Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) XuChi


XuChi
addikt

Már nem kell sokat várni rá... :R Alíg várom a megjelenését :C

(#2) #78687232


#78687232
törölt tag

Micsoda helyszínek, szörnyek. Remélem jó sztorija lesz, eddig előrendelési listám élén áll.

(#3) duvi


duvi
nagyúr

Csak nekem tűnik úgy, hogy az elmúlt egy év alatt erőteljes butításon esett át a grafika :F Metro Exodus - E3 2017 Announce Gameplay Trailer

(#4) Šolaire


Šolaire
veterán

Nagyon várom,kell :))

“Praise The Sun” \[T]/

(#5) VTom válasza duvi (#3) üzenetére


VTom
veterán

Azért ez még így is nagyon durva.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#6) Scholes9 válasza VTom (#5) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Szerintem is :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7) b. válasza XuChi (#1) üzenetére


b.
félisten

Nem kell sokat várni rá? 2019 Február :( nem hiszem el minden játékot eltolnak 2019 re már?)
Eszméletlenül jól néz ki.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#8) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Így ezt az új videót meglesve beugrott valami, amitől most picit tartok.
Remélem nem viszik túlzásba a napos, nyitott tereket stb, mert a Metrokhoz mindig hozzátartozott a nyomasztó, néha klausztofobiás hangulat, remélem itt is megmarad, és csak néha-néha lesznek ilyen " vidámabb " részek.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#9) keIdor válasza b. (#7) üzenetére


keIdor
titán

A legelső dátumot amit megadnak mindig érdemes szkeptikusan kezelni.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#10) core i7


core i7
addikt

Végén mikor pörög a METRO alatt az EXODUS felirat azthittem ,hogy beváltható kódok pörögnek fel mielőtt kijön az ,hogy EXODUS :DDD

(#11) janeszgol válasza laceszgamer (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

Kiváló meglátás. Stalkeresre vehetnék a figurát. Ezek az élénk színezések komolytalanná teszik a játékot.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#12) #78687232 válasza janeszgol (#11) üzenetére


#78687232
törölt tag

Dehogy, most inkább nagyon változatosnak tűnik, csak ne legyenek ismétlődő területek.

(#13) batman91


batman91
őstag

Eszméletlen jól néz ki, egyértelműen a jövő év nagy durranása. Alig várom már, hogy a kezeim közé kerüljön.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#14) oriic válasza duvi (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Látható a butítás, de nem vészes szerintem.

Live-Die-Respawn

(#15) Scholes9 válasza #78687232 (#12) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én is így látom :K :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#16) Psychopeti válasza duvi (#3) üzenetére


Psychopeti
senior tag

+1
Igen elég sokat butítottak rajta.... :((

Miért nem lehet ezt úgy kiadni ahogy az első videók megjelentek róla? Akinek nincs erős gépe az leveszi a felbontást és minőséget akinek meg erő gépe van az mindent maxra vesz és élvezheti a "minőségi" a brutálisan szép grafikát :U

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#17) duvi válasza Psychopeti (#16) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha tippelnem kéne akkor itt található a válasz: "PC, XO, PS4+"

(#18) Ganzer


Ganzer
aktív tag

Frankó. Mekkora vérharcsa van benne :)

(#19) #78687232 válasza Psychopeti (#16) üzenetére


#78687232
törölt tag

Ezt most úgy írjátok, mintha valami pixel förmedvénnyé változott a játék. :U

(#20) duvi válasza #78687232 (#19) üzenetére


duvi
nagyúr

Egyáltalán nem ezt írtuk :N
"az elmúlt egy év alatt erőteljes butításon esett át a grafika"
Ettől még mindig jól néz ki, csak a régi bemutatóban sokkal szebb volt. Ennyi.

(#21) Torry válasza Psychopeti (#16) üzenetére


Torry
addikt

Gyanítom az a graf nem létezett soha.

(#22) Drp81


Drp81
aktív tag

Hóha, Massive Attack szól a háttérben. Az király lenne ha benne lenne a játékban, uram bocsá’ esetleg Ők írnák a játék zenéjét :)
De amúgy ettől függetlenül is várós :)

[ Szerkesztve ]

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#23) laceszgamer válasza Torry (#21) üzenetére


laceszgamer
addikt

De valszeg létezett, mikor a fényeket stb demozták rajta, csak valszeg pár Titan volt alatta SLI-ben, mert más nem mozdította volna meg. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#24) frame>24


frame>24
addikt

Az intro zene Vampire Bloodlines remix

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#25) kolopele


kolopele
nagyúr

Az első kettőt hamar abbahagytam, se lőszer, se semmi (legalább venni lehetett volna) :D , remélhetőleg ez a 3. jobb lesz, tele mikrotranzakciós lehetőségekkel. Igazság szerint ennek már alapnak kellene lenni mint az AC Origins - ben. Aki meg szenvedni akar sokat legfeljebb nem él majd vele.

(#26) laceszgamer válasza kolopele (#25) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát szerintem az konkrétan hozzátartozott a játékmenethez, illetve eléggé illuzióromboló is lett volna, hogy oké atomháború, az emberek épp hogy lemenekültek, de azért halomszámra marad töltény.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#27) kolopele válasza laceszgamer (#26) üzenetére


kolopele
nagyúr

Ezért játszom én inkább COD - ot :D

(#28) XuChi válasza kolopele (#25) üzenetére


XuChi
addikt

Minden eddigi részt végigjátszottam, és nem volt soha lőszer gondom. Ok nem Ranger modban játszottam, hanem normal módban :)

(#29) batman91 válasza XuChi (#28) üzenetére


batman91
őstag

A ranger hardcore sem valami nagy szám, nem is értem miért szenvednek vele az emberek. Soha sem fogytam ki semmiből, viszont a fórumok tele vannak ezzel.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#30) kolopele válasza XuChi (#28) üzenetére


kolopele
nagyúr

Én nagyon hamar elakadtam bennük, a Last Light - ban ahol egy fura járművel kellett volna kijutnom egy alagútból (több helység is volt ott, az áramot kellett volna visszaállítani), a másik részben pedig ott ahol a társam átugrott a sok autónál egy szakadékot, de beomlott valami és onantól lőszer híján felejtős lett az egész. Sajnáltam egyébként mert a Last Light - ot elég sokáig élvezettel játszottam, de ott az alagútban állandóan kinyírtak a sötétben a szörnyek.

(#31) janeszgol válasza kolopele (#25) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez nem az a játék. Legalábbis hiteltelen lett volna. Ne lehessen mindent pénzzel megoldani, mint az életedben. ;)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#32) laceszgamer


laceszgamer
addikt

[link]

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.