Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ezen mi a remaster és egyébként minek kell egy 2015-ös játékot remasterelni??? :W

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) Steve1207 válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


Steve1207
veterán

Egyik legsikeresebb játékuk, el lehet adni megint így egy packban a két részt (meg jön a 3., akinek kimaradt szívesebben költ egy olyanra már, ami fix 60 fps-es). A túl nagy kontraszt viszont egyáltalán nem tetszik, nem tudom miért tolják rá minden remasternél... Ettől még az egyik kedvenc SE játékom.

.

(#3) btf válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


btf
aktív tag

Ez egy jó kérdés, ráadásul a Collection a Before the Stormot is tartalmazza, ami 2017-es játék. :)

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#4) Daelion válasza Steve1207 (#2) üzenetére


Daelion
őstag

Pár hónapja játszottam végig másodszorra GoG verziót, nincs benne fps cap tudomásom szerint. 'egy ilyen játékba amúgy is jelentéktelen szerintem'
Kb egy krumplin elfut gond nélkül pláne mai dolgokhoz képest.

Szerintem mai napig simán jó a grafikai szintje/stílusa, úgy sem az számít ebben a játékban.
Egyedül annyi volt, hogy buherálni kellett a 21:9 Ultrawide miatt és úgy sem volt tökéletes, azt mondjuk megoldhatnák benne.

Ingyen persze elfogadnám a remastert de költeni nem fogok rá, jó még az eredeti is ha megint játszani akarok vele. :)

[ Szerkesztve ]

(#5) Steve1207 válasza Daelion (#4) üzenetére


Steve1207
veterán

Na meglestem, mert már nem emlékeztem pontosan, de megvolt a 60 fps előző konzolgeneráción is, nem csak pc létezik. Akkor csak simán a hype miatt kiadnak egy újabbat, mert BC-ben is meglenne a 60.plusz így meglesz a textúra update és elmondhatják, hogy 4k aztán kész. Én pl 2x végigtoltam konzolon, egyszer pc-n és simán vevő lennék rá most újra is :D Azt viszont nem tudtam, hogy még mobilra is kidobták tavaly.

[ Szerkesztve ]

.

(#6) Daelion válasza Steve1207 (#5) üzenetére


Daelion
őstag

Jah a mobil verzión én is néztem egy nagyot amikor véletlen megláttam a play storen. :D

Ott is van demó/próba verzió azt kipróbáltam az öregedő nem éppen erőmű Meizu M6 Noten és alapvetően elvitte még ha nem is annyira jól.
Meglepett azért de ha valaki csak ott tudja játszani még úgy is jobb mint a semmi mert aki szereti ezt a stílust kár kihagyni. :K

LiS 1 meg Before The Storm az 2 külön enginen fut amúgy.
Első az UE 3 a BTS meg Unity.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.