81
őstag

(#44) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

én konkrétan annyira felkúrtam magam, hogy a hangot ki akartam rakni a gépre, mert hát azon van realtime zajszűrőm. hallás alapján nem kellene nagy sávot szűrni az advanced hangszerük miatt;]

egyébként a dolog remek, VBt rendezni reklámérték. amit sikeresen is hasznosítanak az ország pozitivumainak kiemelésére. pl itt vannak a világ legfejlettebb és legügyesebb szurkolói, akikre mindenki pozitivan fog visszaemlékezni. mintahogy a VBre is. majd biztos vissza is jönnek, mert annyira jól érezték magukat.

értem én, hogy feltűnést akarnak, és a nemzeti összetartozást akarják erősíteni. valamint megmutatni a világnak, hogy milyen jók. csak ezt nem így kéne. más szórakozását zavarni, főleg házigazdaként, nem illendő, mert a büdös életbe többet nem megy oda senki. lehet, hogy toleránsak (nak tűnnek elsőre) a szurkolók, és (úgy tűnik) tiszteletben tartják a helyi szokásokat, de a következtetés meglesz.

mindenesetre nem lennék meglepve, ha most jóideig megint nem lenne fejlődő országban VB. mert bárhol lehet valami párszáz éve nem használt primitiv hangszer, amivel a helyiek megpróbálhatják tönkretenni mások szórakozását. nomeg szórakoztatóipar bevételeit, mert erről is szó van. plussz kockázati tényezőket meg megpróbálják a vállalatok elkerülni, ha lehet.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#45) barnam_ válasza proci985 (#44) üzenetére


barnam_
nagyúr

Tudósok megmondták hogy nem lehet kiszűrni :P Mert olyan széles tartományban ad ki hangot, hogy ha szűrnék, akkor mindent hangot megszüntetnének. Valamelyik topicban linkelték a cikket.

(#46) proci985 válasza barnam_ (#45) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

francba:DDD

azért ez durva, hogy ilyen hamar elkezdték kutatni a szűrhetőségét;]

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#47) mephi666 válasza proci985 (#46) üzenetére


mephi666
nagyúr

hülye tudósok... én már pénteken megtaláltam a megoldást: sör :) pár üveg után már nem foglalkozol a zümmögéssel...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#48) Eastman


Eastman
őstag

”A vuvuzelákat nem fogjuk tiltani” – idézte Stan Schaffner FIFA-szóvivőt az Afp hírügynökség.

"A vuvuzelák maradnak, csak egy kisebbség van ellenük - nyilatkozta Rich Mkhondo, a szervezőbizottság szóvivője. - Ez része a dél-afrikai kultúrának, mi így ünnepeljük a világbajnokságot, a vendégeinket pedig arra kérjük, hogy tiszteljék ezt."

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#49) C4mp3r válasza Eastman (#48) üzenetére


C4mp3r
addikt

vicc... micsoda kultúra, hogy orrba-szájba fújja a sok nigger azt a szart és ezzel megbolondítják a szurkolókat.. vagy nekik nem kell tisztelni más szórakozását?

(#50) PazsitZ válasza S.J.M. (#3) üzenetére


PazsitZ
addikt

Esküszöm én sem értettem tegnap mikor a szomszéd szobában haver a meccset nézte, hogy mi az a hülye hang. Tényleg olyan mintha darázsfészek hangja lenne :D

- http://pazsitz.hu -

(#51) ABE válasza Eastman (#48) üzenetére


ABE
őstag

"A vuvuzelák maradnak, csak egy kisebbség van ellenük"

Ezt úgy kellett volna mondaniuk, hogy a kisebbség van mellette.

"a vendégeinket pedig arra kérjük, hogy tiszteljék ezt"

Na, ők meg megtisztelhetnék annyival az embereket, hogy ha már ilyen rangos esemény szervezését megkapták, akkor legalább nem cseszik szét sok millió néző szórakozását a helyi "kultúrájukkal".

(#52) PazsitZ válasza ABE (#51) üzenetére


PazsitZ
addikt

Kultúra?
Csak most hallom a hírekben, hogy ezért is külön kell könyörögni, hogy legalább a nemzeti himnuszok alatt ne fújják. :(

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#53) Jofi81


Jofi81
őstag

(#54) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Még szerencse, hogy hangyafasznyit sem érdekel a foci, mert megkattannék tőle, az biztos. Hülyék ezek a fekák, ha ez tetszik nekik.

Rip and tear

(#55) :-I válasza Jofi81 (#53) üzenetére


:-I
tag

na kíváncsi leszek rá. :K

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#56) DEJVID


DEJVID
őstag

Reménykedjünk. Vicces azért, hogy nyit feléjük Európa/FIFA, idehozzák a vb-t és ezzel rengeteg pénzt, ők meg szembeköpik őket. A kúltúra tiszteletben tartása meg egy vicc, mikor ők még a himnusz alatt is fújják.

(#57) hfrankee


hfrankee
senior tag

Ez a videó alapján még tv-n keresztül istenes a dudaszó.... :D
agyfaszt kapnék azonnal a helyszínen!

(#58) nem_tom


nem_tom
őstag

Kell nekem is egy ilyen. :D

Amúgy én jogosnak tartom, hogy nem tiltották be. Mivel az az ottani kultúra része, amit bizony nem foszthatnak meg egy néptől a saját hazájában. Ha nem tetszik, akkor meg tartsák másutt a VB-t.

(#59) hfrankee válasza nem_tom (#58) üzenetére


hfrankee
senior tag

(#60) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Hogyan lehet foci meccset nézni, ha közben a "lelkes szurkoló" feje előtt van ez a sz.?!?
Egy ilyen sz.t se engednék be a stadionokba. Fújják az utcán! Nem kell betiltani, csak a stadionokból KItiltani. Jó napot!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#61) :-I


:-I
tag

jó hír, működik a szűrő, már nem zavaró, sőt, én nem is hallom. :K

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#62) barnam_ válasza :-I (#61) üzenetére


barnam_
nagyúr

Tényleg sokkal jobb :)
Bár nekem olyan mintha hé mindig szólna, csak már nem az idegesítő hangon. Figyeld meg amikor elhallgat a kommentátor, hallani a monoton zajt.

(#63) :-I válasza barnam_ (#62) üzenetére


:-I
tag

én azt betudom sima trombitának meg éneklésnek meg mindennek. :D

ha nem figyelsz rá, nem zavar.

igen, akkor lesz igazi haszna. :DD

[ Szerkesztve ]

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#64) barnam_ válasza :-I (#63) üzenetére


barnam_
nagyúr

Kicsit fura, de jó :D
szer.: az igazi teszt délután lesz az elefántcsontpart - portugál mérkőzésen :))

[ Szerkesztve ]

(#65) barnam_ válasza :-I (#63) üzenetére


barnam_
nagyúr

Hát ezzel már nem tud mit kezdeni a szűrőjük :(

(#66) :-I válasza barnam_ (#65) üzenetére


:-I
tag

igen, ugyan úgy hallani. :O

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#67) Csemike


Csemike
csendes tag

(#68) barnam_ válasza Csemike (#67) üzenetére


barnam_
nagyúr

Tudod, nagy az isten állatkertje, és alacsony a kerítés... :)

(#69) Csemike válasza barnam_ (#68) üzenetére


Csemike
csendes tag

Olyan sokszor hallom mostanában ezt a mondatot. :) Miért? Mondjuk... Nem veszem magamra. :DDD

(#70) Motion_Blur válasza Csemike (#67) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Na az ilyen buzeránsokat is addig kéne ütni, amíg mozognak..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#71) barnam_ válasza Csemike (#69) üzenetére


barnam_
nagyúr

Valamivel ki kell fejezni hogy sok hülye közt élünk :D

(#72) RootRulez


RootRulez
félisten

Az első meccskor már maj'nem szétszedtem a TV-t mire mondta a kommentár, hogy mi is ez... Akkor döbbentem rá, hogy a hiba nem az én készülékemben van... Már lassan megszokom...

═════════════════════════════════════════

(#73) stangli


stangli
senior tag

(#74) csimave


csimave
tag


:))

[ Szerkesztve ]

http://www.pro-betting.atw.hu TUTI TIPPEK SPORTFOGADÓKNAK!

(#75) albertboy


albertboy
tag

(#76) tildy


tildy
nagyúr

Ha benne vagyk az első 5000ben akkor hamarosan érkezik a vuvuzelám:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#77) dízelracer


dízelracer
senior tag

Ennyi ...

:P

(#78) albertboy


albertboy
tag

Zidane is emiatt húzta fel magát...
http://mellbimbo.eu/files/zizou.gif

(#80) stangli


stangli
senior tag

Zidane utálja a vuvuzelát :DDD

(#81) stangli


stangli
senior tag

(#82) Csemike


Csemike
csendes tag

"Tegnap este egy csodálatos romantikus fimet néztünk a feleségemmel, feküdtünk az ágyban, átadtuk magunkat az érzelmek sodrásának, amikor egyszercsak a film közepén a párom odafordult hozzám és így szólt:
- Te vagy a legidegesítőbb, legelviselhetetlenebb bunkó paraszt, akit a föld valaha a hátán hordott, hogy dögölnél meg!
Bevallom ez annyira váratlanul ért, hogy kiesett a kezemből a
vuvuzela..."

:D

(#83) kmisi99


kmisi99
addikt

Én utálom a focit de emiatt a szar miatt lehet nézném tök jó hangja van!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Eastman:] Vuvuzela
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.