Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Arena87


Arena87
aktív tag

Elég béna a csóka :DDD
De remélem, hogy tényleg király játék lesz!!!

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#2) gery dee válasza Arena87 (#1) üzenetére


gery dee
aktív tag

Hát meg azért az a sniper távcső remeghetne egy kicsit vagy guruljon mindegy a lényeg az hogy nelegyen lebetonozva mert így túl könnyű célzás :D
A másik ami idegesít vagy is csak kicsit zavar az ahogy meghal. A kezeit szétdobja és kiterül mint egy gyalog béka, valaki csináljon vele valamit mert így én nem akarok meghalni :D

[ Szerkesztve ]

Abban a pillanatban aláírás.

(#3) LackoMester


LackoMester
addikt

majd meglájtuk ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#4) bestyen

A live-os demó alapján (szerintem) pont, hogy sokkal szarabb lesz. Egyszerűen nem bejövős...

(#5) D.Orion válasza bestyen (#4) üzenetére


D.Orion
veterán

Eme aláírással nem is kellett volna hozzászólnod a témához.

(#6) Jander


Jander
senior tag

Én diplomatikusan inkább azt mondanám, hogy más. Nekem speciel jobban bejön az MW2, miután kipróbáltam BC2 demót. Az épületbontás nagyon klafa, de én a járműveket annyira nem komálom. Utoljára az első Battlefield-el játszottam rengeteget, persze még PC-n anno.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#7) #10949376


#10949376
törölt tag

én ps3-mon és most pc is kipróbáltam a betát de nem vagyok meggyözve,szóval nem jó. az mw2 sokkal jobb és pörgösebb sztem.

(#8) roniR10


roniR10
csendes tag

A meghalás olyan mint az Ideglelés című film végén (puff) ;] ,kíváncsi leszek hogy fog ez átjönni a monitoron :DDD

(#9) Drenadar


Drenadar
veterán

nehéz végigszenvedni ezt a videót milyen béna ember má... áááá

(#10) bestyen válasza D.Orion (#5) üzenetére

Mert? Nálam nem zárja ki az egyik a másikat... Ha tetszene akkor ugyanúgy megvenném, mint az MW2-t...

[ Szerkesztve ]

(#11) akangels


akangels
tag

Hát nem tudom hogy még mindig mi köze van egymáshoz a két játéknak... MW2 sztem jobb már csak a játék menete miatt is... itt annnyira nincs csapatjáték mint az állat.. a fent kempelő sniperes nem azt védi aki megy előre és támadna hanem lövöldözik a spawnhelyet... egyszerüen nemolyan lett mint amiennek meg lett hypolva... oké BF köv résznek jó lesz de nem egy megváltó játék lessz az már nekem kiderült... ez csak saját vélemény

(#12) sosperecek18 válasza Drenadar (#9) üzenetére


sosperecek18
senior tag

Mert valszeg xbox vagy ps game-t láttunk, azért joyyal nem olyan könnyű szaladgálni mint egér, bill combóval...

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#13) v!ct0y válasza Drenadar (#9) üzenetére


v!ct0y
veterán

Te is lámapalázas lennél ha több millióan néznének ;] :DDD
Mióta kijött a béta szinte hozzá se nyúltam a MW2höz

(#14) Xaels válasza akangels (#11) üzenetére


Xaels
félisten

Személy véleményem szerint ez csak azért van, mert nagyon sok csalódott COD-os ugrott fejest a Beta-ba és ők nincsenek ahhoz hozzászokva, hogy csak abban az esetben lehet érvényesülni ha jó a csapatjáték. Ez idővel változni fog mert akiknek ez nem fekszik azok kikopnak illetve a krémje megtanulja és utánna változni fog. A 2 játék teljesen más játékmenetileg. Jó persze mind2ben lődözni kell, de a részleteiben nézve teljesen mások és megintcsak saját véleményem az, hogy elférnek egymás mellett és kár azon vitatkozni melyik a jobb, mivel mind2 oldalnak megvannak az előnyei és hátrányai.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15) atee


atee
őstag

A két játékból lehetne egy igazán jót csinálni.
Az MW2 evvel a szar multis rendszerrel az 50 m2 es pályákkal és az idióta teljesen valószínűtlen perkekkel elég mélyre ásta magát.
Viszont egyszerű mint a faék. Ez kell a tömegeknek és, ha valaki csak pörögni akar egyet publikon. Kiosztani pár hedsátot annak jobb választás.

Szemben a BC2 egy komolyabb játék. sokkal inkább csapat munkát követel.
Egyelőre még csak béta, de egyértelmű, hogy a járművek és a nagyobb pályák na meg a szerverek megléte nagyon jó előjelek.
Vannak hibái pl a gépigény mindjárt. Szerintem elég erős. Illetve pl. az assault kezdő fegyvere használhatatlan. Na meg a sok szerencsétlen aki csak fragelni jár be.
Persze ez egy béta esetében még normális is.
Majd elválik mennyire lesz jó.
Mennyire figyelnek a fejlesztők az igényekre.

D-day 2002-01-04 01:54

(#16) aram01


aram01
nagyúr

majd ha itt lesz a gépen,akkor mondok véleményt

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#17) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Mondani sok mindent lehet, főleg, hogy haza beszél, de legyen igaza.Elnézve a videókat, azért talán tényleg jó lesz:)

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#18) BalaNce87 válasza akangels (#11) üzenetére


BalaNce87
addikt

Most nem kötekedni szeretnék de a codba az égvilgánon nincs semmi csapatmunka, leszarják mi lesz a másikkal ők arra mennek amerre gondolják, nem védik pontot hanem arra mennek hogy minnél többet öljenek ez köszönhető az átlag életkornak is van kivétel de a többségét ezek alkotják, most ebbe a bf-be se érződik a teamwork de ha nem dolgozik együtt a csapat akkor kevesebb az esély a nyerésre, bár már a beta is tele van sok hülye gyerekkel akik mennek saját fejük után, és sajna elég valószínű hogy ez lesz a bukása, hogy nehezen tudsz majd normálisan játszani az átlag életkor miatt, akik ösztönösen hülyék.

[ Szerkesztve ]

(#19) Kr/\toS válasza v!ct0y (#13) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Jah. Szimplán lemosta a f*xomba. ;]

(#20) zH.


zH.
senior tag

Engem sem győzött meg.. :( Nem a grafikával van bajom. Egyszerűen sokkal pörgősebb az MW2. Felmegyek és ölök. Beadja amit kell..
Itt a sok bokor/spawncampes gyerek. 1 Tár kell egy emberbe..ez vicc.
Majd meglátom ,hogy milyen a teljes verzió.

just be

(#21) menalcas


menalcas
őstag

Más stílus szerintem kár is hasonlitgatni, de ha már így konkrét véleményt mondunk nálam eddig elmarad attól hogy verje az MW2-t..

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#22) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Az MW2-őt meg nyilván nem fogja megverni, mert közel se annyira populáris a kisgyerekek körében, maga a Battlefield, egyszerűen jobban tudják eladni a termékeiket, több a maszlag kevesebb a fejlődés. Aki a 4-et szerette/imádta nyilvánvaló hogy az mw2-őt fogja megvenni, mint ezt és ezzel rengeteg ember van még így, szerintem ha bc2 egy időbe jött volna mw2-vel akkor is ugyanúgy az mw2-őt vennék többen, rengeteget dob egy név meg a marketing szöveg, hiszitek vagy nem.

[ Szerkesztve ]

(#23) k.soma válasza Jander (#6) üzenetére


k.soma
senior tag

Én nekem is az MW2 jobban tetszik, csak unalmasabb.. :S Viszont BC2 Multi persze hogy jobb lesz mint az MW2 Multi, ha van 4magos procid meg valami 4000-res radeonod vagy 9000+-os nvidia-d..:D

Azt mondják a munka éltet.. de a pihenésbe sem halt még bele senki.

(#24) lovag05


lovag05
aktív tag

Hát nem estem hanyatt. . . "EA: A Bad Company 2 multiplayer jobb lesz mint az MW2" Ezután főleg többet vártam, legalább jobban összevágták volna, vagy valami. . .

[ Szerkesztve ]

So many demons, so little time...

(#25) @rglaaf


@rglaaf
veterán

persze jó duma szerintem még az Enemy Territory: Quake Wars szintet se éri el pedig az sem mai játék már és BC2-höz nagyon hasonló a játékmenete
[link] :R

PSN:BiZzare_0 ️

(#26) zolaas


zolaas
senior tag

Üdv!
Mi aztán nagyon vártuk az mw2-t. ( A TudatLAN csapat), egész nagy égés lett belőle. Az, h nem tudunk saját szervert hostolni számomra számunkra meg is ölte a Cod szériát. Már az 5 ben sem tetszett, hogy nincs rendes mod alá, de ez egyenesen megöli a rendes teamworkot. Ugye felröppentek hírek, h írják azt a modot cod:mw2 alá amival ez majd elmúlik. Na ezt azért megvárjuk. A Bf2-vel szimplán csak nem játszottunk elegen. Csak fun jellegel próbálgattuk, nagyon összeszokott brigád kell hozzá. Most ugye ugyanez igaz a BC2-re is. A szerverek jelenléte kecsegtető. De publikon hatalmas szerencse kell ahhoz, hogy megfeleljen az én elvárásaimnak játékélvezet (kikapcsolódás ) szempontjából. Addig ez a fajta játék számomra nem túl nagy élmény. A sok Cod publik lámának meg sose fog tetszeni. Letöltik mennek fragelni, azt csodálkoznak, hogy mindíg elbukják a pályát. Ez már Cod 4-es szerónkon is megfigyelhető volt anno.
Tehtá én azoknak adok igazat, akik azt mondják, hogy mivel a játékokkal játszó korosztály elég fiatal, meg sem tudja a cod szériáksikerét közelíteni. Remélem, h a végleges verzió nem lesz ennyire bugos, de ígéretes. Mindenesetre az mw2-t sose fogom megvenni, mert egy átbaszás számomra, ezt meg előrendeltem, bár főleg a béta kulcs miatt. Ez viszont nagyon jó pont a BC2-nek. Az Mw-vel is lehetett volna ilyesmit csinálni, sőt még most is lehetne egy mp demót kiadni, de akkor sztm a harmada játék se fogyott volna, ha előtte ki tudtuk volna próbálni. Közülünk is sokan megvették, azt játszottak vele vagy 2x.

Már nem Sürgős!!! De, moziplakátokat keresek !!! :D

(#27) @rglaaf válasza zolaas (#26) üzenetére


@rglaaf
veterán

És fogadjunk amikor elkezdted telepiteni a mw2-t akkor jöttél rá hogy steam nélkül nem megy, és amikor játszani akartál vele akkor vetted észre hogy nincsenek serverek és az iw-neten keresztül bonyolódik a matchmaking.A megjelenés előtt bejelentettek mindent és nem 1nappal.
egyébként meg a játék készitőknek kiadóknak nem tétel az a pár ezer játékos aki vérkomolyan akarja tolni ,azért nem fogják kiadni a server oldali fáljokat
BC2 sem alkalmas az esportra a 15v15-el mind2 játék a public lámáknak a szavaiddal élve

PSN:BiZzare_0 ️

(#28) zolaas válasza @rglaaf (#27) üzenetére


zolaas
senior tag

Akkor kicsit félreértetted. Már jó előre tudtam az mw2-nél, hogy nem lesz szerveroldali támogatás. Ezért sem vettem meg én sem. Kivártunk, h hátha mégis lesz vmi csuda. De eddig nem lett.
egyébként meg, hogy nem tétel az a pár ezer játékos akik a szerint szeretnek játszani, amire ugye készült anno a Cod széria, hát ez a siralmas. Nem kis mértékben járultunk, járulunk sztm ma is ahhoz, hogy ily népszerű a cod. Úgy gondolom, h aki annak idején velünk együtt kezdte akármelyik tudatlan szerveren a játékot egyetért velem ebben.
Egyébként meg csak a régi szebb időket sírom csak vissza:) Mikor a 64 fős tl uo-s szerón nyomultunk ezerrel:P És tudtunk az olyan játékosok ellen tenni akik csak fregeltek. Most semmi. Még a nyilvánvaló csalokat sem lehet kiebrudalni.
hiába a kiadóknak csak a lé számít. Ez már így marad. Csak számomra, számunkra ez a game már nem tud olyan élvezetet nyújtani, mint elődjei. Emiatt is várom nagyon a BC 2-t. No de majd meglátjuk. Egyébként lehet a slotok számát korlátozni, és egy 8v8 azért tud normális csatát hozni. Annál nagyobb létszám összehozása 2 csapatra valót....na ez már nem hiszem, hogy menne. Pedig voltunk mi vagy 70 is:D Csak hát öregszünk:)

Már nem Sürgős!!! De, moziplakátokat keresek !!! :D

(#29) pschio


pschio
őstag

ennek ugye nem lesz fizetős az multija mint a mw2-nek? vagy még annak se az egyenlőre? hasonló lesz az előző battlefieldhez?

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.