Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rottenbull


rottenbull
senior tag

Nagyon utos volt a bemutato, a koncepcio is az.

(#2) Ryder62 válasza rottenbull (#1) üzenetére


Ryder62
őstag

Deus Ex hangulata van. Tetszik.

(#3) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Én arra leszek kíváncsi a történet hogy fog alakulni, nem mintha az eddigiekben az eltt volna a lényeg, de így azért ügyesen kell csinálniuk, ha nem akarnak egy teljesen összefüggéstelen szálat összerakni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#4) XuChi


XuChi
addikt

Addig bírtam nézni amig be nem szált az első járműbe. Jármű fizika 0, ütökés modell 0, törés modell 0.Nálam ez is kuka.

(#5) laceszgamer válasza XuChi (#4) üzenetére


laceszgamer
addikt

Az még rengeteget változhat szvsz.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#6) XuChi válasza laceszgamer (#5) üzenetére


XuChi
addikt

Úgy legyen! Minimum egy GTA 4 fizika kellene. Az alatt csak matchbox fizika az egész.

Jó lenne ha az új generációs konzolokkal beköszönne a rendes fizikai modellezés is, mert a grafika már elég jó. Víz, jármű, testfizika + épületek pusztíthatósága, terep rombolás, és mindezt realtime-ban és nem szét script-elve!!

[ Szerkesztve ]

(#7) Shepard


Shepard
tag

Úgy tűnik végre sikerült személyiséget vinni a karakterekbe. Aiden annyira unalmas, szinte semmit mondó figura volt az elsőben, hogy végig lehetett aludni a történetet. Most a bérgyilkos néni pl. nagyon jópofa volt.

[ Szerkesztve ]

(#8) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Valamiért nem jött be. :F

plus ça change, plus c'est la même chose

(#9) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Hát nekem ez a bárkit besorozhatsz és mindenkinek önálló sztorija van....Sokat akar a szarka esetének tűnik nekem. Az elsőt se húztam volna be, ha nem lett volna ingyen. Pedig az alapkoncepció tökjó lenne. Nálam tuti kimarad.

(#10) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Jó az ötlet, nagyon tetszik, de ha ebből egy erős sztori lesz, akkor megeszem a kalapom.
Valami azt súgja hogy ez lesz a legrosszabb WD.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#11) Chapel válasza XuChi (#4) üzenetére


Chapel
addikt

Az összes rész itt bukott meg nálam is. Vicc hogy senki nem tud/akar normális fizikát rakni ezekbe a típusú sandboxokba R*-on kívül. 4k textúra már akkor volt amikor vga se hozzá, de fizika az 1-2 részben botrány.

Gta 4 a kedvenc fizikára, rárak az ember egy icenhancer 3.0 és tádád, vállalható graf, nincs bug és jobban fut.
Nagy szív fájdalmam hogy az 5. résznek nfs felé ment a fizika és törés...

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#12) melega válasza XuChi (#6) üzenetére


melega
őstag

Egyetértek. A másik az hogy az új Watch Dogs legion se sok újat mutat az előző 2 részhez képest, csak egy apró ötlet pici morzsáját.

Az AC se kéne már nem tud újat felmutatni..

Vissza kéne térni a Prince of Persia Warrior Within irányvonalára, de a PoPot leszarják sajnos.

(#13) XuChi válasza melega (#12) üzenetére


XuChi
addikt

Pont a minap gondoltam, hogy egy POP SoT + WW + TT Remake mekkora lenne már :) De úgysem lesz.... :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.