Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kiszivárgott menetrend részlet:

• Way Out cinematic trailer (?)
• Scorpio (Madden)
• 45 sec. trailer worldwide reveal of a new game

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2) james001


james001
veterán

Én egy új Dead Space bejelentésnek örülnék de esélytelen :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3) gyuribácsi88

UFC 3, pc-re, 60fps-el, más nem kell tőlük. Egyék meg a fifa 186-ot meg az nfs 254-et.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hála a magasságosnak, végre kezdődik az idei banzáj! :)) :))

All→M8

(#5) CsonkaImo válasza james001 (#2) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Én is, de miért esélytelen? 2013 elején jött ki a 3. rész, így időszerű lenne bejelenteni a folytatást.

(#6) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Youtube-on 4k-ba megy a műsor. Ez mán valami.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) pohár válasza .LnB (#6) üzenetére


pohár
félisten

de csak 30FPS a Twitch 60-jával szemben :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8) .LnB válasza pohár (#7) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Konzolos játékok bemutatásánál pont nem számít, mert azok úgy is csak 30fpssel futnak. ;]

Megnézem majd melyik a jobb aztán választok.

De nem mint ha lenne itthon bármilyen 4k-s megjelenítőm. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) .LnB válasza pohár (#7) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Erre elindul YT-on a live 720p 60fps-sel! :D [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Srácok, live chatet hol találom?

All→M8

(#11) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

De jó! Mind folytatás! :))

plus ça change, plus c'est la même chose

(#12) oriic válasza callmeakos (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

LIVE CHAT

Live-Die-Respawn

(#13) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Ennek a chat dolognak mi értelme van?! :F Kb. fénysebességgel zajlik az egész... Annyit tudsz kiolvasni az üzenetekből kb., hogy: Hello! &@&&@&@@&@,,,,

Amúgy nekem a Twitch még tavaly is akadozott és csak YT volt nyerő. Asszem akkor volt még GT a YT-on és azon néztem...

(#14) .LnB válasza SunMount3r (#13) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A gamepodos chaten nem pörög annyira. Csak a gamepod legjava van jelen :P

Nekem is rossz volt a twitch azért néztem YT-on én is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15) oriic válasza SunMount3r (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez csak a Gamepodos kollegáknak van, minden évben megy a chat is, sokan itt dumálunk. De csak az itteni userek használják.

Live-Die-Respawn

(#16) james001


james001
veterán

Ez eddig a szarabbnál is szarabb.

(#5) CsonkaImo: Hát igazából azért is esélytelen mert a Visceral most valami Star Wars játékon dolgozik,meg hát már a 3 nem volt olyan sikeres... Más fejlesztő meg ki tudja mit csinálva vele :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#17) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Szóval Dylan helyett Anthem lesz a címe az új Bioware IP-nek. De ebből a teaserből nem sok derült ki.

Aki hülye, haljon meg!

(#18) oriic válasza L3zl13 (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Majd holnap az MS előadásán.

Live-Die-Respawn

(#19) Wellin9


Wellin9
tag

Gondoltam én,hogy nem ez lesz a legizgalmasabb E3-as konferencia,de ez talán még a tavalyinál is szörnyűbb volt. Vicces belegondolni,hogy ha a sportjátékokat kivesszük gyakorlatilag van 3-4 játéka az EA-nek a következő évekre.

(#20) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Hát... ez még az EA-től is kevés volt.

[ Szerkesztve ]

(#21) taki01


taki01
őstag

Valaki megtudja mondani hogy melyik játékokat lehet egy hétig ingyen játszani PS4-en?

(#22) gyuribácsi88 válasza taki01 (#21) üzenetére

"Június 18-áig egy csomó játékkal ingyen játszhatunk, amit PC-n és Xbox One-on a már ismert EA Access és Origin Access rendszeren keresztül érhetünk el - előfizetés nélkül. A kijelölt időszakban minden, a Vaultban lévő címet letölthetünk. Mivel PlayStation 4-en nem létezik ez a szisztéma, külön letölthető ingyenes próbaverziókat lőttek fel a Titanfall 2, a FIFA 17, a Madden NFL 17, a Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 és az EA Sports UFC 2 kapcsán is. Ráadásként bedobták a PS4-es játékosoknak, hogy ha megvan nekik a Star Wars Battlefront, az összes DLC-vel is játszhatnak 18-áig."

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#23) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nézhető felvételről.

Live-Die-Respawn

(#24) callmeakos válasza oriic (#23) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Az egyetlen dolog ami érdekes volt tegnap, az a Battlefront2, azt meg rongyosra néztem már. De még mindig nem untam meg :D

All→M8

(#25) L3zl13 válasza callmeakos (#24) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Kinek mi. Engem, annál jobban csak a sport játékok untattak. Főleg, hogy az tette ki az előadás felét.

Aki hülye, haljon meg!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.