Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Duree


Duree
veterán

Úgy néz ki mint egy fejre rakható zajvédő.

duree54

(#2) Felesbandi válasza Duree (#1) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Most en voltam figyelmetlen, vagy ezeken kajak nincs chatmix funkcio? Mindezt akár egy 120 ezres nagybetus GAMER headseten? Ez igy nagyon szegyen. Persze, hasznos a zajszures, de garantalom, hogy a vasarlok 90%-a nem az utcan hordasra veszi ezt.

Szemely szerint inkabb dobnam a zajszurest es az osszes fancy maszlagot, amit ezek igernek, es vennek egy PS5 compatibilis Steelseries Arctis 7P vagy hasonszoru headsetet.

Otthoni kockulas kozben egyszer nem hianyoltam a zajszurest meg, a chatmix-et viszont allandoan hasznalom, orbitalis bakloves volt ezt kihagyni.

(#3) Hopkins95 válasza Felesbandi (#2) üzenetére


Hopkins95
addikt

Elvileg van benne, mert a hivatalos oldal ezt írja: Game / Chat balance Change the volume balance between game sounds and voice chat from you Inzone H7.

Amúgy ha már itt tartunk, melyik érheti meg jobban, egy Steelseries Arctis P7+ vagy egy Inzone H7?

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#4) Csandi válasza Hopkins95 (#3) üzenetére


Csandi
őstag

Pont benne vagyok a témában pár napja mert én is PS mellé nézek fejest, és annak ellenére, hogy a nagy oldalak szerint a 7P+ a "legjobb" fejes PS-hez, azért redditen elég sok problémát olvasni velük kapcsolatban, szóval így látatlanban azt mondom, hogy a H7 jobb lesz most én is azt várom :D

(#5) Felesbandi válasza Hopkins95 (#3) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Valoban ugy tunik, hogy van ilyen funkcioja. Ebben az esetben egesz jo is lehet.

Viszont nagyon nagy ongolnak erzem, hogy ezt a promo videoban meg sem emlitik. Szerintem a legtobb ember szemeben, aki korabban hasznalt chatmix-es headsetet (es nem csak singleplayer jatekokat tol) instant deal-breaker ennek a hianya.

(#6) Hopkins95 válasza Csandi (#4) üzenetére


Hopkins95
addikt

Megnéztem an AnonymInc. tesztjét a Steelseries Arctis 7P+ról, igazad lesz, meg kell várni az Inzone fülest, mert a Steelseriesnek véleményem szerint kicsit elrontották a mikrofondizájnját, de ezen kívül amúgy tetszik a teszt alapján azért ez is. Kíváncsi vagyok az Inzone H7 tesztekre. :B

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#7) Csandi válasza Hopkins95 (#6) üzenetére


Csandi
őstag

2 napja bújom a teszteket, reddit kommenteket és videókat, végignéztem kb az összes wired és wireless gamer/félgamer (de mikrofonos) fejest ami jó lehet, és majdnem mindnek van valami hiányossága. Remélem ez a Sony meghozza majd :D

(#8) 1dude válasza Hopkins95 (#3) üzenetére


1dude
aktív tag

A H7 ismerete nélkül ezt elég nehéz megmondani. Mondjuk nekem PC -hez egy Arctis 5 van, és elégedett vagyok vele. Volt egy Siberia v2 -m is, azzal is elégedett voltam.

(#9) Hopkins95 válasza 1dude (#8) üzenetére


Hopkins95
addikt

Itt egy teszt a Sony Inzone H7-ről és meg kell hogy mondjam, hogy abszolút nem vagyok elragadtatva a mikrofon minőségétől: MUCH BETTER! Sony Inzone H7 Gaming Headset Review

Szerintem a jóval olcsóbb Logitech G430-asom mikrofonjának jobb hangminősége van.

Lehet inkább mégis inkább a Steelseries 7P+ lesz a befutó. :U

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.