Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) gerii válasza DeFranco (#19) üzenetére


gerii
addikt

Felhasználói véleményekre gondoltam. Volt egy bemutatóterem nevű webshop, illetve klónja, ott volt qrva sok vélemény minden fajta gépről, a Pana mellett egy 40k-s Miele (bagettes :O ) volt amit szerettek. A többivel problémák voltak, nem jól sütött, a jó/rossz sütések aránya magas volt, hang, fogyasztás, kenyérméret, a kenyér minősége, héja, beleragad-e a lapát, meddig bírja a fazék, a motor mikor megy tönkre a melegtől. Ilyesmikben, és a ráadás funkciókban a legjobb a Pana és az említett Miele, a felhasználói tapasztalatok alapján. Olvastam olyan 40k-s gépről ami hangos volt, stbstb. Aki naponta süt, annak durván kijönnek a különbségek, a 20k-s géphez képest sokkal jobb a kenyér állaga, már csak ezért megéri.

Kenyérsütők között amit mondtál, leszarom hozzáállás, tukmálás, csakalegjobb nem igazán releváns, mert itt tényleg egy alapvető élelmiszerről van szó aminek az egyszeri beruházásán nem spórol aki csak ebből él. Qrva drága, de jobb mint kísérletezni. Hobbi célra jó lehet a köztes kategória, de ott úgysem veszik észre ezeket a különbségeket szerintem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.