Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Azharel


Azharel
aktív tag

De kinek kell battlepack, amikor a játék egy hulladék? Én már 2 hónapja nem is játszok vele.

[ Szerkesztve ]

(#2) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A legnagyobb probléma szerintem az, hogy nem vártak ki eleget a két játék kiadása között. Én viszonylag sokat játszottam a BF3 multijával. Tetszett is, jó játék. Viszont semmi motivációm nem volt , hogy megvegyem a 4. részt. Nem nyújt annyival többet. (Most talán a Mantle kipróbálása miatt egy 4500ft-os letöltőkódba beruházok, többet nem ér. Jelenleg ennyiben változott a hozzáállásom.)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) D.Orion válasza .LnB (#2) üzenetére


D.Orion
veterán

+1
Ha nem jutok hozzá az alap játékhoz féláron, akkor én se veszem meg. BF3 után ez olyan, mint egy DLC...

(#4) ->Raizen<- válasza Azharel (#1) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Nem a hibák az oka persze... Mert a fórumokban, és az emberek között nem terjed a pletyka hogy mekkora bughalmaz a játék persze... :N Én is valahogy úgy vagyok vele ahogy te. Ha még is játszok, kiraknak, mert túl jó vagyok sniperrel. Nem bírja a sok tizenéves pistike benyelni hogy kifektetem őket. ;] Várom a mantle api-t meg a patchet a játékhoz, meg aztán keresek egy olyan szervert , ahonnan nem rugdalnak ki 5 perc után. :))

[ Szerkesztve ]

(#5) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Pedig de. ;)

(#2) .LnB Agreed. Majd humbliban... ;]

Neked hogyhogy új rangod lett?

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#6) vg válasza ->Raizen<- (#4) üzenetére


vg
addikt

Csillognak a pixelek a hozzászólásod körül.

(#7) .LnB válasza vg (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy igazi sztár sniperrel van dolgunk :D ;]

(#5) tDr1v3r Jól nyalok :D Most vettem észre, ahogy szóltál :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) Azharel válasza ->Raizen<- (#4) üzenetére


Azharel
aktív tag

Az igazi kárpótlás az lenne ha hozzánk vágnának egy ingyen dlc-t. De persze ez nem fog megtörténni....

[ Szerkesztve ]

(#9) AS


AS
félisten

Titanfall majd az jobb lesz mint ez biztos.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10) beteg


beteg
őstag

Az új DLC-k hatására majd generációváltás történik? LOL
Én már uninstalláltam és több részt biztos nem fogok megvenni tőlük.

Csak futni kell!

(#11) adamssss


adamssss
veterán

Nem a Battlefield 4 hibái felelősek a gyenge eladásokért

Biztos azért adnak el belőle el ennyit mert annyira jó...

Beszámolója alapján a visszaesést főleg a jelenlegi generáció gyengesége,
ezt valaki magyarázza már el, mert esküszöm nem értem, hogy milyen generációról van szó.

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#12) RichieTri válasza AS (#9) üzenetére


RichieTri
senior tag

hát sajnos azt már most temetik...
a COD-os játékmenete meg a 12 fős multija miatt.
ettől függetlenül én is várom, de egy ekkora csalódás (BF4) után kicsit szkeptikus vagyok.
megvettem én is, de minek?már csak akkor lépek be ha a PS2 ben véletlenül patchelnek vagy az arma3-ban nem találok kedvemre való szerót...

DLC-t hozzánk vágnak? melyiket a Second Assaultot??? én azokat a pályákat már kifizettem a 3-ban... :)

[ Szerkesztve ]

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#13) Kaiku


Kaiku
senior tag

Sajnos, nem foglalkoztak eléggé a pályák kidolgozásával sem. Ez főként igaz az első DLC-re. Nincs meg az egyensúly. Aki a játékmódot sajátosságát szeretné játszani az mindig szív a sniper-ek, állandó mortal, tank, AA miatt. Ez főként a rush módra igaz. Túl nagy az "erős" fegyverek hatótávolsága túl gyorsan újratölt stb. A csalók (X22) visszaszorításával sem foglalkoznak eléggé.

(#14) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Nem a F... nem!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#15) Ubran


Ubran
tag

Az egyebkent is nem tul nehez fejlodest most megjobban megkonnyitik... Grat.

(#16) iMaverick


iMaverick
addikt

hogy a tavaly megjelent China Rising című bővítményen kívül idén öt újabb DLC-t terveznek kiadni a játékhoz.

Én azt hittem, hogy ehhez is csak 5 DLC lesz összesen... Ezek szerint 6?

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#17) SkyS1gn válasza iMaverick (#16) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Tuti elírás

China Rising
Second Assault
Naval Strike
Dragon's Teeth
Final Stand

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#18) iMaverick válasza SkyS1gn (#17) üzenetére


iMaverick
addikt

Akkor nem bennem van a hiba! :R

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#19) AS válasza RichieTri (#12) üzenetére


AS
félisten

Lesz béta majd nagy vonalakban meglátjuk milyen is. Source engine szánomra pozitívum.
Bf4 el az a baj hogy nagyon bugos a hit box meg ugy minden ami benne van. Hiába szép a motor ez egy multis fps-l nem fő indok....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#20) KubanitoS válasza adamssss (#11) üzenetére


KubanitoS
veterán

ezt valaki magyarázza már el, mert esküszöm nem értem, hogy milyen generációról van szó.

Pontosan ez érdekelne engem is. Remélem nem a jelenlegi emberi generációról beszélnek, másra viszont nem tudok gondolni. Szégyenteljes mentalitás lenne, ha az emberekre fognák a dolgot, hogy hülyék, mert nem játszanak ezzel a szennyel... Mondjuk kicsit érdekes generációkról beszélni, amikor a BF3 alig egy pár éve jött ki.

A játékra visszatérve egyébként számomra is úgy tűnik, hogy nem sok előrelépés van a BF3-hoz képest. Ha még ráadásul bugos is a BF4 (én magam még ki sem próbáltam), akkor nem látom miért kellene váltani a felhasználóknak.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#21) Xaels válasza AS (#19) üzenetére


Xaels
félisten

Mert a CS a szuper hitbox-ról híres xD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22) alevan


alevan
őstag

Persze, a konzolokat kell okolni. Nem peddig:
•bughalmaz a játék minden platformon
•telebasszák DLCkkel, melyeknek az össz árából komplett játékot lehet venni, és ezt nyíltan nyilatkozza...
•PCre ígérgetik a Mantle patchet, de szerintem nem az AMD miatt van csúszás...

De most komolyan. Ezek ténleg ennyire hülyének nézik az embereket? Vagy csupa agyatlan birka vezeti a céget?

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#23) .LnB válasza KubanitoS (#20) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Véleményem szerint pedig pont a játékosokra értik. Mivel megemlítik a többi játékot is. Jelenleg elég nagy közutálat lengi körül az EA-t (persze jogosan).

#21 XaelsA CS:GO igen, nem véletlenül a No.1 Competitive FPS game jelenleg is!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#24) Gergosz2 válasza .LnB (#2) üzenetére


Gergosz2
veterán

Ez alapvetően nem is lenne baj, de ahogy te is írtad , alegnagyobb probléma az , hogy nem nyújt újat a játék. Azt hiszem erről cikkeztek i s , hogy a készítők nem akarnak egy BF3-tól, teljesen eltérő játékot készíteni , de arra már nem emlékszem ezt mivel is indokolták.

Részemről a BF3 is nagy csalódás volt, LE -t vettem fémdobozzal a legelső nap, de kb 2 hét alatt ráuntam. Sokkal jobban tetszik a BC2 jó is lenne ha érkezne hozzá folytatás de attól félek azt is BF4 szerűre csinálnák.

Amúgy meg nem hiszem el, hogy nem tűnik fel nekik , ha a manapság megszokott átlagos bugos játékon kívül még szarabbat adnak ki az nem hat az eladásokra..

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#25) Sub-ZeRo válasza Xaels (#21) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Addig volt a jó, míg a tf2 motorját nem kapta meg. Előtte a régebbi enginnel sokkal jobban lehetett játszani, mint a mostani cs.go-val. Megvettem de kb. 4 órám van benne. A hitbox egy hulladék. mellémlőttek és meg is döglöttem. Pedig a szerver belőtte a ratejeimet, de a 66 az semmi. Míg 100-on volt akkor a hitbox is jó volt.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#26) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Szvsz a Bf 2 elég magasra tette a mércét.

És lehet hogy egyedül vagyok vele de nekem még a botok elleni sima egypályás offline párperces játék is hiányzik. Egyszerű unaloműzőnek annyira király volt.
És nem vagyok tizenéves de néha az online-ban ezek a sniperkirályok meg cheaterek is elvették a kedvem. A botokban sosem csalódtam :DD

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#27) .LnB válasza Gergosz2 (#24) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én elsősorban mindig is CS-vel játszottam. Komolyabb szinten. A BF széria mindig ilyen mellékes volt nekem. De a BC óta játszom mindegyikkel. Nem is olyan keveset. Itt szerintem az volt a baj, hogy az EA nyomására, próbálták a COD-al egy időben kiadni. Ennek ez lett az eredménye. Mondjuk a 4 Multiját nem próbáltam még. Majd talán ma megveszem.

(#25) Sub-ZeRo: Ne a tucat public szerverek legyenek a kiindulási pont. Igen kell némi ráfordított idő egy értelmes szerver - user config megcsinálásához. Viszont jól be lehet lőni ezeket. Persze semmi sem tökéletes. Én sokat játszottam ESEA szervereken, azok nagyon jól voltak configolva. A hitbox-ot pedig egyértelműen LAN-on kell tesztelni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28) Louis válasza vg (#6) üzenetére


Louis
tag

:DDD

''Nézd ott egy csikorgó nyom...''

(#29) Gergosz2 válasza alevan (#22) üzenetére


Gergosz2
veterán

meg az is baj , hogy ilyen bullshit hülyeségekkel van teli amit én képteéen voltam megszokni.
pl:
vehicle disable baromság, amikor 3 rpg után csak füstöl a tank ahelyett hogy robbanna és aki benne ült az vígan kiszáll és elfut. A másik ami borzolta az idegeim a BF3ban az , amikor meghalt ez ember és az idegesítő összeesés, vergődés következett. A világító sniper scoperól nem is beszélve..

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#30) ddaydome


ddaydome
senior tag

Megmondókapitány:DDD

Talán, ha jobban lett volna optimalizálva, ha nem kéne neki atomerőmű?:) Talán, ha hagytak volna több időt a fejlesztésre?:)

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#31) exec79


exec79
tag

csak en latok osszefuggest az erdeklodes visszaesese, es az eladasok csokkenese kozott?

(#32) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ja, nyilván semmi köze az eladásokhoz azoknak a tényelnekm hogy nem lehet szerverre csatlakozni, kifagy a cucc - ezek csak úgy vannak feature-ként a játékban... :EA-t RPG-ző smiley:

https://www.coreinfinity.tech

(#33) Xaels válasza .LnB (#23) üzenetére


Xaels
félisten

A CS:GO messze nem a hitbox miatt lett az. A konkurenciát a kiadók teljesen pubbá tették. Nincsenek modok, nincs LAN, Lobby rendszer és a többi. Attól még a hitbox fos alapból...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#34) .LnB válasza Xaels (#33) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Source-ban az volt a hitbox. De GO-ban komoly probléma nincs. Vagyis közel sem akkora a hibahatár mint más játékokban.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#35) SkyS1gn válasza ddaydome (#30) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Gépigénye alig változott a 3-hoz képest...aztán nem kicsit néz ki jobban :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#36) mentoloshypo válasza .LnB (#2) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Annyival? Semmivel!
Itt a hiba, kedves EA, a többi csak rizsa...

(#37) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Egyébként nagyon nagyon sajnálom az EA-t, hogy nem kaszáltak X+1 milliárd dollár tiszta profitot az előző generáción. Tényleg annyi le vagyok sújtva, ez szavakban nem lehet kifejezni! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38) haxiboy


haxiboy
veterán

Nem? Igazából bugok már nem nagyon vannak benne, legalábbis a legutóbbi patch óta csak a "could not join server" buggal találkoztam ami a battlelog hibája...igazából az zavar hogy van 1 jármű ami túl OP a többihez képest, ez pedíg az anti-air...átlátja majdnem az összes pályát, kiszedni persze nehéz, inf-re is sokat sebez, jeteknek/heliknek meg esélyük sincs közel menni...

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#39) Prof


Prof
addikt

Egyik multis fps-t se tartom komolynak ahol van sniper vagy hasonlo 1000m-rol lelovom a masikat fegyver.

Lehetne egy 1000 dollaros DLC B-52 Hiroshima cimmel. Kapnal egy repulot es egy kattinassal ledobna a mapra bombat. Maris megdobna az eladasokat ;]

(#40) AS válasza Prof (#39) üzenetére


AS
félisten

Pár nappal utána lehet egyedül játszanál :D
Vagy akinek van olyan azok egymással...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#41) .LnB válasza Prof (#39) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyik COD-ban, talán a MW2-ben van ilyen KillStreak perk. Atombomba, minenkit megöl, és vége a meccsnek. Értelmes game ez a COD... ;] Utálom mint a .... :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#42) Sub-ZeRo válasza .LnB (#41) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ilyennel már találkoztam. Kb. 2 percet voltunk a pályán, aztán huss, a skinem beleégett a falba... :DDD

(#39) Prof: Háburós fps játékokban, de nem cask abban, hanem az életben is használtak ilyen fegyvereket. Így a játékba is bekerül. Amúgy meg sok olyan szerver van, hol a gránátvető, sniper és hasonló dolog tiltva van. Lásd egy cod4-es Magyar szerót, ott már cask gépfegyver meg pisztoly + kés van. Bannoltak is onnan, mert "beugattam" az adminnak, hogy ezen a szerón cask késsel lehet majd menni mert mindent tiltanak. Szegénynek széttiportam a lelki világát... ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#43) zsigus válasza adamssss (#11) üzenetére


zsigus
őstag

Generációváltás van jelenleg. Emiatt visszaeshetnek az eladások. Mert új konzolra gyűjtenek az emberek; a régire már nem akarnak multiplatform játékot, ha meglesz az új gép nemsokára; eladták a régi gépet, és spórolnak az újra; stb. stb..

Ettől függetlenül:

"Peter Moore elmondta a befektetőknek, hogy a felmerült hibáknak semmi köze nincs a vártnál alacsonyabb eladási mutatókhoz"

Nyilván... Pedig azt hittem, hogy a saját terméküket a porba alázzák, és elnézést kérnek a befektetőktől. (sarcasm smiley)

(#44) tDr1v3r válasza .LnB (#41) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Én imádom, de Ghosts-ban jobb a KEM Strike, szépen átváltoztatja a pályát. :P

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#45) .LnB válasza Sub-ZeRo (#42) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ennek a videó végén látható a Nuke. Én nagyon szerettem a COD4-et, nagyon jó multiplayer játék volt. A MW2-t előrendeltem mert vártam a COD4 után. Aztán akkorát csalódtam, hogy azóta nekem a COD az szitokszó! ;] Gyűlölöm zsigerből mindet! (ami nem COD4 :D)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#46) vg válasza zsigus (#43) üzenetére


vg
addikt

Én azért kíváncsi leszek, hogy a Dice túléli ezt a fiaskót egyáltalán. Nameg, az új Star Wars játékot ki merik majd adni Dice nevével?

(#47) Prof válasza Sub-ZeRo (#42) üzenetére


Prof
addikt

Ertem en csak olyan mint, hogy balance innentol nem letezik.
Amugy meg meglehet nezni a mostani slagerjatekot a Steam-en: RUST :DD
Koveket lehet dobalni egymasra.

(#48) Tikakukac


Tikakukac
titán

Nem azért nem fogy a játék, mert egy nagy kalap kaksi, hanem mert izé...hülyék az emberek és nem értik, miért is akkora királyság, hogy napokat kell szenvedni vele, hogy legalább sli alatt felbírjam rántani a grafot, mert ha nem, akkor szétrepül az egész. Hát tényleg sok buta ember van, ez remek móka.

EA tehát pár szívességet, első körben adják vissza a régi stúdiókat, utána húzzák le a rolót. Thx.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#49) Vistaboy válasza SkyS1gn (#17) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem elírás. Maximum akkor kint is rosszul tudják. A China Rising megjelent decemberben, azon felül idén még öt DLC csomagot terveznek kiadni:

"Battlefield 4 Premium is being recognized differently than BF3 Premium from a financial standpoint. There are five expansion packs in the pipeline for the year."

Forrás.

Érdekes módon reggel, amikor írtam a hírt, még mindenhol benne volt világosan, hogy azon kívül terveznek ötöt, most meg csak ebben az egyben említik. Most vagy ők hibáztak, vagy mindenhol javítva lett közben.

Mindegy, nem vitaképp mondtam. :)

(#11) adamssss: Ők a konzolgenerációra utaltak, hogy sokkal kevesebb játék fogyott idén PS3-ra és XBOX360-ra, emiatt nem tudták hozni a tervet. Kijavítottam, picit tényleg félrevezetően írtam.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#50) mrhitoshi válasza zsigus (#43) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ezt akartam mondani.
A játék jó, de most még nincs piaca. A BF3-nál jelenlegi generáción nem tud többet, viszont ahhoz még kevés next-gen van piacon, hogy az új játékokból nyereséget termeljenek. :U
PC meg nem releváns.

[ Szerkesztve ]

PS4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.