Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JHC


JHC
tag

Elég jól sikerült a felújítás, szép munka. Nekem is ilyen típus van, immár a második. Az első a teljesen fekete kivitel volt kb 8 évet használtam nagy megelégedéssel. Nálam eléggé lekoptak a feliratok a gyakran használt gombokról, de amúgy semmi probléma nem volt vele, csak sokszor leesett az asztalról, és mindig a csuklótámaszra érkezett, és ettől repedés keletkezett, az alsó elemen. Tavasszal már odáig fajult hogy már a csavarok is kiestek a billentyűzetből, és idegesített az állandó nyöszörgés gépelés vagy játék közben, ezért lecseréltem a billentyűzetet, egy szintén ilyenre, amit régebben vettem az aprón mert úgy megtetszett ez a típus. Van egy Logitech Wave billentyűm is, de ezt az olcsóságot jobban szeretem. Egyébként az újabb win-ek alatt nem csak a hangerő gombok, hanem a cut-copy-paste-mark gombok, valamint az ablak bezárása, az ablakok minimalizálása, és az előre-vissza gombok is működnek. Az irodai gombok használatának nem nézem utána, linux alatt van program ami multimédia gombok scankódját érzékelve funkciót tud rendelni hozzájuk, de nem tudom win alatt van-e rá lehetőség. A gyári program csak xp-ig támogatott.

[ Szerkesztve ]

(#2) DonToni válasza JHC (#1) üzenetére


DonToni
aktív tag

Köszönöm az elismerést! :R
Nekem is van egy Wave billentyűzetem, de azt talonba tettem és inkább ezzel foglalkoztam. :) másolás-beillesztést billentyű kombinációkkal végzem, szóval ez másodlagos, a ki kapcsolás és a hangerő viszont megkönnyíti a minden napokat, szóval elég hasznos és jó is, hogy az új op. rendszerek alatt is használhatóak!

-Anti-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.