Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Focit nézni jó lesz ez, ha nem vok tvközelben :DD

Z Fold 4

(#2) marcee


marcee
addikt

Hurrá, nem kell majd a Tiszató közepére Junoszty TV-t és generátort cipelni a csónakba, ha futamhétvégére esik a horgászat! :DDD

Amúgy a DVB-H fizetős szolgáltatás? Átalány vagy időarányos, ha igen? Mert nekem csak alkalmanként kellene, pont a fentebb vázolt esetekre. Magyarosrszágon mit lehet majd fogni?

\m/

(#3) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

el se hiszem, hogy itt normálisan meg tudják oldani és nem 2-3-4különböző szabványt akarnak a piacon tartani-kényszeríteni.

alá: ...örülhetnek akik 80-100-150ezer Ftért megvették a "HD-DVD"s lejátszót és kiderült, hogy nem lesznek "HD-DVD"s filmek mert csak Blue-Ray.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#4) Egzee válasza Dare2Live (#3) üzenetére


Egzee
őstag

Ez olyan mint a Sony óriás kazettás video-ja... Csak a csóróknak volt olyanjuk, mint a Rém Rendes Családban (Marcyéknak bezzeg VHS volt XD) vagy a Mini Disc szabvány ami még szuper jó is, csak valamiért nem jött be... Most viszont a Sony nyert...

Fizetős lesz ez a bigyó vagy sem??? Ha igen, akkor a mobilszolgáltató fogja kérni a zsétet vagy hogy lesz??

(#5) nike_ válasza Egzee (#4) üzenetére


nike_
addikt

Szerintem fizetős lesz. :( Nem csatlakozhatsz fel, csak úgy mint a netre. Vagy pl.: itt is lesz DigiTV meg ilyesmi, és azoknak perkálsz.

(#6) Dare2Live válasza nike_ (#5) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Ami a levegöben jön pl M1 azért perkálsz?

Én ha ingyen lesz akkor is csak max kipróbálom, fizetni 100%nem fogok érte, minek, hogy buszon nézzem a Balázs showt?
És mivel szórás és okostelefon nem lepődnék meg ha elég gyorsan meg lehetne kerülni a fizetést... ez nem 3Gn keresztüli streaming.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.