Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

jajj, a kiváltságos pc-sek megkapják a játékkal a dlc-ket, amiért szegény xboxosoknak fizetni kell :O ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Támogatott videokártyák:

AMD: ATI Radeon 3650, 4450, 5550, 6450
NVIDIA: GeForce 8600GT, 9500GT, GT120, GT430, GT520

gondolom ez a minimum, nehogy egy low vackot kelljen venni :DDD

btw. PC ftw :) megérte várni, sokkal jobb grafikát kapunk, mint a konzolon. :R

#1 mephi666 az ne elsőzzön, aki elalszik forza közben ;]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) Apika


Apika
Közösségépítő

Ez jónak ígérkezik, szépek a képek is... :K

(#4) Ilsyde válasza mephi666 (#1) üzenetére


Ilsyde
őstag

Helyes :D Xboxra megvolt az alapjatek de nem vettem meg hozza a DLC-ket. Tavaly ev vegen gondolkodtam rajta hogy be kellene mindet szerezni mert nagyon elveztem a jatekot, erre jott a hir hogy erkezik az egesz pakk PC-re.

(#5) Youri válasza mephi666 (#1) üzenetére


Youri
veterán

A várakoz(tat)ásért cserébe. Meg persze a kicsinyes lesajnáló dumákért. Már akit érdekel a game.

RTX ON

(#6) maszi99 válasza Mr.Csizmás (#2) üzenetére


maszi99
őstag

"megérte várni, sokkal jobb grafikát kapunk, mint a konzolon." - ezért tényleg megéri várni :))
Bárcsak sokkal több ilyen lenne :U
Megdöbbentem a különbség láttán, a grafikai élmény tényleg nagyot fog dobni a feelingen :K

Youri : én már nem is foglalkozok a konzolos szövegekkel, értelmetlen, a pc-nek még úgy is lesz még jövője, ha éppen nem is a csúcson van jelenleg.

[ Szerkesztve ]

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#7) Mr.Csizmás válasza maszi99 (#6) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

GTA4-nél is bejött. :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8) Ilsyde válasza maszi99 (#6) üzenetére


Ilsyde
őstag

Ez az egyetlen platform ahol idotalloak a jatekok :K 10-20 ev mulva is elovehetsz valami regebbi cimet. Konzolon generaciovaltaskor a jatekok nagy resze hasznalhatatlanna valik.

Errol jut eszembe, Red Dead Redemption meg Condemned 2 is johet PC-re. Eleget vartunk rajuk :D

(#9) Janika!2 válasza Ilsyde (#8) üzenetére


Janika!2
aktív tag

+1

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#10) maszi99 válasza Ilsyde (#8) üzenetére


maszi99
őstag

Több mint 20 éve vásárolt játékokkal játszunk jelenleg :K
Jómagam az Imperium Galaktica 1 részével dosbox emulátorral, a nejem és a gyerekek pedig Raymen-nel, és rohadtul bejön nekik is.
Hozzáteszem, tökéletesen jól futnak, működnek, és a grafikájuk is tökéletes, a feeling pedig leírhatatlan :))

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#11) kovsol válasza maszi99 (#10) üzenetére


kovsol
titán

IG1 is 1997 marciusában jött ki, Raymen meg 1995 szeptember, elég messze van ez még a 20 évtől

Red Dead Redemption meg nagyon kétlem, hogy lesz PC -re, mert ha tervezték volna akkor szerintem a goty kiadással együtt lett volna jó kiadni PC re is

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#12) Osiris


Osiris
őstag

Nem értem mi alapján mondjátok, hogy jobb lesz a grafikája mint boxon? A képek szerintem kb. ugyanolyanok..

(#13) Ateszzero válasza mephi666 (#1) üzenetére


Ateszzero
őstag

Ne félj, benne az árban az összes dlc. Nem fognak bukni rajta. Drágább lesz mint a box verzió volt.
(#12) Osiris: Hát azért mert pc. Tudod...

[ Szerkesztve ]

(#14) mephi666 válasza Ateszzero (#13) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát az biztos, de nagyon kíváncsi vagyok mennyire lesz pofájuk beárazni... mert egy új, teljes árára belökni elég pofátlanság lenne... így látatlanban olyan 4-5ezer környékén lenne szerintem "korrekt" :K (boxos verzió drága boltban is 5 alatt van és nem mai címről van szó, hiába csak most adják ki)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#15) Big Bopper


Big Bopper
tag

Operációs rendszer: Windows Vista / Windows 7 ?
Egy hete még arról volt szó hogy "DirectX9 és Windows XP támogatással"

(#16) Ilsyde válasza Osiris (#12) üzenetére


Ilsyde
őstag

Szerintem nem is lesz jobb, legfeljebb tesznek bele nehany uj generacios effektet. De 100% hogy nem lesznek peldaul uj texturak.
Azt sem szabad elfelejteni hogy egy 2 eves jatekrol van szo. Mindenesetre en nagyon varom mert egyik kedvencem volt Xboxra.

Majd lesz ehhez is Icenhancer aztan olyan grafikaja lesz mint a valosagnak :D

(#17) Youri válasza Big Bopper (#15) üzenetére


Youri
veterán

Nekem is ez rémlik, bár nem egy hete. Lehet, azóta észrevették a konzol fejlesztők, hogy fejlődött a PC :DDD

RTX ON

(#18) kovsol válasza Ilsyde (#16) üzenetére


kovsol
titán

szerintem max annyiban lesz más, hogy lesz nagyobb felbontás is, esetleg részletesebb textúrák, és tolhatod orvérzésig az AA és AF -t is rá amit a box már nem bírna

May the Force be with you!

(#19) Big Bopper válasza Youri (#17) üzenetére


Big Bopper
tag

ja tényleg, egy hónapja :B

(#20) GegeWarrior válasza mephi666 (#14) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Ja meg ahogy azt elképzeled :P
Teljes áron lesz, sőt én olyan 10-12 ezerre saccolom :P
Sajnos...

[ Szerkesztve ]

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#21) anulu válasza mephi666 (#14) üzenetére


anulu
félisten

zavvin 36 fontra van írva, szóval itthon jó esetben 10-11k. szóval teljes ár. amúgy meg: már miért is lenne kevesebb?

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22) mephi666 válasza anulu (#21) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem írtam semmi biztosat, csak egy saját véleményt, hogy szerintem mennyiért lenne korrekt :K ...és szerintem azért, mert lényegében egy 2éves játékról van szó, amit anno pc-re reklámoztak, kiadtak only-xbox és most minimális ráncfelvarrással teljes áron el akarják adni pc-n AAA kategóriás "új játék" árában :) oké, hogy benne a 2 dlc, de szerintem azt sem orbitálisan nagy munka belerakni

kíváncsi leszek, hogy eladási top10-ekben hogy fog indítani a játék pc-n

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23) Archer válasza mephi666 (#22) üzenetére


Archer
őstag

Szerintem nem lesz olyan hű de sikeres ha csak a megjelenés előtt el nem indítanak valami marketing hadjáratot. Eddig nem sok infó van a pc-s változatról, szerintem van aki azt sem tudja, hogy egyáltalán jön.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#24) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Ez a támogatott videokártyák sztem félrevezető megnevezés, azt sugallja, hogy csak ezekkel megy.

(#25) Potyka03


Potyka03
senior tag

Ahoz képest hogy arról volt szó hogy a directix 9-et is támogatni fogja...minimális kártyának egy 10-est kér.....grat a ksézítőknek!!!

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#26) Mr.Csizmás válasza Potyka03 (#25) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

netán xp-n akarsz játszani vele?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#27) Youri válasza Mr.Csizmás (#26) üzenetére


Youri
veterán

Ez alapján jogosan kérdezi

RTX ON

(#28) Mr.Csizmás válasza Youri (#27) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

igaz igaz. 'nézést.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#29) Potyka03 válasza Mr.Csizmás (#26) üzenetére


Potyka03
senior tag

nem...Win7...de ehez semmi köze az XP-nek.
Hd 2400-asom van...10.01-es directix-et tud...és a játék tuti hogy 10.02-est kér majd :S

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#30) Potyka03 válasza Youri (#27) üzenetére


Potyka03
senior tag

igen pont erre gondoltam :D Csak ugye a régi kártyásokra is lehetne gondolni,pl. a Snydcate cég jól csinálja,mert ugye feltelípted a játékot és két exe közül választhatsz...egy low ami gyengébb gépeken is jól fut...és egy high....ami csúcs gépekre van :)

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#31) kovsol válasza Potyka03 (#29) üzenetére


kovsol
titán

dx 10 és dx 10.1 van, ezután a dx 11 jön már

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#32) Potyka03 válasza kovsol (#31) üzenetére


Potyka03
senior tag

az NFS The RUN-nál azt írta ki hogy 10.01-em van és a játékhoz 10.02 kell xD

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.