Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nexwo


nexwo
őstag

Gondolom a bányászokat amúgy sem érdekli a garancia. Nem pont Amerikába költözött sok bányász?!

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/CFbYZJ

(#2) lemusz válasza nexwo (#1) üzenetére


lemusz
addikt

:K 1848 "kaliforniai aranyláz"

(#3) goodboy007


goodboy007
senior tag

Fake news! 330$ értékű vga már nem létezik! ;]

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#4) Tatis


Tatis
csendes tag

Néhány hónappal ezelőtt mintha az MSI is így járt volna. Mondjuk ilyen vga árak mellett lassan nagyobb "balhé" lesz videókártyát lopni, mint bankot rabolni! :)

(#5) nexwo válasza Tatis (#4) üzenetére


nexwo
őstag

Egy kamion ami VGA-kat szállít többet érhet mint egy pénzszállító autó tartalma :) .
Lassan úgy kell kezelni mint a nemzetközi vizeken a konténer hajókat, privát katonákkal.

[ Szerkesztve ]

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/CFbYZJ

(#6) #89309696 válasza lemusz (#2) üzenetére


#89309696
törölt tag

Az alaszkai aranyláz jobb, mert ott a hűtés is meg van oldva. :K

(#7) Tatis válasza nexwo (#5) üzenetére


Tatis
csendes tag

Az biztos! Szinte látom magam előtt azt, ahogy az elvetemült banditák fosztogatják a vga-t szállító kamionokat. Pont mint régen a postakocsikat meg vonatokat. Tiszta vadnyugat lesz lassan! :D

(#8) Dr. Romano válasza Tatis (#7) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Kriptóból vett tuningverdákkal fogják megtámadni a jelöletlen kamionba pakolt videokártya szállítmányokat. ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#9) Tatis válasza Dr. Romano (#8) üzenetére


Tatis
csendes tag

Neee! :D Ez már megérne egy hollywoodi forgatókönyvet is! :DD

(#10) PR0JECTNR56 válasza Dr. Romano (#8) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ugyanerre gondoltam, amikor először olvastam a posztot. Ráadásul esztétikailag is remek választás, a fekete Honda trió a zöld neonfényekkel máris alkalomhoz öltözött a következő RTX szállítmányhoz. ;]

(#11) nexwo válasza PR0JECTNR56 (#10) üzenetére


nexwo
őstag

Fast and Furious: No warranty

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/CFbYZJ

(#12) #72042496


#72042496
törölt tag

Kaliforniai álom, ja, az másról szólt.

(#13) tomcat78


tomcat78
őstag

És az EVGA komolyan gondolja, hogy ezekből a kártyákból akár egyetlen darab is egy mezei usernél köt ki? Ugyanmár.... Az a réteg, akinek alapból nincs pénze a horror áru kártyákra, egy ilyet nem tudna finanszírozni szerintem. Akkor vajon hová tartozhatott az, aki egy ilyet kivitelezett? :U Azok a kártyák már rég egy bányában túrnak... Telhetetlenség, kapzsiság rulez.

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#14) nexwo válasza tomcat78 (#13) üzenetére


nexwo
őstag

Ha nagyon komplikáltak akarunk lenni akkor biztos Kanadaiak voltak aztán viszik oda ahol nem kell hűtésre energiát pazarolni :D az áramot is megoldják okosban és kész a pénznyomda :D

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/CFbYZJ

(#15) JóGéza válasza nexwo (#14) üzenetére


JóGéza
aktív tag

(#16) anulu válasza Dr. Romano (#8) üzenetére


anulu
félisten

haha! koppra ez a jelenet ugrott be :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#17) donjohnson válasza Tatis (#9) üzenetére


donjohnson
addikt

hollywood-i forgatókönyvet? nem láttad még a fast and furious filmeket?
van belőlük már kilenc.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#18) Pipó


Pipó
őstag

Lopott vga, lopott áram: Kaliforgia

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#19) #25954560


#25954560
törölt tag

fura h pont san francisco.
oakland-ra jellemzo inkabb az ilyesmi :D

(#20) Cs1csó válasza nexwo (#1) üzenetére


Cs1csó
félisten

Engem biza nem zavarna garancia hiánya ha 70%-os kedvezménnyel hozzájuthatnék. ;]

(#21) Walter_White


Walter_White
senior tag

Azon csodálkozom, hogy itthon még nem történt ilyen eset.... bányászat ide vagy oda, azért ez na... nem szoktam spórolni a HW termékeken, mert a hobbim, de ez azért már egy nonszensz kategoria. Több mint 400eFT-os ÁFÁVAL :Y :W , vagy nélküle már szinte teljesen mind1.

[ Szerkesztve ]

(#22) Elpresidente


Elpresidente
tag

Jól sejtem, hogy ez a teljes utolsó negyedéves gyàrtási mennyiség volt, benne a várható karàcsonyi dömpingre legyártott extra adag kártyával? Ha már komplett teherautó. Karácsony nélkül gondolom teherautó helyett raklap szerepelt volna :-)

Xbox gamertag: goserHU

(#23) Chaser válasza Elpresidente (#22) üzenetére


Chaser
titán

nincs már karácsonyi extra dömping decemberben vga terén
minden hónapban az van ( :
egyébként ez törpe mennyiség lehet negyedéves gyártásnál

szerk:
lehet nem is a vga kellett nekik ((( : hanem az autó ;]

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#24) nexwo válasza Elpresidente (#22) üzenetére


nexwo
őstag

Ez csak EVGA, majd vesznek PNY-t :DDD

A tolvajok lehet nem is tudják hogy VGA-t szállított csak fosztogatnak BLM nevében. Hisz "this is America"

[ Szerkesztve ]

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/CFbYZJ

(#25) dealerman


dealerman
senior tag

100 ezres kártya ? :Y ez csak a nyák gondolom :DD

underground techno will never die

(#26) Chaser válasza dealerman (#25) üzenetére


Chaser
titán

dehogy, annyi a kártya
de csak a dobozával együtt eladó...ami szintén annyi ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#27) westlake


westlake
félisten

"A vállalat gyorsan fel is hívta rá a figyelmet, hogy lopott terméket vásárolni bűncselekmény."

Ha nem tudsz róla, hogy lopott, akkor nem az. Ha tudsz róla, akkor az. A fenti állítás nem felel meg a valóságnak. :U

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#28) Chaser válasza westlake (#27) üzenetére


Chaser
titán

jogos, de esélyesen a terméket úgyis "behúzza" a hatóság ha a látókörébe kerül, hiába jóhiszeműen vásárolta valaki, attól az még lopott marad és jogilag az eredeti tulajdonos tulajdona - jajbe' szépen mondtam ( : -
szóval ha valaki ilyet akarna garoztatni és nem hallott a hírről - nem cseekkolja a kártyát -az esélyesen be is bukta a kártyát élből

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#29) Alvin_ti4200 válasza Walter_White (#21) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Itt UK-ban sincs szinte egy deka RTX 3090, ami meg van, az hasonló áron megy (2600 font 20%-os adóval). Ami érdekes, hogy 3080 és 3080 Ti akad (előbbi 1200, utóbbi 1500 font körül), 6900 XT-ből meg kedvére válogathat az ember 1250-1300 fonttól, az MSI Gaming Z Trio-ja például 1200-ért van most "Black Friday akcióban", ami ahhoz képest, hogy az MSRP-je 1000 font körül van, nem is rossz - persze, eleve pocsék vétel egy 6800 XT-hez képest, de azok meg vagy nincsenek vagy 100-150 fonttal olcsóbbak, sima 6800 meg kábé soha nem volt sehol.

[ Szerkesztve ]

(#30) LordX válasza #25954560 (#19) üzenetére


LordX
veterán

Valószínűleg pont Oakland-ben kötött ki a hajó, amiről a kamionra pakolták a konténert, hogy levezessen Brea-ba (ott van az "EVGA dél-kaliforniai disztribúciós központja"), mert konkrétan SF-ben nincs kikötő, és szoktak hivatkozni az egész területre úgy, hogy "SF". (Kb. mintha azt mondanád, hogy Pestről jön a kamion, miközben Budaörsről..)

(#31) Pipó válasza westlake (#27) üzenetére


Pipó
őstag

Nem pont így van a gyakorlatban. Ha köztudomású, hogy egy bontatlan termék ára pl. 1000 dollár és 200-ért kínálják neked, akkor annyira ár alatt veszed, hogy tudnod kellene, hogy ez nem tisztességes adásvétel lesz, mert az nagy valószínűséggel bűncselekményből származik. Ráadásul a körülmények is utalhatnak rá.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#32) ZS3NI válasza Pipó (#31) üzenetére


ZS3NI
őstag

Az a robin biciklije!

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#33) Krugszvele válasza Alvin_ti4200 (#29) üzenetére


Krugszvele
aktív tag

bányászni jelenleg a 3060Ti / 2060 éri meg, a többi "hulladék" - kis túlzással, de le van maradva nagyon a 3060Ti / 2060-tól. Ha megnézed, valószínűleg ezekből nincsen raktárkészlet :)

(#34) dseres válasza Walter_White (#21) üzenetére


dseres
tag

Dehogynem volt. Sárbogárdon volt pár évtizede egy elektronikai gyár. Autórádiókat gyártottak. Egy egész kamionnyi árut elloptak. Észveszejtő pénzmennyiség volt az értéke.

(#35) Chaser válasza Pipó (#31) üzenetére


Chaser
titán

igen és itt jön be, hogy a mai napig eszmélnek rá emberek itt is, hogy megszöktek a vga-k árai
ha neaggyisten' bárhol vesz az ilyen ember, nem feltétlen kell ismernie az árakat - az nem ütközik sem jogszabályba, sem törvénybe -
lehet valaki látta az msrp árat, a közben beesett diliről pedig nem tud, ha itt is sokan vannak olyanok akkor sejtheted teljesen laikusból mennyi olyan van
én pl nem vagyok egyáltalán képben telefonokkal, de már számtalanszor találtak be utcán ilyen-olyan új telefonokkal
95%-uknak egyáltalán nem tudom a piaci értékét, tehát ha megvenném sem tudnám hogy mennyivel alatta/felette adja a tag, ennyire egyszerű
megint más kérdés hogy nem veszek olyan dolgot amit nem ismerek, és pláne nem veszek random nimandoktól semmit - főleg mikor a legtöbbnél élből látszik hogy nemlopot' ( : terméket árul -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#36) nexwo válasza Chaser (#35) üzenetére


nexwo
őstag

Mellesleg van hogy Amazonon MSRP közeli ár van max 10 percre szóval ritka eset de megtörtént tegnap is :)

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/CFbYZJ

(#37) Tatis válasza donjohnson (#17) üzenetére


Tatis
csendes tag

Tudom, de az az igazság, hogy az első 1-2 rész óta nem követem a Halálos iramban szériát. Azért nyugtass meg, hogy olyan epizód még nem volt, ahol az EVGA kamionjait rabolták volna ki!

(#38) Chaser válasza nexwo (#36) üzenetére


Chaser
titán

ilyenek miatt is kár élből orgazdázni valakit, a vga-knak jelenleg nincs ára, éppen mikor mennyi amit éppen kapni lehet
mekkora vicc, 27e-ért le tudtam ütni egy gb passzív 1030-at, 27e az akkor volt mikor "normál" áron mentek a vga-k, azóta volt már 60e is boltban
tehát akkor mennyi is az ára? ( :
sztem ezeket a kártyákat élből bányába vitték, elég gyorsan kitermelik az árukat :d és semmi rizikó ha továbbadják egyik vevő akarva-akaratlan bebuktatja őket

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#39) Duree


Duree
veterán

Jó nagyot kaszáltak a tolvajok.

duree54

(#40) Cs1csó válasza Duree (#39) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ebben az a durva, hogy 10 éve lehet előbb-utóbb elkapták volna őket miközben épp árulják boldog-boldogtalannak a kártyákat de ahogy írták, hogy most valószínűleg egy RIG-be megy az egész és bányászás lesz vele tehát soha nem kerül ki a piacra sőt ahogy megérkezik oda, ahol be lesz építve többet nem is mozgatják.
Amúgy szerintem figyelni kellene az áramfogyasztás változását és ahol látványosan megnő az elkövetkező pár hétben odamenni szépen és egy házkutatási paranccsal átvizsgálni és meg is lesznek a kártyák.

(#41) Chaser válasza Cs1csó (#40) üzenetére


Chaser
titán

kivéve ha valami napelemvagy egyéb telepről üzemel
ehhez már érdemes némi aprót rádobni ilyenre, oszt' nincs aki bárhogy lefülelje őket
de lehet csak simán eladják, akkor viszont elég nagy esélye van hogy előbb-utóbb bebuknak, annyira sztem nem zsák manapság aki vga-t lop

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42) fatpingvin válasza Pipó (#31) üzenetére


fatpingvin
őstag

magyarán ez is arról szól hogy megfogják azt akin a legkönnyebben le lehet verni, mert a jóhiszemű victimnek ugye miért kéne kártérítést kierőszakolni az orgazdától.

ennyit az igazságszolgáltatás jelenlegi működéséről.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#43) Tüzi válasza nexwo (#5) üzenetére

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#44) Ermac


Ermac
tag

Szemmel kell tartaniuk a 3 fekete hondát zöld neon fénnyel.

We are Many You are but One

(#45) nexwo válasza Tüzi (#43) üzenetére


nexwo
őstag

:DDD

Cuccok: https://de.pcpartpicker.com/list/CFbYZJ

(#46) TeeJay


TeeJay
félisten

Váci úti Aqua-ban 2hete voltam és a polcon fent van 7kilós Videókártya, bátrak na :D
Végén valaki emiatt fog PC üzletbe betörni hogy 3-4 VGA kártyát hóna alá csapjon és megvan 2-3 millió forint haszon :U

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#47) Tüzi válasza Ermac (#44) üzenetére

lol

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#48) Alvin_ti4200 válasza Krugszvele (#33) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Azokból sincs, bár 3060 Ti akad itt-ott, de árban elég közel van a 3070-hez. Amiből bármikor kapsz szinte bárhol, az a 3070, 3070 Ti, 3080 Ti, 6700 XT és 6900 XT.

[ Szerkesztve ]

(#49) Maelephant válasza #89309696 (#6) üzenetére


Maelephant
aktív tag

[link]

Zenei aláfestéssel!

(#50) Duree válasza Cs1csó (#40) üzenetére


Duree
veterán

Szerintem azért ennyire messzire nem fognak elmenni, bár egy próbát megérne.

duree54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.