Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#58) kwzatz válasza #54072192 (#56) üzenetére


kwzatz
őstag

"Szerintem az nem nagy segítség, hogy a játék végére mi legyen meg, ha semmit sem tudsz róla."
Nem is nagy segítséget akarok adni. Ez egy általános irány olyan valakinek, aki nem akar guide-okat olvasni és amivel nem fog fölöslegesen pontokat elszórni. Fegyvert is írtam Longsword +15-öt, Drake Sword meg akkor lesz a játékosok 95%-ának, ha olvasnak róla. Akkor meg már mást is el fog tudni olvasni, tud majd róla tájékozódni. Ezt nem mindenki akarja, így nagy esély van rá, hogy sok dolog mehet félre. Az, hogy mire pakolja a pontokat egy olyan része a játéknak, amit nehéz korrigálni és az elejétől jelen van. Amit írtam az nem az egyetlen út, meg nem az instant győzelem, csak valami, ami az elejétől a végéig segíthet egy kicsit.

Glitch, exploit:
1. Új játékosokat az a veszély, hogy ezek miatt könnyű legyen a játék, nem fenyegeti. Guide-okból, videókból tájékozódnak róla, de akkor meg már amúgyis olvasgatnak a játékról.
2. Megint eldöntheted, hogy ki akarod ezt használni vagy nem. Elég egyértelmű, hogy a készítő mit tervezett, ezért könnyű őket glitchként és exploitként azonosítani. Kicsit szürkébb terület ez amúgy, mint egyértelmű cheateket használni.

"Ez a játék lényege, hogy téged szórakoztasson."
Így van, ha csalnék, nem szórakoztatna. Ahogy írtam: Ha más csal, lelke rajta. (szinte biztos vagyok benne egyébként, hogy a legtöbb ember, aki csal, megunja a játékot, tekintve hogy a kihívást offolja, és gyakorlatilag az élmény is elveszik, ami mondjuk egy-egy boss legyőzésével járna)
Ez a zen bullsh*t önigazolás, hogy mennyire egyensúlyban van ezzel a döntésével az adott illető lelke - ami az említett cikkben is van - viszont fölösleges. Főleg ha abból él valaki, hogy játékokat tesztel és ír róluk.

"Everything is high risk, if you are a pussy."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.