Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csak nem arra célzol, hogy másolt kulccsal ellenőrzik, esetleg elviszik a rekeszek tartalmát?
Na, ezért nem használom a csomagmegőrzőket soha.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Mr.Csizmás válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

elvileg minden este zárás után kiürítik a szekrényeket biztonsági és higiéniai okokból.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) Vakegérke válasza Mr.Csizmás (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

A zárat viszont nem cserélik. Legalábbis nem hinném. Tehát ha van hozzá másolt kulcs...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) DeFranco válasza Vakegérke (#4) üzenetére


DeFranco
nagyúr

... amit fusiban lehet csak megcsinálni, mert nem hiszem hogy a földszinti "percúr" kulcsmásoló szivesen látna egy csomagmegőrző kulcsnak látszó tárgyat.

Persze a lehetőség adott, de viszonylag kicsi az otthon másoló apparáttal rendelkezők és plázába járók halmaza.

(#6) Eastman válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Eastman
őstag

Nem, nem arra gondoltam. Inkább arra, hogy valaki egy százasért hazaviszi az eredeti kulcsot és mikor megy vásárolni, neki stabilan van egy szerkénye (az eredeti kulccsal).

A 20-ból.

A többi ezer ember meg csak nézi a 15 üresen bezárt szekrényt és toporog a táskájával. :(((

Szerk:
Egészen más az amikor pl. egy pályaudvari csomagmegőrzőben van kb. 300 szekrény és abból 30-40-en hazaviszik a kulcsot. Marad még 260 használható...

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#7) adalbert1


adalbert1
veterán

Most rosszindulatú és korlátolt leszek, de az ilyeneknek kívánom hogy pont az a 100 Ft hiányozzon az anyjuk tisztességes eltemetéséhez... :(((

(#8) Thunderzolee

Ez nem úgy van, h nem tudod kivinni az áruházból a kulcsot, mert becsipog a kapunál? Legalábbis én már jártam úgy, h a kulcson levő műanyag logo az belül tartalmaz egy lopásgátlót is, és mosdóba akartam menni, de az a kapun kívül volt, és a biztonsági őrnél hagytam végül a kulcsot, mert bejelzett.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.