Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) DJ WOKKY válasza mexicanraven (#24) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Köszönöm.
Egyébként, épp ma láttam (mivel barátnőm édesanyja is keservesen keresi a kis kenyérre valóját postásként), hogy egy nem éppen magyar lány és nyilván barátja lehetett a srác, pontosabban a közös gyerekük apja, felvettek 3x-i segély árát. Ha hiszitek, ha nem, ez éppen ott körül volt, mint a mostani havi nettó jövedelem.
Eszem eldobom... Ennyi pénzt összeszedni azért, mert csak otthon ülnek (anya esetében, neveli a kölykét, mivel sztem az nem volt gyerek...).
Én pedig nyomom a papír szerinti 12 órát majdnem minden nap... és megkapom a havi nettó 85-90-et.
Na jó ha egész hónapban dolgozok, akkor azért rájön +20-30, de akkor akkor látom a barátnőmet, amikor haza megyek aludni :(
A java pedig, hogy a sok túlórámat ki sem fizetik... mert ha kifizetnék rendesen, akkor még talán nem is hangoztatnám ennyire, hogy milyen egy cudar munkáltató ez a RŁnđŐR$éGGG.
Na de ha most végez barátnőm az iskolával, akkor úgy néz ki, hogy egy ismerősömnek köszönhetően, talán kimehetünk külföldre. Igaz, hogy csak a kedves nyugati "sógorokhoz", de ahogy hallom a barátomtól, jobban megbecsülik az embert vendéglátói kisegítőként, mint itthon közfeladatot ellátó személyként.
Na és akkor ITT a pont.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.