Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Nem is tudom, hogy miután ennyi "jó" autós játék jelenik meg - örüljek-e vagy csak iróniából nevessek azon., hogy itthon miért nem a mi pénztárcákhoz igazítják a játékok árait..., (bár ebbe nincs beleszólásunk.., de azé' :O )....

Ugyanis nagy hirtelen ebben a szezonban annyi játék jelenik meg a különböző platformokra, hogy nehéz is eldönteni, milyen stratégiát is kövessen.. Itt konkrétan arra gondolok, hogy megvárjuk, amíg lejjebb megy egy kicsit az ára, vagy megszerezzük jogtisztán de mégis pult alól számla nélkül, vagy kínkeservesen kiválasztunk az általunk szimpatikus címe közül "sorshúzással" egy maximális számot mondjuk kettőt..., és boldog vagyunk örülünk az új játékoknak amit jobb esetben nem egy-egy délután lesz kivinni' ..., és méginkább örülünk annak, hogy csak cirka ~30k-t dobtunk ki játékra... :(((

A játék pedig szerintem is legalább 9 pontot ér... - reméljük a legjobbakat, hogy hamarosan nem csak így videón keresztül meózhatjuk :K

[ Szerkesztve ]

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.