Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wolfman


wolfman
veterán

Ejjj! Az a rakétabecsapódás elég csúnyácska volt.

Arról nem is beszélve hogy mostmár tényleg lenyúlás a CoD-tól.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#2) boeing válasza wolfman (#1) üzenetére


boeing
senior tag

Hát igen,jó lesz ez majd. :K

(#3) b3er


b3er
aktív tag

Semmi extra, átlagos... remélem nem ilyen lesz a single player is... :W

dieselpower! | Ha privit küldesz, kérlek vedd a fáradtságot és írd már oda melyik hardverem szeretnéd!!

(#4) LackoMester


LackoMester
addikt

Valahogy ez nekem, nemtetszik, jól néz ki de valami hiányzik. :U Mintha BC2 látnám egy kis MW2-vel megszórva.
Inkább a BO veszem meg, egy ingyenes multi Beta teszt segitene a döntésbe. :DD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#5) Marked


Marked
tag

Engem ez nem igazán győzött meg. Jól néz ki meg minden, de semmi újdonság. Ugyanaz mint az MW / MW2 , csak más a neve.

(#6) Hunter2


Hunter2
addikt

Azt mondták hogy nem olyan lesz mint a BC2 ehhez képest ugyanaz, a környezet nem lesz benne rombolható mint a BC2-ben?

(#7) BalaNce87 válasza Marked (#5) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát amint látjuk erre van kereslet, én az mw2-t se vettem volna már meg, mert egyszer már eladták cod4 néven. Ameddig veszik nem kell komolyabb változásokat elkövetniük játékmenettel kapcsolatban. Tiszta cod4 lett, bad company-s kiírásokkal pl killing an enemy.

(#8) Gude


Gude
senior tag

Kicsit BBC2 koppintás.Egy próbát megér majd :K

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#9) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

sztem cod jobblesz:D

(#10) Fortissimus válasza LackoMester (#4) üzenetére


Fortissimus
őstag

ja, nem kellene elorendeleshez kotni a betat, mert eddig nem gyozott meg a jatek

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#11) Sicilian


Sicilian
addikt

Tényleg átlagosnak néz ki.

nothing is true everything is permitted..

(#12) Findzs


Findzs
addikt

ahogy nézem a videókat az jut róla az eszembe hogy jé egy game ami nem üti meg a mostani mércét gyengébb mint a mw1-2 a bc 2 -ről nem is beszélve

legalább a rombolható környezetet és remek fizikát belerakhatnák mert ezek már alapnak számítanak mostanában

a videók alapján gyenge
a legutóbbi rész az airborne az jó volt nem tom miért kell erőltetni nekik is ezt a modern hadviselést

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#13) Prof01


Prof01
veterán

Cod4 feeling egy kis BF: BC2 beütéssel. Jó lesz ez. :)

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#14) Tubica


Tubica
senior tag

Hát, nekem a Medal Of Honor Allied Assault sokkal jobban tetszik, mint ez. Ez Cod koppintás, nem más, kicsit más pulttal.

Szerintem.

Tubica: A tubásokra kitalált vicces meghatározás.

(#15) Lacc88 válasza LackoMester (#4) üzenetére


Lacc88
senior tag

Kicsit Killzone 2-ös :DDD

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#16) Silent77 válasza Tubica (#14) üzenetére


Silent77
veterán

Mai napig előveszem még az AA-t, örök kedvenc.
Azért ez is itt fog figyelni a polcomon, nekem eddig bejön.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#18) Jarlaxle válasza Cobra652 (#17) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Pont ettol feltem, en is sarokba dobtam a bc2t masfel honapja mert mar nem birtam elviselni a finoman szolva is szar netkodot. DICE jatekot en addig biztos nem veszek amig ennyire nincs kozuk (vagy csak hajlandosaguk), hogy kijavitsak. De PC-s patch mar masfel honapja kesik ("early next week" ugye :D) szal van egy olyan sanda gyanum, hogy leszarjak a jatekosaikat miutan azok mar kicsengettek a penzt. Gyanitom a MOH fejlesztese hasonloan fog alakulni.

[ Szerkesztve ]

(#19) LackoMester válasza Fortissimus (#10) üzenetére


LackoMester
addikt

Ahogy mondod. :K

Lac88 - Killzone, az meg főleg nem az én stílusom. :DDD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#20) BandiHUN válasza Cobra652 (#17) üzenetére


BandiHUN
veterán

Na ja,nekem is kábé ez jött le...megfejelve még azzal,hogy kicsi vackok a mapok,teljesen cod-os érzése van az embernek,mész 50m-t és már a dolgok sűrűjében vagy,nyomják a spawnkillt+a mortart a kezdőre,csipázzák a spawnolókat,stb.
A pusztitható terep meg nagyon hiányzik,nem lehet kirobbantani a kempelőket igazán,a gránát alig repül,mintha papirgalacsint próbálnál eldobni.
Ráadásul a célkereszt is furán mozog,egyszerűen késik az egész vagy hogy mondjam,mintha szépen lassan indulna meg,ahogy arrébb húzza az ember.
Ugrani olyan 6 éves gyerek magasságot lehet,bár sok értelme sincs,mert nincs mire felugrálni,aki meg kidugja a buksit,jó eséllyel halál.
Nincs spot,semmilyen formában,a kempelőknek könnyű a dolguk,egy vacak ücsörgős pixelvadászat lett,fél óra alatt kitapasztalható,merre jár az ellen,tiszta cod4,de a map tán még kisebb is.
Nevetséges animáció,statikus terep,semmi ész nem igazán kell,tapasztalat alapján eddig semmi nyoma support karakternek,fix lőszer+gyógyláda lerakva,ekkora f...ságot...
És állitom,a cod4-hez sok ennél szebb custom map született.
Lövésre meg egyszerűen marha sok a fejes,de testre cserébe nehéz killt csinálni,ez talán jó is lenne egy olyan játékban,mint a bc2,de itt a kicsi mapos rusholósdinál kelsz-fekszel,egyszerűen semmi ész nem kell,gyors egér max,meg kevés mapismeret.Majdhogynem csak annyi,hogy betanulja az ember,hova nade,hova gl,melyik sarkon kell már lőve befordulni és kész.
Ha vissza lehetne mondani az előrendelést,megtenném,mert 5ezret nem ér az egész,még az mw2 sokkal hangulatosabb,és jóval szebb is.
Ráadásul sima szintlépés nuku,kasztonként van csak,a stat nem ir ki semmit a végén,ki hanyas,csak a kis ablakban van kint,ami mutatja,mivel,és hanason kaptad a killt.
Túl gyorsan eltűnnek a feliratok,ez is,nem is látja az ember,mit csinált,mire kapott extrát,stb.
Killcam nincs,semmilyen formában,squad nincs,ráspawn nincs,legalábbis ahol én próbáltam fél órát,lehet más módban van pár extra,vagy amit hiányolok.
Léptem be valami search&destroy-mapra is,minimális terep,kezdőről rálátni a cuccokraés 6 ember alatt nem indul el a map,ki is léptem...
Kár,hogy nem a bc2 kapott új skint,hanem a cod4...pedig jobb lett volna a bc2 dolgaiból kiindulni,de láthatólag sokkal egyszerűbb,bénább minden,ennek nem lehetett a bc2 az alapja...esetleg a netkód,ami hozta is a szokásos bugokat. :W
Ja,kellemes ajándék: NEM lehet görgővel fegyót váltani,na ezt melyik marha találta ki...lefekvés nincs,nem néztem meg,de nekem guggolás sem volt,de lehet,hogy van,de nem az alapértelmezett c gombon...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#21) #10949376


#10949376
törölt tag

szerintem bc2 koppintás,szóval szar.

(#22) Elderath válasza Cobra652 (#17) üzenetére


Elderath
őstag

Hát ha még lenne legalább olyan mint a BC2... Kipróbáltam tegnap. Olyan mint egy garázs project, egy vérgagyi olcsó mod. Hangok, graf, animok (főleg halál animok ami rettenetesen béna) mind mind fényévekkel rosszabb, mint BC2be. Assi rész nevetséges, Interface egy az egybe át lett emelve xboxos verzióból, gagyi, lassú. Server browser katasztrófa. Havonta játszok kb 5 perc BC2őt, de felüdülés volt tegnap belogolni és tolni vele kicsit MoH beta után. Talán ez elmond sok mindent :D DICE egyre mélyebbre süllyed. Egyik PCs ficsőr se működik és ahogy írták előttem is, ugyanazok a betegségei, mint a BC2nek. Konzolon megnézem még majd betat ott adok neki még egy esélyt, de eddig ez egy nagy nulla

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#24) N3ST1C


N3ST1C
tag

Amikor a videókat elkezdtem nézni mintha CoD-ot és Battlefield keveréket látnék :(
Pedig milyen jó is volt az az Airborne :(

(#25) BandiHUN válasza N3ST1C (#24) üzenetére


BandiHUN
veterán

jaja,amekkora egy youtube videóablak,még jól is festene a játék,de full hd-n elhányós...
Nomeg sikerült összevegyiteni mindkét játékból,ami nem jó,na jó egy kivétel még van,de ki tudja,meddig,hogy a cod-ból még nem jöttek a csiterek...Bár azért erre sem mernék fogadni,volt olyan ipse,akinek volt ha jól emlékszem 7-es szintű az assault-ja,és 24/3-as k/d-t csinált,tehát lehet belőle valami.A játék Help-jében láttam irást arról,hogy lennie kellene PunkBuster-nek benne,de ennek nyomát nem láttam a játékban,se a fájljai között...
Vagyis ha ez igaz,gyakorlatilag a legalapabb hack sem észrevehető,bár végülis szerintem a betával elért szint itt sem fog majd számitani a véglegesben...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#26) LittleDemon


LittleDemon
tag

először amikor beszélgettek azt hittem mw2 megy a háttérben,
aztán eszembe jutott a bf2, meg kell h mondjam nem tetszett :(
mondjuk eleve nem jönnek be az "EA fps-ek"

(#27) Dani811


Dani811
aktív tag

Töröljék a MoH projectet és inkább bízzák az FPS gyártást a Respawn-ra, ők eddig nagy többségben jó játékokat csináltak az Actinál. Bízzák inkább a profikra mert ez így siralmas.

(#28) csaabz


csaabz
őstag

Semmi extra, de a single player miatt várom.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#29) feka007


feka007
nagyúr

Hát ez eddig tényleg egy MW2 koppintás BC2 motorral. A multi MW2, a mozgás, grafika full BC2..

LittleDemon: Mi köze ehhez a BF2-nek?

[ Szerkesztve ]

(#30) keIdor válasza feka007 (#29) üzenetére


keIdor
titán

Akik már tolják a bétát azt írják kurva szar eddig.:D

mod: Látom itt is.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#31) feka007 válasza keIdor (#30) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát akkor azthiszem ezt már most le is írhatjuk.. :D :U
Remélem legalább a CoD7 jó lesz.

Mod: Bár ha ennyien mondják, hogy szar, akkor lehet elhalasztják

[ Szerkesztve ]

(#32) keIdor válasza feka007 (#31) üzenetére


keIdor
titán

Nem biztos, hogy elhalasztják. Még csak béta végül is, kár leírni. A BFBC2 is tele van buggal mégis jó játék.
Na meg nekik pénz kell, minél hamarabb.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#33) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Akinek elég tesztre a betázás,és nem akar sokat bukni,a cdgalaxis-ban 2 rongyért vehet betakulcsot ,ha előrendeli a gémet mégis,akkor ezt be fogják a véglegesbe számitani.

Egyébként az,ótvar szerintem,fél órát toltam,és nem volt azóta se kedvem elinditani,maradt a jó öreg BC2 és a Borderlands,mindkettőben remek kis multikat tudtam le tegnap is...
Ezt igy elcseszni...benne van a betában minden,amit utálok a multiban szinte...a kicsi map,a norecoil,a kötött útvonalak,a reflexjáték a kicsi terep miatt,az egyszerűség,a statikus terep,a csapatmunka full háttérbe rakása,egyéni kemp pixelharccal,a 0 stratégiaigény és a map pillanatok alatt való megtanulása... :( Stathuszároknak,turbó gépeseknek,csodaegérbűvölőknek,rusholósoknak,kempereknek remek lehet.
aki Battlefield-rajongó,tartsa távol magát tőle,aki MW2 rajongó,az a netkód hülyeségei miatt moroghat,de végülis kap egy "modot" a cod4-re,és úgy tűnik,szerveres rendszer,talán őnekik megérheti,de én mindenkinek nagyon javaslom inkább a beta próbáját.
Bár túl soká lesz full game,szvsz vagy kitolják a beta 1 hónapját,vagy lesz egy második,akár nyilvánosabb is.
Az is fura,hogy lazitottak a dolgon,eddig az volt,hogy kell a BC2 azonos accon a betához eleve.
Lehet,hogy a 17-edikések már otthagyták a p...ba ezt a vackot,mint én?:D
Rengeteg üres szerver volt,amikor voltam fent,nem játszottak szerintem összesen 2-300-nál többen...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#34) Krampuszpapa


Krampuszpapa
csendes tag

Hi skacok.

Valaki tudna-e segíteni ?
Az van, hogy teljesen váratlan időközönként, (de általában mindig egy nagy tűzpárbaj kellős közepén) egyszerűen kilépek a játékból. Se hibaüzenet, se kék halál. Egyszerűen hopp. És már ki is lépett. Az újraindításkor sincs semmi hibaüzi... eddig a leghoszab idő kb 7 perc volt amit egy huzamban játszani tudtam.

A video és hang driverek frissítve.

(#35) tomic


tomic
addikt

Jó lesz ez. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.