Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bulitt


Bulitt
őstag

Haha vicces. Azért a Kinect sokal szabadabb mozgást biztosít. Nem kell fogni semmit a kezünkbe, nem kell mikrofon akármi + hozzá move kisebb irányító is. Nem beszélve arról, hogy elég hülyén is néz ki :))

Kinect abszolút nyerő volt ezen a shown :C

(#2) monsta007


monsta007
tag

"Gabe Newell begurult" :DD :C

A 3DS-meg nagyaon-nagyon MUST HAVE. Elképesztő az a kütyü. :Y

(#3) TommyGun


TommyGun
őstag

Csessze meg a valve már Portálostul/Zombistul magát...
Szánalmas egy rohadt banda ez. Elnézést hogy kiakadtam de egyszerűen hihetetlen hogy 98 és 04 után detto eltelt 6 év kiadtak 2db 10 órányi valamit amihez még motort sem kellett csinálni csak összerakni a pályákat már a meglévőből, és erre....ehhh
Komolyan mondom felvagyok már rohadtul háborodva...

[ Szerkesztve ]

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#4) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

ahh, Kid Icarus-al és Kirby-vel de sokat toltam még GameBoy-on. de egyik sem az a vonal már :(((

Icarus nagyon mangás/ázsiai piacra gyártott lett, Kirby se az mint rég, de nagyon ötletes lett.

Kirby :K

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#5) TommyGun


TommyGun
őstag

Mellesleg meg nagyon remélem hogy ez a GNewell nevű triplatokájú elefánt nem felejti el hogy a HL és a PC hozta meg nekik azt a sikert amit most mint elite játékfejlesztő banda betöltenek, hab a tortán márcsak egy PS3 exklúzív HL3 lenne hamár így összemelegedtek a sony-val...

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#6) JanR


JanR
addikt

A Donky Kong mire jelenik meg? Mert tuti megveszem azt a platformot. Csak az a jatek meger annyit! (legalabb is szamomra).

(#7) Narxis válasza TommyGun (#5) üzenetére


Narxis
nagyúr

Steam-ből annyi pénzük van már, hogy már azt adnak ki amit akarnak...

Thanos was right.

(#8) jimessor666 válasza JanR (#6) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Wii-re jelenik meg még idén valamikor... :K

私たちに聞いてください。!

(#9) HyP3b0y válasza TommyGun (#5) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Na ilyeneket ne is emlegessünk, hogy PS3 exkluzivitás...

Narxis: Ezt már én is kifejtettem vhol, azt kell hogy mondjam, a minőség rovására ment a nagy siker...

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#10) jimessor666 válasza Bulitt (#1) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Ízlések és pofonok, nekem szvsz mind a kettő bejön; a Kinect jó móka, a Move pedig az igazi HC élmény. :U

私たちに聞いてください。!

(#11) Sicilian válasza Bulitt (#1) üzenetére


Sicilian
addikt

Igen inkább az, mint a move...

nothing is true everything is permitted..

(#12) Akos96


Akos96
senior tag

Sose tudtam dönteni hogy PSP vagy DS... a 3DS nyert. Metal Gear Solid: Snake Eater 3D? Ez minden pénzt (60k-ig) megér. :O ;]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#13) JanR válasza jimessor666 (#8) üzenetére


JanR
addikt

Amugy is akartam egy wii-t, szerintem karacsonyra meg is van a csaladi ajandek, csak kivancsi vagyok a csalad tobbi tagja (asszony;]) mit fog hozza szolni :)

Bar szerintem tetszeni fog neki, mert csak az eroszakos jatekokat nem szeretni :D

(#14) woodbear válasza Akos96 (#12) üzenetére


woodbear
addikt

60k-ig? :) szerintem 3szorosa lesz az ára kb.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#15) Akos96 válasza woodbear (#14) üzenetére


Akos96
senior tag

Az enyhén sz0pás lenne. :DDD

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#16) jimessor666 válasza Akos96 (#12) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Teljes mértékben egyetértek, de sajnos szerintem inkább esélyes a 70-80 ezres árkategória... :(

私たちに聞いてください。!

(#17) jimessor666 válasza JanR (#13) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Szerintem tökéletes választás, ha a párodat is játszásra akarod bírni! :)
Az igazi családcentrikus játék konzol,csak azt ne árúld el neki,hogy Mad World, No More Heroes és Dead Space is van a konzolra... :DDD

Helyette ott vannak a Mario-k, a Wii Sports és még ezer olyan játék, amivel sztem Ő is szívesen játszana! :K

私たちに聞いてください。!

(#18) jimessor666 válasza woodbear (#14) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Azért az túlzás, az általam is említett 70-80 ezres kategória inkább esélyesebb, de ha már ennyiért is fogják "dobálni",akkor is venni fogják mint a cukrot... (még én is...) de legyen inkább 60, én is azt mondom! :P

[ Szerkesztve ]

私たちに聞いてください。!

(#19) JanR válasza jimessor666 (#17) üzenetére


JanR
addikt

Pont a Mariok, meg az ezer olyan jatek miatt vennem meg a Wii-t. Az akcio-s lovoldozos jatekokat inkabb PC-n szeretem jatszani :)

(#20) jimessor666 válasza JanR (#19) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Na,hát akkor meg még jobb! :)
:K

私たちに聞いてください。!

(#21) LinogeOW


LinogeOW
aktív tag

Kezdjük ott, hogy a Move sokkal jobb, mint a " Könekt". A Nintendo egyenesen szánalmas volt az irányíthatatlannak tűnő Zeldával, azok után a Sony megmutatta, hogyan is kell ezt. a Twisted Metal várós, mert ütni a fog az tuti. :C Ninento<MS<EA<Sony

(#22) Shufny


Shufny
őstag

Azt mondta Newell, hogy a PS3 -as lesz a legjobb a konzolverziók között (szal jobb lesz mint az xbox -os, na bumm...) Érdekesebb azonban, hogy emlegetett ennek kapcsán Steam cloud -ot PS -en. (Casual játékok cross-platform multiplayerrel elég komoly dolog lenne számukra)
Amúgy nem mondták, hogy nem lesznek a show -n. Az egész balhé az értetlen "újságirók" miatt alakult ki.

Nem tűnt gyorsabbnak ez a Move múlt évben? :F Így elég elszomórító, mert nem tűnik használhatóbbnak a Wii motion plus -nál. (Kivéve, ha tényleg így be tudja zavarni egy wifi. Most komolyan nem gondoltak arra, hogy valaki egy szobában szeretne wifi -t használni a nintendójával?). Natal egyébként egész elismerésre méltó képet produkál, de ilyen késéssel játékra szerintem továbbra is egy rémálom.

(#23) D1Rect


D1Rect
félisten

Nem találom a ruhátlan nénit a hírben. :F
Egyébként életképesebbnek tűnik elsőre a Move mint a Natal.

[ Szerkesztve ]

(#24) DriderG


DriderG
tag

Ez lett volna az a "nagy" meglepetés, hogy jön a Portal 2 PS3-ra? Értem én, hogy ködösítés volt a PS3 verzióval kapcsolatban, de az Orange Box-szal már átültették a motort PS3-ra is, illetve Mac-en is szintúgy OpenGL-t használnak a Valve játékok. Röhejes, hogy így kiáll a Sony standjára, miután annyit szidta a PS3-mat, már a megjelenésekor is. Az meg, hogy ő régi Microsoft-osként az Xbox 360 politikáját részesíti előnyben, az meg legyen a magánügye.

(#25) zazahoho válasza jimessor666 (#18) üzenetére


zazahoho
őstag

várjuk meg nálunk az ár képzés mindig érdekesen alakul :U ,legyen inkább 60 alatt :K

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#26) ttt1


ttt1
őstag

Én is a nénit kerestem ,de nem voltam rest guglit használni..Nesze:)

(#27) atike


atike
nagyúr

Nintendo 3DS... :R Nagyon állat. Nah, majd ha itt olvasunk róla tesztet... :) Várós!

(#28) jimessor666 válasza atike (#27) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Lesz róla,amint megjelenik,emiatt ne aggódjatok! ;)

私たちに聞いてください。!

(#29) gybazsi


gybazsi
senior tag

3DS nagyon várós. Sony részéről azért egy PSP2 bemutatóra vagy vmi olyasmire számítottam volna.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#30) Sonja válasza gybazsi (#29) üzenetére


Sonja
veterán

PSP2 elvileg a Gamescom-on lesz, ezt még az E3 előtt tudni lehetett. ;)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#31) daninet válasza D1Rect (#23) üzenetére


daninet
veterán

énis csak ezért kattintottam :DDD

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#32) zbence


zbence
aktív tag

PS3 rulez.

Move nagyon kemény lesz, a lámpa meg a polcok repülni fognak! :K :D

A játékok is odabatynak! Medal of Honor fan leszek, leállok a COD-ról meg a BC-ről! :C

[ Szerkesztve ]

(#33) jimessor666 válasza daninet (#31) üzenetére


jimessor666
aktív tag

...szóval nem volt rossz ötlet egy új E3-as kép készítése? :DDD

私たちに聞いてください。!

(#34) LittleDemon


LittleDemon
tag

én csak a csaj miatt kattintottam :D
mármint a címben a ps3-mal :DDD

(#35) jimessor666 válasza LittleDemon (#34) üzenetére


jimessor666
aktív tag

...szóval nem... :DD

私たちに聞いてください。!

(#36) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

Címlapról a Sony képet szeretném kérni fullHD felbontásban és küldeném mindenkinek aki szereti! :D

Üdv, Balázs

(#37) danih


danih
addikt

Én ezzel a sráccal értek egyet...

(#38) elithun válasza Antibazsi (#36) üzenetére


elithun
őstag

De most tényleg, kell az a kép.
Kíváncsi leszek mikén teljesít majd a Kinect. Egész jó ára van Xbox elite-tel együtt.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#39) joojoe válasza JanR (#6) üzenetére


joojoe
csendes tag

Mivel a Dokey Kong eredetileg a Nintendo játéka, szerintem csak Wii-re jön majd ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.