Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Mert az irányított robot, meg az apróságok nyilván kijavítják a monoton játékmenetet. Bár az is jó, hogy ezt az E3-mon kellett bejelenteni, máskor hasonló dolgokat egy twitter üzenettel elintéznek. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#2) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

...amikor valakik jobban értenek a trailer készítéshez, mint a játék készítéshez. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) mg1992mg válasza .LnB (#2) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Amúgy igen, ez a trailer megint sírva röhögős, a tetkós résznél felvonyítottam rendesen, de a játék nagyon középszerű. Én azért még bizakodok, még végig se vittem, szóval felőlem frissüljön, várom. :) Gunplayt nagyon élvezem, amiatt játszatja magát.

[ Szerkesztve ]

(#4) GodGamer5 válasza mg1992mg (#3) üzenetére


GodGamer5
addikt

Ez a baj, hogy ezen a játékon semmi sem segít. Még a tavalyi e3 hangulathoz sincs köze, így meg, hogy poénra vették még jobban...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#5) dombi81 válasza GodGamer5 (#4) üzenetére


dombi81
senior tag

Siralmas, ami a játék"fejlesztésben" történik itt már jónéhány éve. Ha eldöntenék melyik korosztályt célozzák meg vele, igazán jó lenne. Néha az az érzésem, még egy hároméves kisgyerek is megmosolyogná az ilyesmit. Régen "szomorkodtam", ma már csak vigyorgok a legtöbb ilyen jelentéktelen semmiségen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.