Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Apika


Apika
Közösségépítő

Dolgozzanak csak rajta! Hátha szebb lesz...

(#2) #51736960


#51736960
törölt tag

ha a da2 hangulatát akarták visszaadni, sikerült: szar igénytelen gagyi lett :)

(#3) ollie


ollie
MODERÁTOR

Mi a baj a kinézetével? Egy rajzfilm ne legyen már fotórealisztikus szerintem. Teljesen jó így, ahogy van.

***

(#4) elithun válasza #51736960 (#2) üzenetére


elithun
őstag

LOL. :DDD
De, ha a története jó lesz, akkor nem számít a kinézet. :)

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#5) banhammer válasza ollie (#3) üzenetére


banhammer
veterán

Ennek igy eleg anime kinezete van.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#6) Televan74


Televan74
nagyúr

Jó ez így. Nekem tetszik, rajzfilm,és nem 3D animáció. :P

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#7) kapeti07


kapeti07
senior tag

Anno a Dragon Age intrója is jobban nézett ki. Nekem sem jön be.

Xbox: kapeti

(#8) Rexdemon válasza #51736960 (#2) üzenetére


Rexdemon
aktív tag

"Rég hallatott már magáról a Dragon Age: Dawn of the Seeker" - és ez maradhatott volna így is :( Nincsen szükségem arra,h még emlékeztessenek arra az érzésre, amit ez a játék okozott. Lelkes várakozás, előrendelés, kétségek, "nemlehetxar"-drukkolás, bizalom a fejlesztők irányába, majd a döbbenet és a csalódás... Noway.
Van a játékoknak is Golden Raspberry Award/Aranymálna díja? Mert akkor nálam a da2 a biztos befutó... :F

(DA1-et+összes DLC-t azóta végigvittem megint (5. alkalommal), DA2-t csak azért kínlódtam végig, mert egy halom $-be került, utána letöröltem a p***ába)

[ Szerkesztve ]

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

(#9) Archanon válasza banhammer (#5) üzenetére


Archanon
őstag

Bár így lenne. :U Egyébként cel-shaded technológiás animenek készül. Nekem tetszik, nincs vele bajom, csak történetben ne maradjon alul.

A Vexille sem volt annyira rossz - a készítők másik munkája -, grafikailag pedig nagyon ott volt [arcmimika lehetett volna több is].

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#10) maszi99


maszi99
őstag

Akármennyire erőltetik a kimászást a gödörből, annál rosszabb helyzetbe kerülnek ;]
Koporsószegnek ez a rajzfilm tökéletesen megteszi. :K
Inkább térnének vissza az eredeti kerékvágásba, felesleges erőlködni !!!

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#11) nemethati válasza maszi99 (#10) üzenetére


nemethati
senior tag

Nem is az öreg kontinens lesz a célközönség :DDD
Szerintem nem rossz, nekem legalábbis tetszik. Pedig az animéket ki nem állhatom.

(#12) Archanon válasza nemethati (#11) üzenetére


Archanon
őstag

"Pedig az animéket ki nem állhatom."

Rosszul teszed.

;] :DDD

Van valami oka is? Mire alapozod ezen kijelentésedet?

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#13) Góliát válasza elithun (#4) üzenetére


Góliát
senior tag

Így van, reméljük, hogy jó lesz.

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#14) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Én már várom. Kiváncsi vagyok.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#15) nemethati válasza Archanon (#12) üzenetére


nemethati
senior tag

Egyszerűen jobban szeretem az élethűbb/szerűbb dolgokat. Nekem túl elnagyolt, színes, egyszerűen epilepsziás rohamot tudnék tőlük kapni. Ettől függetlenül próbálkoztam megszokni, de nem az én műfajom.
Úgy képzeld el, hogy Aion vs Age of Conan. Minden szarsága ellenére nálam az utóbbi mindent visz.

(#16) Archanon válasza nemethati (#15) üzenetére


Archanon
őstag

Miket láttál, ill. mikkel próbálkoztál, amiktől szerinted epilepsziás rohamot lehetne kapni? Lehet nem jóval próbálkoztál. Nem csak villódzó Pokemonok és társaik léteznek, értelmetlen és gyerekes sztorival, és nem mind van csilivili grafikával megrajzolva (bár az előny, ha szép valami). Biztos megtalálnád a neked való műfajt [van n+1 féle]. De ha úgy egyáltalán a rajzfilmek látványát sem szereted (pl. Walt Disney; DreamWorks), akkor persze nincs mit tenni. :U Pedig tudnék neked olyat mondani, ami után nem mernél ilyen kijelentésekkel előállni, hogy "az animet nem szeretem". :P Nem szabad általánosítani... Persze attól is függ, hogy miféle történeteket szeretsz, miket vagy hajlandó megnézni.

Ez olyan, mintha csak művészfilmeket láttam volna, és akkor azt mondanám, nem szeretem a filmeket, mert túl elvontak nekem, holott van egy rakás más műfaj még. (Csak egy példa.)

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#17) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kicsit furcsa a grafika. Olyan mint a Dead Space 2 animációs filmjének pár cgi jelenete.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.