Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#181) TazLeacher válasza buherton (#176) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Látom nem tudod elengedni a dolgot. Nem. A gondoskodással nem jár együtt a szeretet. A szeretettel jár (optimális esetben) együtt a gondoskodás.

Vagy te nem sajnálnád eladni az autót, ha mondjuk sok időt töltöttél volna el a bütykölésével? Nem. Maximum a beleölt időt sajnálom. Tipikus, "ha már ennyi időt töltöttem vele"...ha szerinted az a szeretet, hogy valamivel sokat foglalkozol...akkor erre nem tudok mit mondani. A legtöbb olyan felfogású embernek, mint amilyen te is vagy, szerintem kiégne a retinája, ha végignézné, hogy élünk mi egy állattal.

Az a baj, hogy továbbra sem érted - meg szerintem más sem - hogy nem a disznóvágással, mint ténnyel van bajom. SŐT! Én alapvetően úgy gondolom, hogy a háznál tartott állatok SOKKAL-SOKKAL nagyobb megbecsülést kapnak, mint bármelyik gyári állattermelő, ahol ténylegesen nem érnek többet, mint egy csavar a darálógépben. A disznóvágás kell ahhoz, hogy kaja legyen az állatból. A gond ott kezdődik részemről, amikor ez buli lesz, akár még az állat szenvedése árán is. (Meg ugye amikor a kegyetlenkedés lesz a buli.)

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.