Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) SkyS1gn válasza Vistaboy (#49) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ja az lehet, én sem sértésként mondtam! ;)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#52) gianni85 válasza .LnB (#41) üzenetére


gianni85
veterán

azért ahhoz az atomhoz 25öt kell ölni halál nélkül... aki azt megcsinálja, az vagy nagyon profi, vagy nagyon szerencsés, vagy nagyon csal, vagy az ellenfelei irtó bénák :DDD

(#53) .LnB válasza gianni85 (#52) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem vagyok jó "kodos", de nem egyszer sikerült. Igazából arra se vagyok büszke, hogy 25killig játszottam azzal a játékkal ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#54) gianni85 válasza .LnB (#53) üzenetére


gianni85
veterán

én elvagyok vele, cod-bf, nekem krumpli-burgonya... azzal játszok éppen, amelyik a haverok körében éppen a menő

(#55) nanorambo


nanorambo
őstag

Hát nálam két hétig húzta a játék. Borzalmas lett. A videók pedig jók voltak belőle :DD
Pedig nagy Battlefield fan vagyok, de a BF4 egy free-to-play lövölde szintjén van. Illetve nagyon olyan hangulata van számomra.

[ Szerkesztve ]

(#56) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Komolyan azt hitték, hogy majd egy bf3 szintű dlc-t mindenki meg fog venni? A bf-esek valamivel magasabb átlagéletkorúak mint a codosok, nem értem mit hisz az EA, need for speed elaádsai is szarok már az elmúlt 4 évben, nem kéne talán gondolkozni?

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#57) Prof válasza GeryFlash (#56) üzenetére


Prof
addikt

Pont azt teszik. Nem azert az egyik legnagyobb (kozutalatnak orvendo) kiado, mert annyira nem ertenek a penzhez. Amig a fejostehenek mukodnek (Sims, sportjatekok) addig elvannak, bar tanulhatnanak gyorsabban is Blizzard szintu feje'srol (kb. olyan mint az Apple minden teruleten kb. megfeji az embert profi modon, az MS-nek ez mar csak adott teruleteken sikerul)
Amiben nagyot hibaztak, hogy kb. nulla/hasznalhatalan (tobb honapos verzios) open betat tartva alig teszteltek a jatekot, a manapsag bevett szokas sok millio ingyen teszter segitsege nelkul a hirtelen megterules vegett. Mivel nem ok a fejlesztok az is lehet siman teves adatokat kaptak a Dice-tol a jatek allapotara vonatkozoan, amiert mar honapok ota utik a Dice fejet, adva nekik most egy 31 Jan-os hataridot.
Az emberek lustak,ha adsz nekik 10 evet 20 ev alatt se keszul el a program, ha nincs egy vezeto, nem fugg a fizujuk/allasuk a hataridore elkeszitett minosegi munkatol. (miert is sietnenek ha betudjak biztositani a megelhetest 2 szer annyire idore egy adott projektnel ;] )

Amugy meg szerintem is BF3 expansion-nak foghato fel a program kb.

[ Szerkesztve ]

(#58) csiki_92


csiki_92
aktív tag

Megjött a Mantle patch. :)

(#59) .LnB válasza csiki_92 (#58) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Zsír, tegnap megvettem a gamet, ma tesztelem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#60) iMaverick válasza csiki_92 (#58) üzenetére


iMaverick
addikt

A játék írta ki? Neten nem látom hírként. :F

Ráadásul akkor jönnie kellene (nem béta) Catalyst-nak is, nem?

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#61) csiki_92 válasza iMaverick (#60) üzenetére


csiki_92
aktív tag

Battlelog-on van kinn, és az origin is megtalálja magának. Több, mint 1 GB-os. Catalyst még nincs hozzá, de a Battlelog-on a követelményeknél ott van, hogy Catalyst 14.1 beta, szóval a nevéből kiindulva még ebben a hónapban lesz az is.

(#62) iMaverick válasza csiki_92 (#61) üzenetére


iMaverick
addikt

No közben már nekem is lefrissült a BF4. Erre a 14.1-es béta Catalyst-ra meg kíváncsi leszek, hogy egyáltalán felkerül-e még ma-holnap!

Nem szoktam béta driver-ekkel zsonglőrködni, de ez felkeltette a figyelmemet.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#63) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ink csináltak volna egy BC3-at...hm

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#64) RichieTri válasza - = Zk = - (#63) üzenetére


RichieTri
senior tag

nanemaaa...ez a csapat?
ezek inkabb semmit se csinaljanak

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#65) - = Zk = - válasza RichieTri (#64) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én a BF3 után valahogy ink azt vártam. (mondom ezt BF3 "fanatikus" ként)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#66) Kaiku válasza Xaels (#21) üzenetére


Kaiku
senior tag

Nah igen, de azt nem illik felhozni mert az tabu és sérthetetlen.

(#67) Anfänger


Anfänger
őstag

Bullshit amit Peter Moore össze "hablatyol" . Nagy fos ez a game ebben az állapotban a híres netcode-al együtt. :P

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.