Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DJ WOKKY


DJ WOKKY
addikt

Én mondjuk tegnap egy rokonommal azon gondolkoztam, hogy csinálhatnánk egy kézi présgépet, amivel brikettet csinálnánk.

Elképzelés: papírt ledarálni --> beáztatni --> hozzáadni egy kis fűrészport, de nem feltétlen kell --> majd egy kézi préssel összetömöríteni --> ezután hagyni megszáradni --> eladni --> felvenni a jó kis pénzt :C

[ Szerkesztve ]

(#2) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Keressen munkát és menjen el dolgozni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3) Mr.Csizmás válasza DJ WOKKY (#1) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

1. honnan veszel annyi papírt
2. mire annyit keresel, hogy valamire el is tudd költeni, már akkora karod lesz mint a combom, és mehetsz kidobónak a diszkóba
3. :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) DJ WOKKY válasza Winner_hun (#2) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Winner_hun: Van munkám.

Valamint van áttét, illetve erőgép pl.: ha egy hajtókart egy méteres csővel meghosszabbítasz, akkor nagyobb erőt vagy képes elérni :)
Köszönöm uraim, a pozitív hozzászólásokat :)

ui.: (Szerk.) papírt pedig, sokan gyűjtenek, akik szívesen odaadják, aztán ha ez esetleg kifizetődő lenne, akkor egyéni vállalkozás, majd iskoláknak rendezel papírgyűjtést ....

[ Szerkesztve ]

(#5) dízelracer


dízelracer
senior tag

Menjen el dolgozni.

(#6) DJ WOKKY válasza dízelracer (#5) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Fent már leírtam :)

(#7) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Vegyél otthonra egy kissebb CNC gépet vagy egy hegesztőgépet és maszekolj okosan.

when the sun shines, we'll shine together

(#8) Fecogame


Fecogame
veterán

Kitalálsz valami egyedit, és megvalósítod. A nagy ötleteket senki sem fogja megosztani. :U :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#9) D1Rect


D1Rect
félisten

Olvasson.

(#10) DJ WOKKY válasza Fecogame (#8) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Ebben igazad van :) De talán kis dolgokban még segítenek az emberek... bár...

(#11) D1Rect válasza DJ WOKKY (#10) üzenetére


D1Rect
félisten

Tessék:

Csinálj energiamenedzsment/környezetvédelmi vállalkozást.
Specializálódj valami területre. (éttermek, kis "ipari" vállalkozások, stb)
Keress jó üzletkötőket.
Adj magas jutalékot.

(#12) DJ WOKKY válasza D1Rect (#11) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

:R

(#13) Akos96


Akos96
senior tag

Alapíts zenekart. :DDD

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#14) ferensz válasza Akos96 (#13) üzenetére


ferensz
senior tag

basszusgitárosnak beszállok :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#15) KeNTaGoN válasza ferensz (#14) üzenetére


KeNTaGoN
tag

En akartam basszeros lenni. :P
De a zenekar csak a penzt viszi el, azzal keresni nem lehet. (probaterem berles, gitar, erosito vasarlas, mert ugye mindig nagyobb, jobb kell)
Aztan kesobb a studio berles, lemez keszites. 100 ezreket bele lehet fektetni haszon nelkul.

Milyen affiliate rendszereket, penzkeresos oldalakat ajanlanatok? azokkal ossze lehet kaparni egy kis aprot, de eleg keserves melo, 100-200Ft/ora, vagy az alatt lehet vele keresni max.

Amugy az egy jo otlet, hogy keress munkat. De nem konnyu talalni. Ha vki tud jo melot (vagy szart) Szegeden, akkor szolhat.
Nem erzem magam hulyegyereknek, de vmit biztos rosszul csinalok, mert sehogy sem talalok rendes melot.

www.partyfoto.tk Fülhallgatók és egyéb kütyük javítása, építése itt: ►► http://hirdeteseim.tk/ ◄◄ → http://bit.ly/fulhallgatok_javitasa ← Privát üzit írj, hamarabb észre veszem!

(#16) DJ WOKKY válasza KeNTaGoN (#15) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Valamit én is rosszul csinálhatok, az biztos, mert ekkora cégnél ilyen keveset keresni ... ááá :Y :Y

(#17) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Milyen szakmád van és mit dolgozol?

when the sun shines, we'll shine together

(#18) DJ WOKKY válasza mexicanraven (#17) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Rendőr vagyok, és ezt is dolgozom...

(#19) bullseye válasza DJ WOKKY (#18) üzenetére


bullseye
addikt

hát ilyen feladatkörből szoktak személy és vagyonvédelem felé mellékesezni
vagy saját zsebre büntetni az autósokat :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#20) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nem állandó, és nem is túl komoly bevétel, átmeneti megoldásnak viszont jó: kinyitod a szekrényt, és az ezer éve nem hordott ruháktól kezdve a soha el nem olvasott könyveken át a régi, megunt játékokig elég sok mindent fel lehet tenni a Vaterára. A sok kis kacatból a végén egy egész szép kis summa tud kijönni. Időigényes, de szerintem megér(het)i.

(#21) mexicanraven válasza DJ WOKKY (#18) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Hàth nem baszakodni akarok,de van aki a te pénzedért kemény fizikai munkàt végez.
Jó persze nem mondom,hogy a fizetésed túl sok volna,de nem is a legalacsonyabb.
Mellesleg végezz vmi fősulit/egyetemet és akkor nagyobb rang,nagyobb kess! (persze ha megoldható)

when the sun shines, we'll shine together

(#22) ollie válasza DJ WOKKY (#18) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Rendőrként vállalhatsz másodállást?

***

(#23) DJ WOKKY válasza ollie (#22) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Szépen sorban:

bullseye: A személy- és vagyonvédelmet már én is nézegettem, csak sajnos az a probléma hogy mint másodállást nem tudom hozzá igazítani a rendőri munkához. Az a probléma, hogy mivel Bp. egyik kerületében teljesítek szolgálatot, így ott rengeteg a berendelés (focimeccs biztosítás, delegációk kísérete, stb.).

^Clown: igen, ez tűnhet jó megoldásnak is, csak általában, mivel "paraszt" gyerek vagyok, én addig használom otthoni munkára a ruhákat, amíg csak tudom. A játékokat, pedig odaadom, adtam a nálamnál kisebbeknek. Amit tudok azt persze értékesítek, itt is...

mexicanraven: Amit mondtál az első mondatodban, az tény !!!! Kő kemény tény. Viszont azt sem árt mellette megvizsgálni, hogy kinek milyen felelősség esik a vállára a munkája során. Ezzel nem szeretném megsérteni a kemény fizikai munkával kereső embereket, sőt... De sajnos ahol nekem dönteni kell pár másodperc alatt, vagy éppen percek alatt egyedül, vagy a társammal, és ha valamit elrontok, azt az ügyészség, bíróság ÉVEKIG vizsgálja..... Továbbá a mai világban sajnos mindannyian tudjuk, hogy milyen tekintélye van egy rendőrnek. Itt még a közfeladatot ellátó személynek sincs már tekintélye, nem hogy egy átlagembernek, aki csak bemegy a boltba és vásárol valamit éppen.
A fősulival és egyetemmel kapcsolatosan azt tudom elárulni neked kolléga, hogy mivel kevesen vagyunk, és TÚL SOK A VEZETŐ szerepet betöltő egyén, így nem is engednek el minket.... Ha pedig mégis elmegyek úgy, hogy nem kapok tanulmányi szabadságot, és megcsinálok egy főiskolát, akkor meg nem kapok hozzá beosztást !!! Mert a rendőrségen úgy működik ez az egész, hogy a beosztás után jár a fizetés. Kvázi ha a rangot nézem csak, akkor 1-200 Ft-os különbséget vehetünk észre. Beosztásnál természetesen más a helyzet, de ahhoz kellene is egy beosztás...
Nálunk van olyan rendőr, aki 20 éve ott van, és még csak egy "mezei" közrendes járőr... Még nem is járőrvezető... mert mi az a 20 év.
A sok pótlékot, meg túlórák kifizetését ne is említsük meg, mert azt lehet hogy már soha nem is fogjuk látni....

ollie: Na igen, a nagy kérdés. Másodállást elméletileg vállalhat a rendőr, természetesen csak keretek között. Akármit nem csinálhat (pl.: saját néven futó vállalkozás, a munkáddal összeegyeztethetetlen munka, amit valaki magyarázzon meg hogy mit is jelent, mert erre a JOG NEM ad magyarázatot...). Ha mégis szeretnék, akkor kérvényt kell írni, amit vagy jóvá hagynak vagy, nem. De általában azt mondják, hogy nem elég ez a munka amit itt csinálsz ?? Amire az úri emberségem miatt nem írom le, hogy mit válaszolnék nekik szívesen...

Röviden ennyi :W

(#24) mexicanraven válasza DJ WOKKY (#23) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Tehát azt mondhatjuk, hogy munkafronton mindenhol kupacban áll a szar... :(
Az igazság, hogy manapság a nem jól, hanem csak normálisan fizető állás (+ahol nem megy tönkre minden szerved, nem betegedsz meg korán) nagyon ritka és fejből nem is tudnék olyan OKJ-s/egyetemi/főiskolai szakot ami ténylegesen ide vinne.
Ha mi nem kapunk rendes állást, akkor milyen lesz a nyugdíjunk?
Se normális jogrendszer, oktatás, munkalehetőség itthon? Azért, hogy a kemény munkánként rendes pénzt kapjunk tényleg el kell menni?
Sajnos el... (lehet, hogy a kedves bomberdzsekisnemtudommégahimnuszelsőversszakátsemdecigányozok emberek ezért majd vérszemet kapnak, de ez a véleményem)
Háth sok sikert kolléga! :R

when the sun shines, we'll shine together

(#25) DJ WOKKY válasza mexicanraven (#24) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Köszönöm.
Egyébként, épp ma láttam (mivel barátnőm édesanyja is keservesen keresi a kis kenyérre valóját postásként), hogy egy nem éppen magyar lány és nyilván barátja lehetett a srác, pontosabban a közös gyerekük apja, felvettek 3x-i segély árát. Ha hiszitek, ha nem, ez éppen ott körül volt, mint a mostani havi nettó jövedelem.
Eszem eldobom... Ennyi pénzt összeszedni azért, mert csak otthon ülnek (anya esetében, neveli a kölykét, mivel sztem az nem volt gyerek...).
Én pedig nyomom a papír szerinti 12 órát majdnem minden nap... és megkapom a havi nettó 85-90-et.
Na jó ha egész hónapban dolgozok, akkor azért rájön +20-30, de akkor akkor látom a barátnőmet, amikor haza megyek aludni :(
A java pedig, hogy a sok túlórámat ki sem fizetik... mert ha kifizetnék rendesen, akkor még talán nem is hangoztatnám ennyire, hogy milyen egy cudar munkáltató ez a RŁnđŐR$éGGG.
Na de ha most végez barátnőm az iskolával, akkor úgy néz ki, hogy egy ismerősömnek köszönhetően, talán kimehetünk külföldre. Igaz, hogy csak a kedves nyugati "sógorokhoz", de ahogy hallom a barátomtól, jobban megbecsülik az embert vendéglátói kisegítőként, mint itthon közfeladatot ellátó személyként.
Na és akkor ITT a pont.

(#26) bullseye válasza DJ WOKKY (#25) üzenetére


bullseye
addikt

kezdek örülni, hogy fizikailag totál alkalmatlan vagyok a pályádra, mert egy jó darabig nyomozó akartam lenni...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#27) GrandeP


GrandeP
őstag

Kelj fel és menj dolgozni!!! :U

Tudom, nincs munka, de akkor is... ha otthon vagy a sötétben akkor még annyira sem lesz..

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#28) DJ WOKKY válasza GrandeP (#27) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

bullseye: Nem vesztettél vele semmit !!!

GrandeP !

Nem tudom olvastad, e a korábbi hsz-eket, vagy csak idedobtál valamit, ami okosságnak tűnik. Ha elolvastad, akkor nem értem a hsz-od., ha nem akkor érthető...

(#29) mexicanraven válasza DJ WOKKY (#25) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Menjetek, igaz ott sem kolbászból van a kerítés, de elvileg a génjeink bírják a kalandozást és azért a biztos megélhetés egy olyan dolog ami mindnekinek kijár(na).
Hajt az ember, hogy legyen háza, kocsija, PC-je, TV-je, barátnője, felesége, gyereke, öröme és ennek a vége, hogy még az 55 évet sem éri meg.
Sok sikert kívánok a jövőbeli utazáshoz, beszámolót várok, ha lehetséges!
:))

when the sun shines, we'll shine together

(#30) GrandeP válasza DJ WOKKY (#28) üzenetére


GrandeP
őstag

Csak úgy beköhögtem! :B

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#31) DJ WOKKY válasza mexicanraven (#29) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

Meglesz, ha netalán összejön, addig viszont menni fog az itthoni robot munka !!

GrandeP: Értem. Köszi a hsz-t akkor, egyel több :)

(#32) danih


danih
addikt

Tanulj meg kereskedni a tőzsdén ;)

(#33) DJ WOKKY válasza danih (#32) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

ááá.... ez nem is rossz ötlet, de szerintem oda nincs érzékem :D
Én tuti lelőnék mindenkit, ha valami nem úgy alakulna :))

(#34) donjohnson


donjohnson
addikt

írjál flash játékokat és töltsd fel ide: kongregate.com
a játékaid népszerűségének függvényében kapod értük a pénzt, értelemszerűen minél többen kattintanak rá, annál több pénz jön.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#35) EczkE


EczkE
addikt

Lottóz.

Asszem mindenféleképpen!

(#36) DJ WOKKY válasza EczkE (#35) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

próbáltam, de nem nyerek :D

(#37) koshmar


koshmar
őstag

Öcsémnek 0-24 ezen jár az esze. :D

Most szerencséje volt, mert mehet dolgozni a nyáron.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#38) DJ WOKKY válasza koshmar (#37) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

ezzel nekem is, mert én is tudok melózni barátnőmmel együtt :)

(#39) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Piramisjáték? ;]

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#40) DJ WOKKY válasza X3B6O0X (#39) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

nem is rossz :)

(#41) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Nem tudom mennyi szabadidőd van, de pl. tűzoltó ismerőseim vagy maszekolnak, vagy segédmunkásnak mennek el kőműves mellé. Bár "otthon" ülős melót kerestél... Esetleg jó nyelvérzékkel, meg Google fordítóval lehet vállalni fordításokat, de azzal vigyázni kell, mert gyakran olyan rövidek a határidők, hogy csak akkor végzel vele, ha mindig azzal foglalkozol...

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#42) DJ WOKKY válasza pocokxx (#41) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

köszi :) az leső gondolat az megvalósítható, úgy érzem :K

(#43) kmagor válasza DJ WOKKY (#42) üzenetére


kmagor
csendes tag

Én kaptam egy ilyen tippet: "Captchákat (képkódokat) kell begépelni. Napszaktól függően 0,85-1,35 dollár jár 1000 begépelt képkód után. Persze nem kell mind az ezret begépelni, a pénzt részarányosan kapod. A fizetés hetente történik, minden hétfőn.
A lényeg a precizitás és a gyorsaság, ezért írtam, hogy csak jó gépelők jelentkezzenek. Én 1,5 óra alatt gépelek be 1000 képkódot, másnak elég lehet 1 óra is, vagy annyi se, ha igazán jól dolgozik. Este 6 után éri meg leginkább gépelni, mert akkor már 1+ dollár jár 1000 begépelt képkódért, 9 után már 1,3 dollár, 10 után pedig 1,35. Napi 2 óra munkával kb. 10-13 ezer Ft jön össze havonta, de ennél többet is dolgozhatsz.
Regisztrálni itt tudsz, PayPal számla szükséges hozzá, mivel arra utalják minden hétfőn az addigi bevételedet ezen a linken regisztrálj:LINK
jótanács: ha nemtudod elolvasni a képet,inkább nyomj esc-et és ad másikat"

Amerikában ha jól tudom szeszt főznek, biznisz gyanánt.. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.