Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) Dyrtyho válasza PazsitZ (#8) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Az osztályban csak nekem van felmentésem matekból, és ez úgy jött, hogy tavasszal adtak egy fél felmentést matekból, és csak szóban kellet felelnem a táblánál, én azt hittem hogy na majd év végén úgy majd talán sikerül átmennem 12. osztályba, hogy csak félig leszek felmentve matekból, de aztán év végén meghúzott a tanár,hiába igyekeztem kőkemény 2 hónapon keresztül. Nyáron beadtunk egy fajta kérvényt, amit a magán matektanárom is javasolt, hogy matekból kérjünk felmentést, és helyette valami könnyebb tananyagot válasszak érettségi tantárgynak, persze ettől még egészen augusztusig jártam a magán tanárhoz, ami azt jelenti, hogy durván olyan 70.000Ft ment el a magán tanárra, de aztán augusztus közepén megadták a matektantárgy alóli felmentést, ami azt jelenti, hogy az órákon ott kell lennem ,meg dolgozatot is kell írnom, de nem osztályozhatnak le, és a matek helyett a művészettörténetet választottam érettségi tantárgynak.

A matek tanárral konkrétan az a baj, hogy óra helyett túl sokat mesél a Való Világról, az
államadósságról, a történelemről, filmekről, meg a politikáról ,és egyszerűen nem tud magyarázni. Nálam amúgy nem a matekkal van a baj, hanem azzal, hogy a mi osztályunknak egy kicsit nagyobb türelem kell, az első két évbe kettes-hármas voltam matekból,de mióta 11.osztály óta ezt a fiatal matektanárt kaptuk meg, azóta az osztály elég gyengén áll matekból.

best regards, egy fórumozó blogger

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.