Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

Ez a logó, mindig azt juttatja az eszembe, hogy a gyártás megkezdésekor - meg utána még 2-3 évig, amíg már minden jó, de azért bőszen hibát javítanak - a fekete négyzetek jelölik a működőképes lapdarabokat... :DDD

Sz'al, mégiscsak van jövője a csip(sz)gyártásnak - de akkor miért vannak nehéz helyzetben a memóriagyártók?! :U

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#2) #16939776 válasza Kotomicuki (#1) üzenetére


#16939776
törölt tag

Jövője lesz mindenképp!
Ez a node is menni fog jó pár évet...miután feljavult a kihozatal annyira, hogy elkezdhesse behozni a beletolt pénzt, vagy annak egy részét. :DDD

(#3) Garyka válasza Kotomicuki (#1) üzenetére


Garyka
tag

Nehéz helyze tben vannak? Ezt nem olvastambes nem latszodik a ddr3 árán :)

(#4) kpal


kpal
veterán

Nem sz@rral gurigáznak.

(#5) derive


derive
senior tag

Hat el is kell kezdeni, ha a 10 nm-el is addig szenvednek, mint a 16 al... Mara mar az osszes nagy partneruk lelecelt a 16 nm melol a Samsunghoz ;]

(#6) Sir Ny


Sir Ny
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

-

(#7) exedoc


exedoc
senior tag

Nagyon helyes, örülünk neki.

(#8) Angel1981


Angel1981
veterán

Kicsit le vagyok maradva - akkor 14nm-es node nem lesz?

(#9) bteebi válasza Angel1981 (#8) üzenetére


bteebi
veterán

Ebből még szerintem nem következik egyértelműen, bár ki tudja... Csak annyi derül ki, hogy készülnek a 10 nm-es node-dal, de valószínűleg még csak nemrég kezdhették el rá egyáltalán a fejlesztéseket. Mondjuk ha biztosan lesz 10 nm-es node, 16-os meg már van, akkor logikus lenne, hogy 14 nm-es ne legyen.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#10) derive


derive
senior tag

Lehet lesz valami amit 14nek, vagy 12 nek neveznek, korabbi utitervekben szerepelt ilyen is, de az csak a mostani 16on node lesz 16os back-endel (most a back-end 20 nmes).

(#11) pubyy


pubyy
tag

reméltem hogy a következő lépcső már a grafénes tecnika lesz...

(#12) dealerman


dealerman
senior tag

brutális összeg :Y

underground techno will never die

(#13) bteebi válasza pubyy (#11) üzenetére


bteebi
veterán

Abban ne reménykedj, szerintem nem valószínű, hogy 10 éven belül le lesz leváltva a szilícium.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.