Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hol látni a reakciójukat? Mert én csak hallom. Bár csak bele-bele tekergettem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) oriic válasza .LnB (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hallani. Jóvanna, reggel volt még. :DDD

Live-Die-Respawn

(#3) Viper26


Viper26
nagyúr

Akkor így a játékélmény nagy nulla gyakorlatilag.

Pixel 7 | FR955

(#4) oriic válasza Viper26 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A játékélmény már megvolt az első rendes végigjátszáskor. A Speedrunnerek több száz órát töltenek a játékokkal amikben versenyeznek.

Live-Die-Respawn

(#5) hogabesz


hogabesz
aktív tag

0:41 - "izé, ki is vagyok akkor pontosan?" :D

(#6) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Azt nem tudom, hogy az ilyen végigrohanás során, az illető hogy találja meg a grafikai kiskapukat? Itt arra gondolok, mikor a grafikából kiesve, kihagyja a pálya felét.
Annyiszor próbálgatja, vagy hogy?

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#7) Gyula84 válasza tibaimp (#6) üzenetére


Gyula84
veterán

többször próbálja tuti :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#8) saelin válasza tibaimp (#6) üzenetére


saelin
veterán

Nem biztos hogy ő találta meg. Ezeknek az embereknek külön community-ja van.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9) blountex


blountex
senior tag

Hányadik percnél van ez a "titkos szoba"?

(#10) goodboy007 válasza blountex (#9) üzenetére


goodboy007
senior tag

19:40

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#11) lkristóf válasza hogabesz (#5) üzenetére


lkristóf
senior tag

Ez jó volt! :))

(#12) Eversmann


Eversmann
aktív tag

Én akkorát nevettem mikor megtalálja a glitch-et 2. percnél :D És nem tudják, mi történik... Mondjuk így nem is nehéz, átugrani a pálya végére vele.

Life is better with a Titan

(#13) 30z.Samu válasza Eversmann (#12) üzenetére


30z.Samu
félisten

Pont ez a lényege, ezeket használják ki. :)

Sic Parvis Magna

(#14) Steve0804


Steve0804
kezdő

Sziasztok!

Egy hentelős jàtèknak szerintem nem ez kellene, hogy legyen a lènyege!
Ennyi erővel, akkor a pàlya elejèn valahogy àtlèpek a vègère ès nem nyìrok ki egy szörnyet sem.
Az is bosszantò, hogy mèrt lehet tovàbbszaladni anèlkül, hogy az összes szörny le lenne szedve. Meg, hogy mèrt van ilyen kiskapukra lehetősèg.....
Maga a jàtèk szerintem nagyon jò, nekem az a cèlom, hogy minden szörnyet kinyìrjak!
Nem vitatkozni akarok, mèg vèletlenül sem senkivel, tiszteletbe tartom a speedrunosok munkàjàt is, csak leìrtam a vèlemènyemet! :)

(#15) oriic válasza Steve0804 (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs a véleményeddel semmi gond. A Speedrun egy külön játék stílus, nyilván ők is először rendesen végigjátszák az adott programokat, kiélvezik minden pontját, mielőtt nekiállnak "dolgozni" rajta. Hétköznapi embereknek ez inkább csak érdekesség.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.